diagnoze – epilepsija

EEG smadzeņu darbība

EEG smadzeņu darbība

Diagnosticēt Jūsu stāvokli, ārsts pārskatīs savus simptomus un medicīnisko vēsturi. Jūsu ārsts var pasūtīt vairākas pārbaudes, lai diagnosticētu epilepsiju un noteikt cēloni krampji.

Jūsu ārsts var arī ieteikt testus, lai noteiktu smadzeņu patoloģijas, piemēram,

EEG ieraksti elektrisko aktivitāti smadzenēs caur elektrodiem piestiprinātas galvas ādu. EEG rezultāti liecina izmaiņas smadzeņu darbībā, kas var būt noderīga, diagnosticēt smadzeņu nosacījumus, īpaši epilepsijas un krampji.

Šis piemērs parāda, SPECT skenē laikā un starp lēkmēm veikti. Atšķirības pārstāv jomas, kur asinsrite palielināja konfiskāciju laikā. Kad identificēts, ka vieta ir aprīkota uz MR attēlu smadzenēs.

CT skenēšanas

Elektroencefalogrāfija (EEG). Tas ir visbiežāk testu izmanto, lai diagnosticētu epilepsiju. Šajā testā, ārsti pievienot elektrodus pie galvas ādu ar pastveida vielu. Elektrodi reģistrē elektrisko aktivitāti smadzenēs.

Ja Jums ir epilepsija, tas ir kopīgs, ir izmaiņas jūsu normālas smadzeņu viļņus, pat ja jums ir ne konfiskāciju. Jūsu ārsts var novērot jums video, bet veicot EEG, kamēr jūs esat nomodā vai miegā, lai reģistrētu krampji var rasties. Reģistrētu lēkmes var palīdzēt ārstam noteikt, kāda veida krampju jums ir vai izslēgtu citus nosacījumus.

Jūsu ārsts var sniegt jums norādījumus, lai kaut ko, kas radīs lēkmes, piemēram, iegūt maz miega pirms testa darīt.

Single-fotonu emisijas datortomogrāfiju (SPECT). Šī veida pārbaude tiek izmantots galvenokārt, ja esat bijis MRI un EEG, kas nav precīzi noteikt atrašanās vietu jūsu smadzenēs, kur ir noteiktas izcelsmes to krampji.

SPECT testu izmanto nelielu daudzumu zemas devas radioaktīvu materiālu, kas ir injicējot vēnā, lai izveidotu detalizētu, 3-D lēkmju laikā karti asins plūsmas aktivitātes jūsu smadzenēs.

CT skenēšanas

Ārsti var arī veikt formā SPECT testa sauc atņemšanas ictal SPECT coregistered uz magnētiskās rezonanses attēlveidošanas (SISCOM), kas var sniegt vēl detalizētākus rezultātus.

Apzināt krampju vietu

Apzināt krampju vietu

Jaunumi, savienojumi un sarunas par savu veselību