diētu un dzīvesveida izmaiņām

Jautājumi Uzdot ja Jums ir nieru slimība

Diēta un dzīvesveida izmaiņām

dzīvesveida izmaiņas

dialīze; Nieru transplantācijas; Sagatavošanās nieru mazspējas ārstēšanai; Izvēloties neuzskatīt ar dialīzes vai pārstādīšana; Maksājot par nieru mazspējas ārstēšana

Cilvēki ar nieru slimību var turpināt dzīvot produktīvu dzīvi: darbs, bauda draugiem un ģimeni, un uzturas fiziski aktīvs. Jums var būt nepieciešams veikt dažas izmaiņas diētu un dzīvesveidu, lai palīdzētu jums dzīvot veselīgāku un ilgāku mūžu. Jo sirdslēkme un insults ir vairāk izplatīta starp cilvēkiem ar nieru slimībām, šīs izmaiņas ir labs jūsu sirdi un nierēm.

Pēc veselīgu dzīvesveidu, ir labi cilvēki ar nieru slimību, it īpaši, ja Jums ir cukura diabēts, augsts asinsspiediens, vai abus. Konsultējieties ar savu diētas, diabēta pedagogs, vai cits veselības aprūpes speciālists, par kuru darbības ir vissvarīgākais, lai jūs varētu veikt. Kā jūs redzēsiet, daudzi no šiem pasākumiem ir saistīti.

Ko jūs ēst un dzert var palīdzēt palēnināt nieru slimība. Daži pārtikas produkti var būt labāks par nierēm nekā citiem. Lielākā daļa no sāls un nātrija piedevas ēd nāk no gataviem pārtikas produktiem, nevis no sālstrauks. Cooking savu pārtiku no nulles sniedz jums kontroli pār to, ko tu ēd.

Diēta izmaiņas

Jūsu pakalpojumu sniedzējs var ierosināt redzat diētas. Diētas var iemācīt jums to, kā izvēlēties pārtiku, kas ir vieglāk par nierēm. Jūs arī uzzināsiet par uzturvielām, ka jautājums par nieru slimību. Skatīt faktu lapas par nātrija, olbaltumvielas, fosfora, kālija, un kā lasīt pārtikas produktu etiķetēm.

Soļus palīdzēs jums ēst labi, kā jūs pārvaldīt savu nieru slimība. Pirmie trīs soļi (1-3) ir svarīgi, lai visiem cilvēkiem ar nieru slimībām. Pēdējie divi posmi (4-5) var kļūt svarīga kā nieres kļuvusi bojāta.

Saglabājiet jūsu asins priekšatlasē ssure pie mērķa, ko savu veselības aprūpes sniedzēju. Vairumam cilvēku, asinsspiediens mērķis ir mazāks nekā 140/90 mm Hg. Mērķis mazāk nekā 2300 miligrami (mg) nātrija katru dienu .; Ja Jums ir diabēts, kontrolēt glikozes līmeni asinīs. Laba glikozes līmeņa asinīs kontrole var palīdzēt novērst vai aizkavēt diabēta komplikācijas, tai skaitā nieru slimības .; Saglabājiet savu holesterīna līmeni asinīs jūsu mērķa robežās. Diēta, kas ir aktīvi, saglabājot veselīgu svaru, un medikamenti visi varam palīdzētu kontrolēt holesterīna līmeni asinīs .; Lietot zāles, kā jūsu sniedzējs stāsta jums .; Ja jūs smēķējat, veikt pasākumus, lai atmest. Cigarešu smēķēšana var veikt nieru bojājumu sliktāk .; Iegūt vai kļūst aktīvākas. Fiziskā aktivitāte ir labs jūsu asinsspiedienu, kā arī glikozes līmeni asinīs un holesterīna līmeni asinīs .; Zaudēt svaru, ja jums ir liekais svars. Būt liekais svars padara jūsu nieres strādā smagāk. Zaudēt svaru palīdz jūsu nieres ilgāk.

