doksiciklīna (orāli) apraksts un zīmolu

Doksiciklīna tiek izmantots, lai ārstētu bakteriālas infekcijas daudzās dažādās ķermeņa daļās. To lieto arī, lai ārstētu pimples un abscesi (parasti uz sejas), kas radušās, rosacea, kas pazīstams arī kā pinnes rosacea vai pieaugušo pinnes.

Doksiciklīna kavētas darbības tabletes un tabletes lieto arī, lai novērstu malārijas un ārstēt Sibīrijas mēra infekcijas pēc iespējamās iedarbības un citas problēmas, kā noteicis ārsts.

Doksiciklīns pieder pie zāļu grupas, kas pazīstama kā tetraciklīna antibiotikām. Tas darbojas, nogalinot baktērijas vai novērst to augšanu. Tomēr šīs zāles nestrādās saaukstēšanās, gripas vai citu vīrusu infekcijām.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Tablet; Pulveris Suspension, Capsule, Capsule, Extended izlaidums, tablete, Aizkavēta izlaidums, Capsule, Aizkavēta Izdošanas; Sīrups

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

alerģija

Doksiciklīns var izraisīt pastāvīgu krāsas zobu un palēnināt izaugsmi kauliem. Šīs zāles nedrīkst dot bērniem 8 gadu vecuma un jaunāki (izņemot ārstēšanai iedarbības inhalācijas Sibīrijas mēris), izņemot gadījumus, ja bērna ārsts.

pediatrisks

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību doksiciklīna gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir nieru, aknu vai sirds problēmas, kas var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kuri saņem doksiciklīnu.

Geriatric

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

grūtniecība

Zīdīšanas

zāļu mijiedarbība

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

citas Mijiedarbība

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Citi Medical Problēmas

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

dozēšana

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lietot šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

Šīs zāles nāk ar pacientu norādījumiem. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Ja jūs izmantojat kavētas darbības tabletes vai tabletes

Norijiet kapsulu veselu. Nav pārtraukumu, saspiest, košļāt, vai atvērt to.

tieši pirms katras lietošanas sakratīt mutvārdu šķidrums labi. Pasākums devu ar marķētas mērīšanas karoti, šļirces, vai zāles kauss.

Dzert daudz šķidruma, lai izvairītos no rīkles iekaisumu un čūlas.

aizmirsto devu

Ja lietojat šīs zāles, lai novērstu malāriju ceļojumu laikā, sākt lietot zāles 1 vai 2 dienas pirms ceļojuma. Lietot zāles katru dienu brauciena laikā un turpināt veikt to 4 nedēļas pēc atgriešanās. Tomēr nelietojiet zāles ilgāk par 4 mēnešiem.

glabāšana

Ja jūs izmantojat Par Oracea ™ palēninātas darbības kapsulas

Izmantojiet tikai zīmolu šīs zāles, ko ārsts noteiktā. Dažādu marku nedrīkst strādāt tādā pašā veidā.

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekciju pilnīgi, turpināt lietot šīs zāles par pilnu laiku ārstēšanas, pat ja jūs sāksiet justies labāk pēc dažām dienām. Ja Jūs pārtraucat lietot šīs zāles pārāk ātri, simptomi var atjaunoties.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ja Jūsu simptomi neuzlabojas dažu dienu laikā, vai arī, ja tie kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

šo zāļu lietošana grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās. Ja jūs domājat, ka esat iestājas grūtniecība šo zāļu lietošanas, pastāstiet par to savam ārstam.

Šīs zāles var tumšākas krāsu jūsu ādas, nagiem, acīm, zobiem, smaganām, vai rētas. Konsultējieties ar savu ārstu, ja Jums ir kādas šaubas.

Doksiciklīns var izraisīt caureju, un dažos gadījumos tas var būt smagas. Tas var notikt 2 mēnešus vai vēlāk pēc jums pārtraukt šo zāļu lietošanu. Nelietojiet zāles, lai ārstētu caureju, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Caureja zāles var padarīt caureja sliktāks vai dara to ilgāk. Ja Jums ir kādi jautājumi par šo vai ja viegla caureja turpinās vai pasliktinās, konsultējieties ar ārstu.

Kontracepcijas tabletes (satur estrogēns) var nedarboties pareizi, kamēr jūs lietojat doksiciklīnu. Lai saglabātu no kļūst grūtniecība, izmantot citus veidus dzimstības kontroli. Tie ietver prezervatīvus, diafragmu vai kontracepcijas putas vai želeju.

Doksiciklīns var izraisīt jūsu āda ir jutīgāka pret saules gaismu, nekā tas ir parasti. Saules gaismas iedarbības, pat uz īsu laika periodu, var izraisīt ādas izsitumi, nieze, apsārtums vai cita ādas krāsa, vai smaga saules apdegumu. Kad jūs sākat lietot šīs zāles

Ja Jums ir smaga reakcija no saules, konsultējieties ar ārstu.

Šīs zāles var izraisīt intrakraniālu hipertensiju. Tas ir biežāk sastopami sievietēm reproduktīvā vecumā, kas ir liekais svars vai anamnēzē ir intrakraniālu hipertensiju. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir galvassāpes, neskaidra redze, vai izmaiņas redzējumu.

Sazinieties ar savu ārstu, ja drudzis, izsitumi, locītavu sāpes, vai nogurums iestājas. Tie varētu būt simptomi autoimūnu sindroms, kad organisms uzbrūk pats.

Jums nevajadzētu lietot antacīdus, kas satur alumīnija, kalcija vai magnija, vai jebkuru produktu, kas satur dzelzi, piemēram, vitamīnu vai minerālvielu piedevas.

Ja lietojat šīs zāles, lai novērstu malāriju, veikt papildu piesardzība, lai saņemtu iekoda odi. Izmantot aizsargapģērbu, moskītu tīkli vai ekrāniem, un kukaiņu atbaidīšanas.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka lietojat šīs zāles. Dažu testu rezultāti var ietekmēt šo zāļu.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.