donepezila (orāli) piesardzības pasākumi

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ir nepieciešams, lai ļautu devas korekcijas, un, lai samazinātu jebkādu nevēlamu ietekmi.

Pirms Jums ir jebkāda veida ķirurģija, zobu ārstēšana, vai ārkārtas ārstēšanu, pateikt ārstu vai zobārstu, kas atbild, ka jūs lietojat šīs zāles. Ņemot donepezīlu kopā ar noteiktām zālēm, kas tiek izmantoti operācijas vai zobārstniecības vai ārkārtas ārstēšanu laikā var pastiprināt šo zāļu un izraisīt nevēlamas sekas.

Šīs zāles var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni vai miegainību, ir neskaidra redze, vai ir problēmas ar neveiklumu vai nestabilitāte. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja jūs neesat brīdinājumu, labi koordinēta, un var redzēt skaidri.

Daži cilvēki, kuri ir izmantojuši šīs zāles izstrādājis problēmas, piemēram, slikta dūša, smagu vemšanu, apetītes zudums, caureja zudums un svara zudums. Konsultējieties ar savu ārstu, pirms lietojat šīs zāles, ja Jums ir kādas šaubas.

Pastāstiet ārstam uzreiz, ja Jums ir asiņaina vai melns darvai līdzīgi izkārnījumi, aizcietējums, stipras sāpes vēderā vai vemšana ar asinīm vai materiāla, kas izskatās kā kafijas biezumi. Tie var būt simptomi kuņģa vai zarnu asiņošana.

Ja jūs domājat, ka jūs vai kāds cits var būt pārdozēšanas gadījumā jāveic šīs zāles, saņemt neatliekamo palīdzību uzreiz. Ņemot pārdozēšanas šīs zāles var izraisīt krampjus (lēkmes) vai nopietni ietekmēt jūsu sirdī un jūsu elpošana. Pārdozēšanas pazīmes ietver pieaudzis laistīšanu mutē, pastiprināta svīšana, zems asinsspiediens, muskuļu vājums, izteikti slikta dūša, smaga vemšana, lēna sirdsdarbība, un satraukumu elpošana.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.