Diklofenaka (oftalmoloģijas maršruts) apraksts un zīmolu

Diklofenaks oftalmoloģijas (acu) šķīdumu izmanto, lai ārstētu sāpes vai pietūkums acs pēc kataraktas operācijas. To izmanto arī, lai atvieglotu pagaidu sāpes un fotofobija (jutīgiem acu pret gaismu), pacientiem, kam tiek veikta radzenes atstarošanas operācija (ķirurģiska procedūra, lai samazinātu vai izārstēt dažas acu vai redzes problēmas). Šīs zāles ir aktuāls nesteroīds pretiekaisuma līdzeklis (NSAID).

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Kanādas Brand Name

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām diklofenaks acu pilieniem pediatriskajā populācijā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

šķīdums

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību diklofenaks acu pilieni vecākiem cilvēkiem.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

alerģija

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

pediatrisks

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Geriatric

zāļu mijiedarbība

citas Mijiedarbība

Jūsu acu ārsts Jums pateiks, cik daudz no šīs zāles lietot un cik bieži. Nelietojiet vairāk zāļu vai to izmantot biežāk nekā ārsts Jums. Šīs zāles nav ilgtermiņa lietošanai.

Citi Medical Problēmas

Saglabājiet šo zāļu lietošanas, vismaz 2 nedēļas, ja vien jūsu acu ārsts savādāk.

dozēšana

Ja jūs valkā kontaktlēcas, noņemt tos, kamēr jūs lietojat šīs zāles. Konsultējieties ar savu acu ārstu par to, ja jums ir jautājumi.

aizmirsto devu

Lai izmantotu acu pilienus

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, piemērot to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Jūsu acu ārsts pārbaudīs acis regulāri vizītēs, lai pārliecinātos, ka tas darbojas pareizi un nav rada nevēlamas sekas.

glabāšana

Ja Jūsu simptomi neuzlabojas dažu dienu laikā, vai, ja tie kļūst sliktāk, sazinieties ar savu acu ārstu.

Slow vai aizkavēta dzīšana var notikt, kamēr jūs lietojat šīs zāles. Pirms šo zāļu lietošanas kopā ar lokālas kortikosteroīdu (piemēram, Betametazons, hidrokortizona) Jautājiet savu acu ārstu.

Izmantojot šīs zāles var palielināt risku, kam acu vai redzes problēmas (piemēram, keratīts vai citas radzenes problēmas). Pārtraukt lietot šīs zāles un sazinieties ar savu acu ārstu uzreiz, ja Jums ir neskaidra redze, izmaiņas redzes, vai acu apsārtums, kairinājums vai sāpes, lietojot šīs zāles.

Pārliecinieties, ka jūsu acu ārsts zina, ja esat grūtniece. Nelietojiet šīs zāles vēlāk daļa no grūtniecības laikā, ja vien Jūsu ārsts.

Vienlaikus piemērojot zāles, acis, iespējams, dzelt vai sadedzināt uz īsu laiku. Tas ir gaidāms.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu acu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.