dolutegravir (orāli) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Lietot šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Tāpat nav mainīt devu vai pārtraukt šo zāļu lietošanu, nepārbaudot vispirms ar savu ārstu. Kad jūsu piedāvājums no šīm zālēm ir zems, sazinieties ar savu ārstu vai farmaceitu pirms laika. Neļaujiet sevi palaist no šīs zāles.

Šīs zāles nāk ar pacientu informācijas ieliktni. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Turpiniet dolutegravir par pilna laika ārstēšanas, pat ja Jūs jūtaties labāk. Ir arī svarīgi lietot šīs zāles kopā ar citām zālēm HIV. Pārliecinieties, lai visas zāles ārsts lika, un ņemt tos pareizajā laikā.

Jūs varat lietot šīs zāles ar ēdienu vai atsevišķi.

Ja Jūs lietojat antacīdus vai caurejas, kas satur alumīnija, kalcija vai magnija, sukralfāts, kalcija vai dzelzs preparātus vai bufera zāles, jāņem dolutegravir vismaz 2 stundas pirms vai 6 stundas pēc esat lietojis šīs zāles. Alternatīvi, kalcija vai dzelzs piedevas, var tikt ņemti kopā ar šīm zālēm, ja to lieto kopā ar uzturu

glabāšana

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Ja tas ir mazāks nekā 4 stundas līdz nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un lietojiet tikai jūsu regulāru devu tajā laikā. Nelietojiet papildu zāles, lai aizvietotu aizmirsto devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.