digoksīna lietojumi, devu un blakusparādības

Kas ir digoksīns?

Digoksīns lieto sirds mazspējas.

Digoksīns lieto arī, lai ārstētu priekškambaru fibrilācija, sirds ritma traucējumi ātrijos (augšējie palātas sirds, kas ļauj asinis plūst uz sirdi).

Jums nevajadzētu lietot digoksīnu, ja Jums ir kambaru fibrilācija (sirds ritma traucējumi no sirds kambarus, vai zemākas kameras sirds, kas ļauj asinis plūst no sirds).

Svarīga informācija

Jums nevajadzētu lietot digoksīnu, ja Jums ir alerģija pret to, vai ja jums ir kambaru fibrilācija (sirds ritma traucējumi no sirds kambarus, vai zemākas kameras sirds, kas ļauj asinis plūst no sirds).

Lai pārliecinātos, digoksīns ir droši par jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir

nopietna sirds stāvoklis, piemēram, “sinusa mezgla vājuma sindromu” vai “AV bloks” (ja vien jums ir elektrokardiostimulators)

nesenā vēsture sirdslēkmes

Pirms šo zāļu lietošanas

Wolff-Parkinsona-White sindromu (pēkšņs ātri sirdsdarbību)

nieru slimība

vairogdziedzera traucējumi

elektrolīts līdzsvara traucējumi (tādi kā zems kalcija, kālija, magnija vai asinīs)

ja tu nesaņem pietiekamu uzturu vai nesen bijis slims ar vemšana vai caureja; vai

ja Jūs lietojat diurētisku (ūdens tabletes), vai izmantot steroīdu zāles.

Nav zināms, vai digoksīnu kaitēt nedzimušam bērnam. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību.

Digoksīns var nokļūst mātes pienā un var kaitēt baro bērnu. Pastāstiet ārstam, ja Jūs barojat bērnu ar krūti bērnu.

Veikt digoksīnu tieši tā, kā noteicis ārsts. Ievērot visus norādījumus uz jūsu recepšu etiķetes. Nelietojiet šīs zāles lielākos vai mazākos daudzumos vai ilgāk, nekā ieteikts.

Centieties lietot medikamentu vienā un tajā pašā laikā katru dienu.

Pasākums šķidro zāles ar dozēšanas šļirci sniegta, vai ar īpašu devu mērīšanas karoti vai zāles čempionātā. Ja jums nav devas mērīšanas ierīce, vaicājiet farmaceitam par vienu.

Vienlaikus izmantojot digoksīnu, jums var būt nepieciešams bieži asins analīzes. Jūsu nieru darbība var būt nepieciešams arī jāpārbauda.

Izmantojiet digoksīnu regulāri, pat tad, ja jūs jūtaties labi vai nav simptomu. Iegūstiet savu recepti uzpildīt, pirms jūs darbināt no zāles pilnībā.

Jums nevajadzētu pārtraukt izmantot digoksīnu pēkšņi. Apstāšanās pēkšņi var padarīt jūsu stāvoklis pasliktinās.

Uzglabāt istabas temperatūrā prom no mitruma un siltuma.

Lietojiet aizmirsto devu, tiklīdz atceraties. Izlaidiet aizmirsto devu, ja jūsu nākamā deva ir mazāk nekā 12 stundas prom. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

 Pārdozēšanas digoksīna var būt letāls.

Nekļūtu pārkarsēts vai dehidratācija slodzes laikā, karstā laikā, vai ne dzeramo pietiekami daudz šķidruma. Digoksīns pārdozēšana var rasties vieglāk, ja Jums ir dehidratācija.

Kā man būtu jāņem digoksīnu?

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja ir pazīmes, alerģiskas reakcijas uz digoksīna: nātrene; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

slikta dūša, vemšana, apetītes zudums

ātrs, lēns, vai nevienmērīga sirdsdarbība

asiņaini vai melni, darvai līdzīgi izkārnījumi

neskaidra redze, yellowed vīzija; vai

apjukums, halucinācijas, neparastas domas vai uzvedība.

Nopietnas blakusparādības var būt biežāk gados vecākiem pieaugušajiem un tiem, kas ir slimi vai novājinātiem.

