diethylcarbamazine (orāli) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Diethylcarbamazine jāizdzer tūlīt pēc ēšanas.

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekciju pilnīgi, turpināt lietot šīs zāles par pilnu laiku attieksmes, pat ja simptomi sāk noskaidrot pēc dažām dienām. Dažiem pacientiem var būt nepieciešama otrais kurss šo zāļu noskaidrot infekcijas pilnībā. Ja Jūs pārtraucat lietot šīs zāles pārāk ātri, infekcija var atgriezties. Nepalaidiet garām nevienu devu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

glabāšana

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.