Kāpēc? Lai palīdzētu saglabāt savu asinsspiedienu pie veselīga līmenī. Mērķis mazāk nekā 2300 mg nātrija katru dienu.

Kāpēc? Lai palīdzētu aizsargāt jūsu nieres.

Kāpēc? Lai aizsargātu savus asinsvadus, sirdi un nieres.

Pērk svaigas pārtikas biežāk. Nātrija sāls (a daļa no sāls), tiek pievienots pie daudziem iepakotu pārtikas produktu .; Izmantot garšvielas, garšaugi un nātrija-free garšvielu vietā sāls .; Pārbaudiet Uzturvērtības Fakti etiķeti pārtikas pakas uz nātriju. Daily vērtība ir 20% vai vairāk nozīmē, ka pārtikas produktā ir daudz nātrija .; Mēģiniet zemāku nātrija versijas saldētu vakariņām un citām ērtības pārtikas produktiem .; Noskalo konservēti dārzeņi, pupiņas, gaļa un zivis ar ūdeni pirms ēšanas .; Neizmantojiet sāls aizvietotājus.

Kā jūsu nieres kļuvusi bojāta, jums var būt nepieciešams, lai ēst pārtiku, kas ir zemāks fosfora un kālija. Jūsu veselības aprūpes sniedzējs izmantot laboratorijas testus, lai noskatītos savu līmeni.

Ēst mazas porcijas olbaltumvielu pārtiku .; Proteīns ir atrodams pārtikas produktos no augiem un dzīvniekiem. Runājiet ar savu diētas par to, kā izvēlēties pareizo kombināciju jums.

Kāpēc? Lai palīdzētu aizsargāt jūsu kaulus un asinsvadus.

Kāpēc? Lai palīdzētu jūsu nervus un muskuļus strādāt pareizo ceļu – ja kālija ir pārāk augsta vai pārāk zema, jūsu nervus un muskuļus nestrādās normāli.

Ņemot nieru slimība arī nozīmē, jums var būt nepieciešams mainīt to, ko jūs dzert.

Lielākā daļa cilvēku nav labumu no dzeramā ūdens, kad tie nav izslāpuši, ja vien tie ir nierakmeņi. Dzert tik daudz ūdens, cik jūs parasti darīt.

Ja Jums ir teicis, lai ierobežotu fosforu, izvēlēties gaišas krāsas sodas (vai pop), piemēram, citronu-laima, un mājās ledus tēju un limonādes. Tumšas krāsas sodas, augļu perforators, un daži, ko pilda pudelēs un konservēti ledus tēja var būt pievienotas fosforu.

Ja Jums ir teicis, lai ierobežotu kāliju, dzert ābolu, vīnogu, vai dzērveņu sulas vietā apelsīnu sulas.

Jūs, iespējams, var dzert nelielu daudzumu alkohola. Dzeramais pārāk daudz var bojāt aknas, sirds, un smadzenes un izraisīt nopietnas veselības problēmas. Runājiet ar savu veselības aprūpes sniedzēju pirmās.

17. septembris 2014

Cep, cepetis, sautējums, grils, cepties, vai maisīt-fry pārtika nevis cepšanai .; Pavārs ar nonstick cooking spray vai nelielu daudzumu olīveļļas, nevis sviestu .; Trim taukus no gaļas un noņemiet ādu no mājputniem pirms ēšanas.

Daudzi iepakotu pārtikas produktu ir pievienots fosforu. Meklējiet fosfora – vai vārdus ar “phos” – par sastāvdaļa marķējuma .; deli gaļa un dažas svaigas gaļas un mājputnu var būt pievienotas fosfora Palūdziet miesnieks lai palīdzētu jums izvēlēties svaigu gaļu bez pievienotās fosfora..

Sāls aizstājēji var būt ļoti augsts kālija. Lasīt sastāvdaļu etiķete kālija hlorīda. Ja jums ir nepieciešams, lai ierobežotu kālija, izvēlēties pārtikas produktus, kas nav papildu kālija hlorīdu. Neizmantojiet sāls aizvietotājus. Drain konservēti augļi un dārzeņi pirms ēšanas.