diagnoze – kaulu vēzis

paraugu audu laboratorijas testēšanas noņemšana

Testi, lai noteiktu, cik lielā mērā (posms) no kaulu vēzi

Jaunumi, savienojumi un sarunas par savu veselību

Rochester, Minnesota, un Phoenix / Scottsdale, Arizona, tiek ierindota starp labākajiem Slimnīcas ortopēdija ar ASV News & World Report. Jacksonville, Florida, tiek vērtētas augstu, veic ortopēdija ar ASV News & World Report.

Ko attēlveidošanas testi jūs iziet atkarīgs no jūsu situāciju. Jūsu ārsts var ieteikt vienu vai vairākus attēlveidošanas testus, lai novērtētu platību bažas, ieskaitot

Jūsu ārsts var ieteikt procedūru, lai novērstu paraugu audu (biopsijas) no audzēja laboratoriskajai testēšanai. Testēšana var izstāstīt ārstam vai audi ir vēža, un, ja tā, kāda veida vēzis esat. Testēšana arī atklāj, ka vēzis ir kvalitātes, kas palīdz ārstiem saprast, kā agresīvs vēzis var būt.

Veidi biopsijas procedūras, ko izmanto, lai diagnosticētu kaulu vēzi ietver

uz biopsijas jums veidu un ziņas par to, kā būtu jāveic noteikšana prasa rūpīgu plānošanu ar savu medicīnisko komandu. Ārsti ir nepieciešams veikt biopsiju tādā veidā, kas netraucē ar nākotnes operācijas, lai novērstu kaulu vēzi. Šī iemesla dēļ, jautājiet savam ārstam nodošanu, lai komanda ārstiem ar plašu pieredzi, ārstējot kaulu audzēji pirms jūsu biopsiju.

Kad ārsts diagnosticē kaulu vēzis, viņš vai viņa strādā, lai noteiktu, cik lielā mērā (posms) no jūsu vēzis. Vēzis ir posms gidi jūsu ārstēšanas iespējas.

Posmi kaulu vēzis ir

Michaelb (& undefinedundefinedcommat; bsox1901) rakstīja Cancer Thu, 16. jūnijs 08:06 View

Bonita (& undefinedundefinedcommat; bonitav) rakstīja Cancer Thu, 14. jūlijs 11:42 View

irvkay312 (& undefinedundefinedcommat; irvkay312) rakstīja Cancer piektdienai, 3. jūnijs 11:26 View