Bieži digoksīna blakusparādības var būt

slikta dūša, caureja

vājuma sajūta vai reiboni

galvassāpes, vājums, nemiers, depresija

palielinātas krūtis vīriešiem; vai

Kas notiek, ja es garām devu?

vieglas ādas izsitumi.

Kas notiek, ja es pārdozēt?

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Ko vajadzētu izvairīties, ņemot digoksīnu?

Parastās pieaugušo digoksīna deva ir par sastrēguma sirds mazspējas

Rapid digitalizācija ar piesātinošo devu; Peak digoksīna ķermeņa veikali 8-12 mikrogrami / kg parasti nodrošina terapeitisku efektu ar minimālu risku toksicitātes vairumā pacientiem ar sirds mazspēju un normālu sinusa ritmu .; Iekraušanas deva jāievada vairākās frakcijās, ar aptuveni pusi no kopējā apjoma, kas kā pirmās devas. Papildu frakcijas kopējās devas var ievadīt 6 līdz 8 stundu intervālu. Rūpīga novērtējums pacienta klīniskās atbildes reakcijas jāapsver pirms katras papildu devu. Ja pacienta reakcija nepieciešams izmainīt no aprēķinātā piesātinošās devas digoksīnu, tad aprēķins balstdevu jābalstās uz faktiski ņemot vērā summu .; tabletes; Sākotnējais: 500-750 mikrogrami parasti rada uztveramu efektu 0,5 līdz 2 stundu laikā ar maksimālo efektu 2 līdz 6 stundām. Papildu devas 125 līdz 375 mikrogramiem var piešķirt no 6 līdz 8 stundu intervālu, līdz tiek atzīmēts klīniski pierādījumi par atbilstošu efektu. Parastā summa digoksīna tabletes, ka 70 kg pacients sasniegt 8-12 mikrogrami / kg maksimālo ķermeņa veikalos ir 750 līdz 1250 mikrogramiem .; kapsulas; Sākotnējais: 400-600 mikrogrami digoksīna kapsulu parasti rada uztveramu efektu 0,5 līdz 2 stundu laikā ar maksimālo efektu 2 līdz 6 stundām. Papildu devas 100 līdz 300 mikrogramiem var sniegt piesardzīgi 6 līdz 8 stundu intervālu, līdz tiek atzīmēts klīniski pierādījumi par atbilstošu efektu. Parastā summa digoksīna kapsulu, ka 70 kg pacients sasniegt 8-12 mikrogrami / kg maksimālo ķermeņa veikalos ir 600 līdz 1000 mikrogramiem .; Injection; Sākotnējā: 400-600 mikrogrami digoksīna intravenozi parasti rada jūtamu efektu 5 līdz 30 minūtes ar maksimālo efektu 1 līdz 4 stundām. Papildu devas 100 līdz 300 mikrogramiem var sniegt piesardzīgi 6 līdz 8 stundu intervālu, līdz tiek atzīmēts klīniski pierādījumi par atbilstošu efektu. Parastā summa digoksīna injekciju, ka 70 kg pacientam nepieciešama, lai sasniegtu 8 līdz 12 mikrogrami / kg maksimālo ķermeņa veikalos ir 600 līdz 1000 mcg. Injicējamās maršruts tiek bieži izmantots, lai panāktu ātru digitalizāciju, ar pāriešanu uz digoksīnu tabletes vai digoksīna kapsulas uzturošajai terapijai .; Balstdeva; Par digoksīna tablešu devas izmanto kontrolētos pētījumos pacientiem ar sirds mazspēju ir robežās no 125 līdz 500 mikrogramiem vienu reizi dienā. Šajos pētījumos digoksīna deva ir vispārēji palielinātas, atbilstoši pacienta vecumam, liesās ķermeņa masas, un nieru funkcijas. Terapija parasti uzsāk devā 250 mcg reizi dienā pacientiem līdz 70 gadu vecumam ar labu nieru funkciju.

