doksazosīna (orāli) apraksts un zīmolu

Doxazosin pieder plašai zāļu grupai, ko sauc par antihipertensīvie preparāti. To lieto, lai ārstētu paaugstinātu asinsspiedienu (hipertensiju).

Augsts asinsspiediens palielina darba slodzi sirds un artēriju. Ja tas turpinās ilgu laiku, sirds un asinsvadu var nedarboties pareizi. Tas var bojāt asinsvadus smadzeņu, sirds un nieres, kā rezultātā insultu, sirds mazspēju vai nieru mazspēja. Augsts asinsspiediens var arī palielināt risku sirdslēkmes. Šīs problēmas var būt mazāk varētu rasties, ja asinsspiediens tiek kontrolēts.

Doxazosin darbojas atslābinot asinsvadus, lai asinis plūst caur tiem vieglāk. Tas palīdz pazemināt asinsspiedienu.

Doxazosin lieto arī, lai ārstētu labdabīgu (noncancerous) paplašināšanos prostatas (labdabīga prostatas hiperplāzija [BPH]). Labdabīgs paplašināšanās prostatas ir problēma, kas var rasties vīriešiem, kā viņi saņem vecāki. Prostatas dziedzeris atrodas zem urīnpūšļa. Kā prostatas dziedzeri paplašinoties, daži muskuļi dziedzeriem var kļūt saspringts un saņemt ceļā caurule, kas šķērso urīns no urīnpūšļa. Tas var radīt problēmas urinēšanu, piemēram, vajadzība urinēt bieži, vāja plūsma urinējot, vai sajūta nav iespējams iztukšot urīnpūsli pilnībā.

Tablete, Extended Izdošanas; Tablet

Doxazosin palīdz atpūsties muskuļus prostatas un atvēršanu urīnpūšļa. Tas var palīdzēt palielināt plūsmu urīnu un / vai samazināt simptomus. Tomēr doksazosīns nebūs sarukt prostatas. Prostatas var turpināt saņemt lielāks. Tas var izraisīt simptomus, lai kļūtu sliktāk laikā. Tādēļ, lai arī doksazosīns var samazināt problēmas, ko rada palielinātas prostatas tagad, ķirurģija joprojām var būt vajadzīgas nākotnē.

Doxazosin ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu