Digoksīns (orāli) piesardzības pasākumi

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu cieši, kamēr jūs lietojat šīs zāles, lai redzētu, vai tas darbojas pareizi un lai varētu izmaiņām devas. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu jebkādu nevēlamu ietekmi.

Nepārtrauciet šo zāļu lietošanu, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Apstāšanās pēkšņi var izraisīt nopietnas izmaiņas sirds funkciju.

Skatīties pazīmes un simptomi pārdozēšanas, kamēr jūs lietojat šīs zāles. Sekojiet ārsta norādījumus rūpīgi. Šīs zāles kas nepieciešama, lai palīdzētu visvairāk cilvēku daudzums ir ļoti tuvu summu, kas varētu izraisīt nopietnas problēmas no pārdozēšanas. Dažas agrīnās brīdinājuma pazīmes pārdozēšanas ir apjukums, apetītes zudums, slikta dūša, vemšana, caureja, vai redzes problēmas zaudējums. Citas pārdozēšanas pazīmes ir izmaiņas ātrumu vai ritmu sirdsdarbība (kļūst neregulāras vai lēni), sirdsklauves (sajūta dauzījās krūtīs) vai ģībonis. Zīdaiņiem un maziem bērniem, agrākais pārdozēšanas pazīmes ir izmaiņas ātrumu un ritmu sirdsdarbība. Bērni nevar parādīt citus simptomus, tiklīdz pieaugušajiem.

Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs veiktu medicīnisko identifikācijas karti vai rokassprādzi, norādot, ka saņemat šīs zāles.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.