dilaudid injekcijas

Hidromorfonu ir spēcīgs II grafiks opioīdu agonists, kas ir augstākais potenciāls ļaunprātīgu izmantošanu un risku, kas ražo elpošanas nomākumu. Alkohols, citi opioīdi un centrālās nervu sistēmas depresantiem (nomierinošs-Hipnotiskie) pastiprināt elpošanas nomācošā ietekme hidromorfonu, palielinot risku elpošanas depresija, kas var izraisīt nāvi. Dilaudid-HP (R) ir ļoti koncentrēts risinājums hidromorfonu paredzētas lietošanai opioīdu tolerantu pacientiem. Nejauciet Dilaudid-HP (R) ar standarta parenterāli formulējumiem hidromorfonu vai citu opioīdu kā pārdozēšanas un nāves varētu rasties.

Izmanto Dilaudid

Terapeitiskās klase: Pretsāpju

Ķīmiskais klase: hidromorfonu

Hidromorfonu iedarbojas uz centrālo nervu sistēmas (CNS), lai mazinātu sāpes. Dažas no blakusparādībām izraisa arī ar darbībām CNS. Kad hidromorfonu tiek lietots ilgu laiku, tas var kļūt par ieradumu veidošanu, kas izraisa fizisku vai garīgu atkarību. Taču cilvēki, kuriem ir pastāvīgas sāpes, nevajadzētu ļaut bailes no atkarības saglabātu tos izmantot narkotikas, lai atvieglotu viņu sāpes. Garīgā atkarība (atkarība), ir maz ticama, ja narkotikas tiek izmantotas šim nolūkam. Fiziskā atkarība var radīt izstāšanās blakusparādības, ja ārstēšana tiek pārtraukta pēkšņi. Tomēr, smagas atsaukšana blakusparādības parasti var novērst, pakāpeniski samazinot devu vairāk nekā laika periodā pirms ārstēšanas ir pilnīgi pārtraukta.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām hidromorfona injekcijām bērniem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Pirms Izmantojot Dilaudid

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību hidromorfona injekcijām vecāka gadagājuma cilvēkiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītas aknu, nieru vai sirds problēmas, kuras var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kuri saņem hidromorfonu injekcijas.

Pētījumi liecina, ka šīs zāles var izmainīt piena ražošanu vai sastāvu. Ja alternatīva šīs zāles nav noteikts, jums vajadzētu pārraudzīt zīdainis par blakusparādībām un atbilstošu piena uzņemšanu.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šiem parasti nav ieteicama, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur hidromorfonu. Tas nedrīkst būt raksturīgi Dilaudid. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Dilaudid-HP® injekcijas drīkst lietot tikai pacientiem, kas jau lieto narkotiskās pretsāpju zāles, ko sauc arī opioīdus. Šie pacienti sauc opioīdu tolerantu. Ja neesat pārliecināts, vai jums ir opioīdu tolerantu, sazinieties ar savu ārstu pirms šo zāļu lietošanas.

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists sniegs Jums šīs zāles slimnīcā. Šīs zāles var ievadīt vārtiem zem ādas, kā vārtiem vienā no saviem muskuļiem, vai caur adatas novieto vienā no vēnām.

Hidromorfonu injekcijas var dažreiz tikt dota mājās, lai pacientiem, kuriem nav nepieciešams būt slimnīcā. Ja lietojat šīs zāles mājās, ārsts Jums iemācīs, kā sagatavot un injicēt zāles. Pārliecinieties, ka jūs saprotat, kā tieši šīs zāles tiek sagatavots un injicēt.

Jums tiks parādīts ķermeņa jomas, kurās tas shot var dota. Izmantot citu ķermeņa zonā katru reizi jūs sev shot. Izsekot, kur tu dod katra šāviena, lai pārliecinātos, jūs pagriezt ķermeņa zonām.

Lietojiet jaunu adatu un šļirci katru reizi, kad jūs injicēt zāles.

Ja zāles flakonā vai ampule ir mainījusies krāsa, vai, ja jūs redzēt daļiņas, nelietojiet to.

