doksazosīna (orāli) piesardzības pasākumi

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi. Tas ir īpaši svarīgi gados vecākiem pacientiem, kam var būt jutīgāki pret ietekmi šīs zāles.

Par pacientiem, kas lieto šīs zāles pret augstu asinsspiedienu

Reibonis, apreibums, vai pēkšņas ģībonis var rasties pēc šo zāļu lietošanas, jo īpaši, ja jūs piecelties no guļus vai sēdus stāvoklī. Šie efekti ir biežāk rodas, kad jūs veikt pirmo šo zāļu devu. Ņemot pirmais devu pirms gulētiešanas var novērst problēmas. Taču, jābūt īpaši uzmanīgiem, ja jums ir nepieciešams, lai piecelties naktī. Šīs reakcijas var rasties arī ar jebkuru devām jums veikt pēc pirmās devas. Piecelšanās lēnām var palīdzēt samazināt šo problēmu. Ja jūtat reiboni, apgulties tā, ka jums nav vāju. Tad sēdēt uz brīdi, pirms celt prasību, lai novērstu reibonis atkārtošanos.

Reibonis, apreibums, vai pēkšņas ģībonis ir vairāk varētu būt, ja lietojat alkoholu, stāvēt uz ilgu laiku, īstenošanu, vai arī, ja laiks ir karsts. Kamēr lietojat šīs zāles, jābūt uzmanīgiem, lai ierobežotu alkohola daudzumu jūs dzert. Arī izmantot papildu piesardzība realizācijai vai karstā laikā vai, ja jums ir stāvēt uz ilgu laiku.

Doxazosin var izraisīt daži cilvēki kļūt miegainību un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis, miegains, vai nav brīdinājumu. Pēc tam, kad esat lietojis vairākus šo zāļu devu, šī ietekme būtu samazināt.

Par priapismu Iespēja, sāpīga vai ilgstoša erekcija, ir reta blakusparādība, kas var rasties, lietojot doksazosīna un jābūt tūlītēja medicīniska palīdzība.