diabēta profilakse: 5 padomi veikt kontroli

Kad runa ir par 2. tipa cukura diabētu – visbiežāk veida diabētu – profilakse ir liels darījumu. Tas ir īpaši svarīgi, lai diabēta profilaksi par prioritāti, ja jūs esat paaugstināts risks saslimt ar diabētu, piemēram, ja jūs liekais svars, vai ir ģimenes anamnēzē slimības.

Diabēts profilakse ir tikpat pamata kā ēst vairāk healthfully, kļūst fiziski aktīvs un zaudēt dažas papildu mārciņas – un tas nekad nav pārāk vēlu, lai sāktu. Veicot dažas vienkāršas izmaiņas jūsu dzīvesveidu, tagad var palīdzēt jums izvairīties no nopietnas veselības komplikācijas diabēta nosaka ceļu, piemēram, nervu, nieru un sirds bojājumus. Apsveriet jaunākās diabēta novēršanas padomus no Amerikas Diabēta asociācijas.

Ir daudzas priekšrocības, regulāras fiziskās aktivitātes. Exercise var palīdzēt jums

Pētījumi liecina, ka gan aerobikas un izturību apmācība var palīdzēt kontrolēt diabētu, bet jo lielāks labums nāk no fitnesa programma, kas ietver abus.

Tas ir aptuvens, tas ir grūts, – un tas var jums palīdzēt

Padoms 1: Iegūstiet vairāk fiziskās aktivitātes

Tip 2: Iegūt daudz šķiedrvielu

Pārtikas produktus ar augstu šķiedrvielu ietilpst augļi, dārzeņi, pupiņas, veseli graudi, rieksti un sēklas.

Lai gan tas nav skaidrs, kāpēc, veseli graudi var samazināt savu risku saslimt ar diabētu un palīdz uzturēt cukura līmeni asinīs. Centieties, lai vismaz pusi savu graudi veseli graudi. Daudzi pārtikas produkti, kas izgatavoti no veseli graudi nāk gatavi ēst, ieskaitot dažādus maizes, makaronu izstrādājumus un daudz labības. Meklējiet vārdu “visu” uz iepakojuma un viena no pirmajām maz posteņiem sastāvdaļu sarakstā.

Padoms 3: Iet uz veseli graudi

apmeklējiet savu ārstu

Zaudēt svaru; Samaziniet cukura līmeni asinīs; Boost jūsu jutību pret insulīnu -, kas palīdz uzturēt cukura līmeni asinīs robežās normas robežās

Samazināt risku saslimt ar diabētu, uzlabojot glikozes līmeņa kontroles; samazinātu savu risku saslimt ar sirds slimībām; veicināt svara zudums, palīdzot jums justies pilnīgi