Deva pieaugušajiem par ātriju fibrilācija

Digoksīna blakusparādības

Peak digoksīns ķermenis saglabā lielāks nekā 8-12 mikrogrami / kg, kas nepieciešami, lai lielākā daļa pacientu ar sirds mazspēju un normālu sinusa ritmu tika izmantoti, lai kontrolētu kambaru likmes pacientiem ar priekškambaru fibrilāciju. Digoksīns, ko izmanto, ārstējot hronisku sirds priekškambaru mirdzēšanas jātitrē līdz minimālajai devai, kas sasniedz vēlamo kambaru ātruma kontroli, neradot nevēlamas blakusparādības.

Parastā deva bērniem par ātriju fibrilācija

Nedod visu kopējo digitalizing devu uzreiz. Administrēt iekraušana devas vairākās daļās, dod aptuveni pusi no kopējā kā pirmo devu. Dodiet papildu frakcijas kopējās devas 6 līdz 8 stundu intervālu (mutvārdu) vai 4 līdz 8 stundu intervālu (parenterāli). Dalīts dienas devas ieteicams zīdaiņiem un maziem bērniem līdz 10 gadu vecumam .; Parenterālas ievadīšanas jālieto tikai tad, kad nepieciešams ātri digitalizācijai ir steidzams vai ja zāles nevar lietot iekšķīgi. Intravenozas ievadīšanas ir priekšroka pār intramuskulāras injekcijas, jo tas var izraisīt stipras sāpes injekcijas vietā. Ja tas ir nepieciešams, lai administrētu narkotikas intramuskulāri, tas jāinjicē dziļi muskulī seko masāža. Ne vairāk kā 500 mcg jāinjicē vienā vietā .; Aprēķinātie devas jābalstās uz liesās ķermeņa masas .; priekšlaicīga; Digitalizing (iekraušana) devas: Iekšķīgi eliksīrs: 20-30 mikrogrami / kg, intravenoza: 15-25 mikrogrami / kg; Uzturēšana deva: mutisks 5-7,5 mcg / kg, intravenozi 4-6 mikrogrami / kg; Pilna Term; Digitalizing (iekraušana) devas: Iekšķīgi eliksīrs: 25-35 mikrogrami / kg, intravenoza: 20-30 mikrogrami / kg; Balstdeva: orāli no 6 līdz 10 mcg / kg, intravenozu 5. līdz 8. mcg / kg; 1-24 mēneši; Digitalizing (iekraušana) devas: Iekšķīgi eliksīrs: 35-60 mikrogrami / kg, intravenoza: 30-50 mikrogrami / kg; Uzturošā deva: 10 līdz 15 mcg / kg perorālai, intravenozai 7,5-12 mcg / kg; 3 līdz 5 gadiem; Digitalizing (iekraušana) devas: Iekšķīgi eliksīrs: 30-40 mikrogrami / kg, intravenoza: 25-35 mikrogrami / kg; Uzturēšana deva: mutisks 7,5-10 mcg / kg, intravenozi 6-9 mikrogrami / kg; 6 līdz 10 gadiem; Digitalizing (iekraušana) devas: Iekšķīgi eliksīrs: 20-35 mikrogrami / kg, intravenoza: 15-30 mikrogrami / kg; Balstdeva: orāli 5 līdz 10 mcg / kg, intravenozu no 4. līdz 8. mcg / kg; 11 gadi un vecāki; Digitalizing (iekraušana) devas: Iekšķīgi eliksīrs: 10-15 mikrogrami / kg, intravenoza: 8-12 mikrogrami / kg; Balstdeva: mutes dobuma 2,5-5 mcg / kg, intravenozi 2 līdz 3 mcg / kg

Citas zāles var mijiedarboties ar digoksīnu, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām zālēm, ko lietojat tagad un kādas zāles Jums sākt vai pārtraukt izmantot.

8.04.2015-08-31, 08:25:50.

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Priekškambaru fibrilācija Xarelto, diltiazēms, propranololu, Cardizem, sotalols, flekainīds, Inderal rivaroksabāns Cartia XT, Multaq, Lanoxin, propafenons

Sirds mazspēja lizinoprilu, amlodipīns, metoprololu, furosemīds, karvedilols, Lasix, varfarīnu, NORVASC, diltiazēms, Coreg, spironolaktons, Coumadin

Digoksīns dozēšanas informācija

Citu narkotisko vielu ietekmē digoksīnu?

digoksīns