Diklofenaka (orāli) apraksts un zīmolu

Diklofenaks ir nesteroīds pretiekaisuma līdzeklis (NPL), ko izmanto, lai ārstētu vieglas līdz vidēji sāpes, un palīdz mazināt artrīta simptomus (piemēram, osteoartrīts vai reimatoīdais artrīts), piemēram, iekaisums, pietūkums, stīvums, un locītavu sāpes. Šīs zāles neārstē artrītu un būs tikai palīdzēt jums tik ilgi, kamēr jūs turpināt to lietot.

Šīs zāles lieto arī, lai ārstētu ankilozējošais spondilīts, kas ir artrīts veids, kas ietekmē locītavas mugurkaula, un citas sāpīgas apstākļi, piemēram, menstruālā krampji.

Diklofenaks lieto arī, lai ārstētu akūtu migrēnas lēkmes ar vai bez auras, pieaugušajiem. Tas nebūs novērst vai samazināt skaitu migrēnas lēkmes.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Kapsulas; Pulveris risinājums; Capsule, Liquid pildījumu, Tablet, Tablet, zarnās šķīstošās apvalkotās, Tablet paplašinātā Izdošanas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

alerģija

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām diklofenaka bērnu mērķgrupā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

pediatrisks

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību diklofenaka gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītas nieru vai kuņģa problēmas, kas var būt nepieciešama piesardzība attiecībā uz pacientiem, kuri saņem diklofenaku.

Geriatric

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

grūtniecība

Zīdīšanas

zāļu mijiedarbība

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

citas Mijiedarbība

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Citi Medical Problēmas

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

dozēšana

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Saglabājiet šo zāļu lietošanas, lai pilna laika ārstēšanas. Tomēr nelietojiet šīs zāles biežāk, vai uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Šīs zāles nav ilgtermiņa lietošanai.

Šīs zāles ir jānāk ar medikamentu ceļvedi. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Ja lieto smagu vai turpināt artrīts, šīs zāles ir jālieto katru dienu, kā pasūtīts pēc ārsta, lai tā, lai jums palīdzētu. Šīs zāles parasti sāk strādāt vienas nedēļas laikā, bet smagākos gadījumos pat līdz divām nedēļām vai ilgāk var nodot pirms sākat justies labāk. Vairākas nedēļas var nodot pirms jūs jūtaties pilnībā ņemts vērā šīs zāles.

Jūs varat lietot šīs zāles ar ēdienu vai atsevišķi. Tomēr, diklofenaks kapsulas jālieto tukšā dūšā.

Lai izmantotu šķīdumu iekšķīgai

Izmantojiet tikai zīmolu šīs zāles, ko ārsts noteiktā. Dažādu marku nedrīkst strādāt tādā pašā veidā.

aizmirsto devu

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

glabāšana

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai Jums jāturpina lietot to. Asins un urīna analīzes, var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Šīs zāles var paaugstināt risku sirdslēkmes vai insulta. Tas ir vairāk iespējams, cilvēkiem, kuriem jau ir sirds slimība. Cilvēki, kuri lieto šīs zāles ilgu laiku, iespējams, ir arī lielāks risks.

Šīs zāles var izraisīt asiņošanu kuņģa vai zarnu. Šīs problēmas var notikt bez brīdinājuma zīmes. Tas ir vairāk iespējams, ja Jums ir bijusi kuņģa čūla pagātnē, ja tu smēķē vai alkoholu regulāri, ir vairāk nekā 60 gadu vecumu, ir slikta veselība, vai lietojat noteiktas zāles (piemēram, steroīdu zāles vai asins plānāks ).

Nopietnas ādas reakcijas var rasties ārstēšanas ar šīm zālēm laikā. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir kāds no šiem simptomiem, lietojot šīs zāles: pūšļu, pīlings, izkustināšanu ādas, sarkani ādas bojājumi, čūlas vai čūlas uz ādas, drudzis vai drebuļi.

Dažas iespējamās brīdinājuma pazīmes nopietnām blakusparādībām, kas var rasties ārstēšanas ar šīm zālēm laikā var būt melns, darvai līdzīgi izkārnījumi, samazināta urinācija, stipras sāpes vēderā, izsitumi uz ādas, sejas, pirkstiem, kājām, vai zemākas kājas, netipiska asiņošana vai zilumi , neparasts svara pieaugums, vemšana ar asinīm vai materiāla, kas izskatās kā kafijas biezumi, vai dzeltena ādas vai acīs. Arī varētu notikt pazīmes nopietnas sirds problēmas, piemēram, sāpes krūtīs, ātra vai neregulāra sirdsdarbība, spiediena sajūta krūtīs, neparastu skalošanas vai siltumu no ādas, vājums vai slurring runas. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja pamanāt kādu no šīm brīdinājuma zīmēm.

Šīs zāles var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas veidu sauc anafilakse. Lai gan tas ir reti, tas var notikt biežāk pacientiem, kuriem ir alerģija pret aspirīnu vai nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL). Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Vissmagākās pazīmes šīs reakcijas ir ļoti ātra vai neregulāra elpošana, gasping elpa, sēkšana vai ģībonis. Citas pazīmes var ietvert izmaiņas ādas krāsas sejas, ļoti ātri, bet neregulāra sirdsdarbība vai pulsa, nātrenei līdzīgi izsitumi uz ādas, un tūsku vai plakstiņu vai ap acīm. Ja rodas šīs blakusparādības, saņemt ārkārtas palīdzību uzreiz.

Svarīgi pastāstīt ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību, pirms šo zāļu lietošanas. šo zāļu lietošana grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Nelietojiet šīs zāles pēdējā daļa no grūtniecības laikā, ja vien ārsts Jums.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir neskaidrības, miegainība, drudzis, vispārējs sajūta slimības, galvassāpes, apetītes zudums, slikta dūša, stīvs kakls vai atpakaļ, vai vemšana. Tie varētu būt simptomi meningītu.

Sazinieties ar savu ārstu nekavējoties, ja neskaidra redze, grūtības lasīšanā, vai jebkuru citu redzes izmaiņas notiek laikā vai pēc ārstēšanas. Ārsts var norādīt Jums ir acis jāpārbauda oftalmologs (acu ārsts), ar.

, Pirms jebkāda veida operācijas vai medicīnisko pārbaužu, pastāstiet ārstam, ka lietojat šīs zāles. Tas var būt nepieciešams, lai jūs varētu pārtraukt ārstēšanu awhile, vai mainīt uz citu nesteroīdiem pretiekaisuma narkotiku pirms jūsu procedūru.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.