Izmantojiet tikai zīmolu šīs zāles, ko ārsts noteiktā. Dažādu marku nedrīkst strādāt tādā pašā veidā.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

Pareiza izmantošana hidromorfona

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Zvaniet savam ārstam vai farmaceitam par norādījumiem.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Ja jūs uzglabāt šīs zāles mājās, turēt to istabas temperatūrā, prom no karstuma un tiešas gaismas.

Flush visus atliekas zāles tualetes podā, kad esat pabeidzis savu ārstēšanu. Arī flush vecs zāles pēc derīguma termiņa ir pagājis. Šīs zāles ir viens no tikai dažiem medikamentiem, kas jāiznīcina šādā veidā.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Dilaudid

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu, kamēr jūs saņemat šīs zāles. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai Jums jāturpina lietot to.

Šīs zāles būs pievienot alkohola ietekmi un citiem CNS nomācošiem (zālēm, kas var dot jums miegainību un nesamazina modrību) un var izraisīt nopietnas blakusparādības. Daži CNS nomācošiem piemēri ir antihistamīna vai zāles alerģijas vai saaukstēšanās, nomierinoši līdzekļi, trankvilizatori, vai miega zāles, citi recepšu sāpes zāles vai narkotikas; zāles krampji vai barbiturātu; muskuļu relaksanti vai anestēzijas, tostarp dažas zobārstniecības anestēzijas. Konsultējieties ar savu ārstu pirms alkoholu vai lietojat kādas no zālēm iepriekš, kamēr jūs lietojat šīs zāles, kas uzskaitīti.

Šīs zāles var būt ieradums formēšana. Ja jums liekas, ka zāles ir nedarbojas tik labi, nelietojiet vairāk par parakstīto devu. Zvaniet savam ārstam, lai iegūtu norādījumus.

Reibonis, apreibums, vai ģībšana var rasties, ja jūs piecelties pēkšņi no guļus vai sēdus stāvoklī. Piecelšanās lēnām var palīdzēt samazināt šo problēmu. Arī guļus uz brīdi var atbrīvot reibonis vai vieglprātību.

Šis medikaments var izraisīt reiboni, miegainību, sajaukt, vai dezorientēti. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai nav brīdinājumu.

Izmantojot narkotikas uz ilgu laiku var izraisīt smagu aizcietējums. Lai to novērstu, ārsts var noteikt Jums lietot caurejas līdzekļus, dzert daudz šķidruma, vai palielināt daudzumu šķiedrvielu savā uzturā. Noteikti sekojiet uzmanīgi, jo turpinot aizcietējums var novest līdz nopietnām problēmām.

Šīs zāles var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas, tai skaitā anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir izsitumi, nieze, aizsmakums, apgrūtināta elpošana, grūtības norīt, vai pietūkums rokām, sejas vai mutē, kamēr jūs saņemat šīs zāles.

Dilaudid blakusparādības

Dilaudid (hidromorfonu)

Ja Jums ir, izmantojot šīs zāles regulāri vairākas nedēļas vai ilgāk, nav pēkšņi pārtraukt izmantot to bez nekonsultējoties ar ārstu. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs pakāpeniski samazināt summu, jūs izmantojat, pirms apstāšanās to pilnībā. Tas var palīdzēt novērst pasliktināšanos savu stāvokli un samazinātu iespēju, abstinences simptomus, piemēram, vēdera vai vēdera krampji, nemiers, drudzis, slikta dūša, iesnas, svīšana, trīce, vai problēmas ar miega.

Daži bērni, kas dzimuši mātēm fiziski atkarīgi no šīm zālēm būs arī fiziski atkarīgi un var būt elpošanas problēmas un abstinences simptomus. Tas varētu būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Sazinieties ar savu ārstu, ja Jūsu bērnam ir šādi abstinences simptomus: grūtības ar elpošanu, elpas trūkums, pārmērīga raudāšana, uzbudināmība, drudzis, vemšana vai trīce.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs 2 High potenciāls ļaunprātīgu

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Hroniskas sāpes tramadolu, oksikodona, Cymbalta, Percocet, duloksetīna, fentanils, morfīns, oxycontin

Sāpes tramadolu, oksikodona, acetaminofēns, Tylenol, naproksēnu, aspirīns, ibuprofēns, hidrokodona

Klepus Benadryl, benzonatate, difenhidramīnu Mucinex, kodeīns, gvajofenezīns, hidromorfonu, Tylenol ar Codeine # 3