difteriju, stingumkrampjiem, acelulārā garā klepus, B hepatīta, un poliomielīta vakcīna (intramuskulāri) apraksts un zīmolu

Difterijas un stingumkrampju toksoīdi un garā klepus vakcīna (pazīstams arī kā DTP ​​vakcīnu) apvienojumā ar B hepatītu un poliomielīta vīrusu vakcīnu (pazīstams arī kā HepB un IPV) ir kombinācija imunizējošā aģents, ko izmanto, lai novērstu slimības, ko izraisa difteriju, stingumkrampjiem (stingumkrampjiem), garā klepus (garais klepus), B hepatītu, un poliomielīta vīruss. Vakcīna darbojas, liekot organismam izstrādāt aizsardzību (antivielas) pret šīm slimībām. Šī vakcīna tiek dota tikai uz zīdaiņiem un bērniem, kas ir 6 nedēļām līdz 6 gadu vecumam, un ir dota pirms bērna 7. dzimšanas dienu.

Šī vakcīna apvieno piecus aģentus vienā vakcīnas. Lai pabeigtu sēriju, jums ir iegūt trīs injekcijas šīs vakcīnas pie atsevišķiem intervāliem. Jo tur ir daudz dažādu slimību, jums būs nepieciešams vakcinēties pret, pārliecinieties sekot ārsta norādījumiem par savu vakcinācijas grafiku.

Difterija ir nopietna slimība, kas var izraisīt elpošanas traucējumus, sirds problēmas, nervu bojājumus, pneimonija, un pat nāvi. Nopietnu sarežģījumu risks ir lielāks ļoti maziem bērniem un veciem cilvēkiem.

Stingumkrampjiem (pazīstams arī kā stingumkrampjiem), ir ļoti nopietna slimība, kas izraisa konvulsijas (krampji) un smagu muskuļu spazmas, kas var būt pietiekami stipri, lai radītu mugurkaula lūzumus. Stingumkrampjiem izraisa nāvi 30% līdz 40% gadījumu. Slimība turpina notikt gandrīz vienīgi starp cilvēkiem, kuri nesaņem vakcinēti vai kuriem nav pietiekamu aizsardzību pret iepriekšējiem vakcīnām.

suspensija

Garais klepus (pazīstams arī kā garais klepus) ir nopietna slimība, kas izraisa smagas klepus lēkmes, kas var traucēt elpošanu. Garais klepus var izraisīt arī plaušu karsoni, ilgstošu bronhītu, krampji, smadzeņu bojājumus un nāvi.

B hepatīta infekcija ir galvenais iemesls nopietnām aknu slimībām, tostarp aknu vēzi. Jūs saņemsiet B hepatītu, ko pakļauti kāds cits ķermeņa šķidrumiem. Grūtniecēm, kurām ir B hepatīta infekcija vai pārvadātājiem B hepatīta vīruss var dot slimības saviem mazuļiem, ja tie ir dzimuši. Šie bērni bieži cieš nopietnas ilgtermiņa slimības no slimības. Cilvēki, kuriem ir vīruss var dot to citiem bez viņiem nezinot.

Poliomielīts ir ļoti nopietna infekcija, kas izraisa paralīzi muskuļiem, ieskaitot muskuļus, kas ļauj jums staigāt un elpot. Poliomielīta infekcija var atstāt persona nespēj elpot bez palīdzību elpošanu mašīnu. Tā var arī atstāt persona nespēj staigāt bez kāju lencēm vai tiek izdots tikai ratiņkrēslā. Nav izārstēt poliomielītu.

Šī vakcīna ir jāievada tikai vai tiešā uzraudzībā ārstu.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu