dezipramīns

Antidepresanti palielināja risku pašnāvības domu un uzvedības bērniem, pusaudžiem un jauniešiem, īstermiņa pētījumiem ar depresiju un citiem psihiskiem traucējumiem. Īstermiņa pētījumi neuzrādīja in risku suicidalitātes ar antidepresantiem, salīdzinot ar placebo pieaugušiem ārpus 24 vecuma palielināšanu, un tur bija samazināt risku ar antidepresantiem, salīdzinot ar placebo pieaugušiem 65 gadus veciem vai vecākiem. Risks bērniem, pusaudžiem un jauniešiem ir jālīdzsvaro ar klīnisko nepieciešamību. Kontrolēt pacientus cieši klīniska pasliktināšanās, pašnāvnieciskām tieksmēm, vai neparastas uzvedības pārmaiņas. Ģimenēm un aprūpētāji jābrīdina par nepieciešamību cieši novērošanai un saziņu ar izrakstītāja. Dezipramīns hidrohlorīds nav apstiprināts lietošanai bērniem.

Izmanto dezipramīnu

Terapeitiskās klase: Antidepresants

Farmakoloģiska klase: Antidepresants, tricikliskie

dezipramīns ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par dezipramīna, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret dezipramīna vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ietekmei dezipramīna bērnu mērķgrupā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību dezipramīna gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir neskaidrības, kuriem epizodes, un ar vecumu saistītas nieru problēmas, kas var rasties vajadzība pēc devas pielāgošana pacientiem, kuri saņem dezipramīna.

Pirms Izmantojot dezipramīns

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat dezipramīna, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot dezipramīns ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot dezipramīns ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot dezipramīns ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu dezipramīna. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Veikt dezipramīns tikai kā norādījis ārsts, lai gūtu labumu Jūsu stāvokli, cik vien iespējams. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts.

dezipramīns jānāk ar medikamentu ceļvedi. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam vai farmaceitam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Pastāstiet ārstam, ja Jūs lietojat arī citas zāles depresijas ārstēšanai, piemēram, amitriptilīnu, citalopramu, fluoksetīnu, nortriptilīns, paroksetīnu vai sertralīns. Jums ir jāgaida vismaz 5 nedēļas pēc pārtraukt fluoksetīnu, pirms jūs varat sākt izmantot dezipramīna.

No dezipramīna deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas dezipramīna. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu dezipramīna, lietojiet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, kas ļauj ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai Jums jāturpina lietot to. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Pareiza izmantošana dezipramīna

Dažiem pusaudžiem un jauniešiem, dezipramīns var palielināt domas par pašnāvību. Pastāstiet ārstam, ja jūs sākat justies nomākts un ir domas par hurting sevi. Ziņot par ikvienu neparastu domas vai uzvedību, kas nepatikšanas jums, it īpaši, ja tie ir jauni vai pasliktinās ātri. Pārliecinieties, ka ārsts zina, ja jums ir miega traucējumi, saņemt sajukums viegli, ir liels pieaugums enerģijas, vai sākt rīkoties neapdomāti. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir pēkšņas vai spēcīgas jūtas, piemēram, sajūta nervu, dusmīgs, nemierīgs, vardarbīgs, vai nobijies. Ļaujiet ārsts zina, ja jūs vai kāds jūsu ģimenē ir bipolāri traucējumi (manic depresijas), vai ir mēģinājis izdarīt pašnāvību.

Nelietojiet dezipramīna ar monoamīnoksidāzes (MAO) inhibitoru (piemēram, izokarboksazīds [Marplan®], fenelzīns [Nardil®], selegilīns [Eldepryl®], tranilcipromīns [Parnate®]). Nesāciet ņemot dezipramīna 2 nedēļu laikā pēc tam, kad apstāties MAO inhibitoru un jāgaida 2 nedēļas pēc apstāšanās dezipramīna pirms sākat ņemot MAO inhibitoru. Ja jūs ņemt tos kopā vai nav jāgaida 2 nedēļas, Jums var attīstīties apjukums, uzbudinājums, nemiers, kuņģa vai zarnu simptomi, pēkšņi augsta ķermeņa temperatūra, ļoti augsts asinsspiediens, vai smagas krampji.

Dezipramīns var izraisīt nopietnu stāvokli, ko sauc par serotonīna sindromu, ja kopā ar citām zālēm. Nelietojiet dezipramīna ar Buspirons (Buspar®), fentanila (Abstral®, Duragesic®), linezolīda (Zyvox®), litija (Eskalith®, Lithobid®), metilēnzilo, triptofāns, asinszāli, vai kādu sāpes vai migrēna zāles (piemēram, sumatriptāns, tramadolu, Frova®, Maxalt®, Relpax®, Zomig®). Sazinieties ar savu ārstu, pirms jebkādas citas zāles ņemot ar dezipramīna.

Nepārtrauciet dezipramīna, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs pakāpeniski samazināt summu, jūs izmantojat, pirms apstāšanās pilnībā. Tas var palīdzēt novērst iespējamo pasliktināšanos savu stāvokli un samazina iespēju, abstinences simptomi, piemēram, galvassāpes, slikta dūša, vai vispārējā sajūta, diskomforta vai slimības.

dezipramīns papildinās alkohola ietekmi un citu centrālās nervu sistēmas (CNS) depresantu (zāles, kas izraisa miegainību). Daži CNS nomācošiem piemēri ir antihistamīna vai zāles siena drudzis, citas alerģijas vai saaukstēšanās, sedatīvie, trankvilizatori, vai miega zāles, recepšu sāpes zāles vai narkotiku, zāles krampji vai barbiturātu, muskuļu relaksanti vai anestēzijas līdzekļu, tostarp dažas zobārstniecības anestēzijas. Sazinieties ar savu ārstu, pirms lietojat kādu no augšas, kamēr jūs izmantojat dezipramīna.

dezipramīns var paaugstināt vai pazemināt cukura līmeni asinīs. Ja Jums ir cukura diabēts un pamanīt izmaiņas Jūsu asins vai urīna cukura testu rezultātiem, konsultējieties ar ārstu.

, Pirms jebkāda veida operācijas, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka lietojat dezipramīna. Ņemot dezipramīns kopā ar zālēm, ko izmanto operācijas laikā var palielināt blakusparādību risku.

Sazinieties ar savu ārstu nekavējoties, ja jums ir redzes izmaiņas, piemēram, redzes traucējumi, grūtības lasīšanā, vai acu sāpes, terapijas laikā vai pēc. Tas varētu liecināt par nopietnu acu problēmas.

Piesardzības pasākumi, lietojot dezipramīnu

dezipramīns var izraisīt daži cilvēki kļūt miegainību un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz dezipramīna pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja jūs esat miegains vai nav brīdinājumu.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu (piemēram, asinszāli) vai vitamīnu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

dezipramīns blakusparādības

dezipramīns

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Grūtniecība kategorija N Nav klasificēts

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Depresija Xanax, trazodons, citaloprams, sertralīns, Zoloft, Lexapro, Cymbalta, Prozac, Wellbutrin, Celexa, alprazolāms, amitriptilīns, fluoksetīns, escitaloprama, bupropiona, venlafaksīnu, Abilify duloksetīns mirtazapīns, paroksetīns, Paxil, kvetiapīna, Effexor, Remeron, nortriptilīna