drospirenons un etinilestradiola

Cigarešu smēķēšana palielina risku nopietnu kardiovaskulāru notikumu no perorālo kontracepcijas līdzekļu lietošanas. Šis risks palielinās līdz ar vecumu, jo īpaši sievietēm pēc 35 gadu vecuma, un ar izsmēķēto cigarešu skaita. Sievietes, kas ir vecāki par 35 gadiem un dūmu nedrīkst lietot perorālos kontraceptīvos līdzekļus.

Izmanto drospirenona un etinilestradiola

Terapeitiskās klase: monophasic kontracepcijas kombinācija

Farmakoloģiska klase: progestīna

drospirenons un etinilestradiolu lieto arī, lai ārstētu premenstruālo disforisks traucējumi (PMDD) un pinnes sievietēm vismaz 14 gadus veci. PMDD ir smaga forma premenstrual sindromu (PMS). Pacientiem ar PMDD var būt smagas emocionālo un fizisko simptomu 10 līdz 14 dienas pirms to menstruālā plūsma sākas.

Nē kontracepcijas metode nav 100 procenti efektīvi. Dzimstības kontroles metodes, piemēram, kam operācija, ir aprobežojušās vai kam nav seksa, ir efektīvāki nekā kontracepcijas tabletes. Apspriediet savas iespējas dzimstības kontrole ar savu ārstu.

drospirenons un etinilestradiolu netraucē AIDS vai citām seksuāli transmisīvām slimībām. Tas nepalīdzēs, jo avārijas kontracepcijas, piemēram, pēc neaizsargāta seksuāla kontakta.

drospirenons un etinilestradiols ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par drospirenona un etinilestradiola, jāapsver šādas

Pirms Izmantojot drospirenonu un etinilestradiolu

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret drospirenona un etinilestradiola vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstošas ​​pētījumi par attiecībām vecumā līdz ietekmei drospirenona un etinilestradiola kombināciju nav veikti bērnu populācijā. Tomēr bērnu specifiskās problēmas, kas ierobežo lietderību šo medikamentu pusaudžiem nav gaidāma. drospirenons un etinilestradiolu var izmantot dzimstības kontroli pusaudžu mātītēm, bet nedrīkst lietot pirms sākuma menstruācijas.

Atbilstošas ​​pētījumi par attiecībām vecumā līdz ietekmei drospirenona un etinilestradiola kombināciju nav veikti ar gados veciem iedzīvotājiem. drospirenons un etinilestradiolu nedrīkst lietot gados vecākām sievietēm.

Studijas Sievietēm zīdīšanas ir pierādījuši kaitīgas zīdaiņu ietekmi. Alternatīva šīs zāles jāizraksta vai Jums jāpārtrauc barošana ar krūti, lietojot drospirenonu un etinilestradiolu.

Pētījumi liecina, ka šīs zāles var izmainīt piena ražošanu vai sastāvu. Ja alternatīva šīs zāles nav noteikts, jums vajadzētu pārraudzīt zīdainis par blakusparādībām un atbilstošu piena uzņemšanu.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat drospirenonu un etinilestradiolu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot drospirenonu un etinilestradiolu ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot drospirenonu un etinilestradiolu ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot drospirenonu un etinilestradiolu ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot drospirenonu un etinilestradiolu ar kādu no turpmāk var radīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat drospirenonu un etinilestradiolu, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot drospirenona un etinilestradiola. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lai, izmantojot perorālos kontraceptīvos līdzekļus, kā droša un uzticama, kā iespējams, jums vajadzētu saprast, kā un kad lietot tos un var sagaidīt kādu iespaidu.

drospirenons un etinilestradiolu nāk ar pacientu norādījumiem. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam vai farmaceitam, ja Jums ir kādi jautājumi.

drospirenons un etinilestradiols ir pieejams blisteru iepakojumos. Katrā blisterī ir 28 tabletes, ar dažādām krāsām, kas ir jāveic tādā pašā secībā, kā norādīts uz iepakojuma.

Kad sākat izmantot drospirenonu un etinilestradiolu, jūsu ķermeņa būs nepieciešami vismaz 7 dienas, lai pielāgotu pirms grūtniecības būs novērsts. Izmantot otru veidlapu kontracepcijas līdzeklis, piemēram, prezervatīvu, spermicīdu vai diafragmas, pirmajās 7 dienās pēc jūsu pirmā cikla tabletes.

Ņemt drospirenonu un etinilestradiolu vienā un tajā pašā laikā katru dienu, pēc tam, kad ar vakara maltīti vai gulētiešanas. Jūs varat lietot drospirenonu un etinilestradiolu vai neatkarīgi no ēdienreizēm.

Nelietojiet izlaist vai kavēšanās veikt tableti vairāk nekā 24 stundas. Ja esat izlaidis devu, Jums var iestāties grūtniecība. Jautājiet savam ārstam veidus, lai palīdzētu jums atcerēties lietot tabletes vai par izmantojot citu kontracepcijas metodi.

Pareiza lietošana drospirenona un etinilestradiola

Jums var būt gaismas asiņošana vai smērēšanās, kad pirmo reizi veikt tableti.

Jūs varat justies slims vai šķebīgs, sevišķi pirmajos pāris mēnešos, ka jūs lietojat drospirenonu un etinilestradiolu. Ja jūsu nelabums ir nepārtraukta un nav iet prom, zvaniet savam ārstam.

Ja Jums ir vemšana vai caureja 3 līdz 4 stundu laikā drospirenonu un etinilestradiolu laikā, izpildiet norādījumus pacienta instrukcijā vai zvaniet savam ārstam.

Ja Jums ir pārejot no kombinēto hormonālo metodi (piemēram, citu tablešu, plāksteris, vaginālo riņķi) līdz ar Yasmin® vai Yaz®, veikt drospirenonu un etinilestradiolu pirmajā dienā savu laiku. Ja jums nav sākt mēnešreizes, redzēt savu ārstu, lai veiktu grūtniecības testu. Ja esat izmantojis maksts gredzenu vai plāksteri, veikt tableti dienā tiek noņemta gredzenu vai plāksteris. Jums ir arī izmantot otru kontracepcijas metodi (piemēram, prezervatīvs, diafragma, spermicīdu) pirmajās 7 dienās Jums veikt drospirenonu un etinilestradiolu.

Ja Jums ir pārejot no progestīna tikai metodes (piemēram, progestīna tikai tabletes, implanti, injekcijas, intrauterīna sistēma), lai, izmantojot Yasmin® vai Yaz®, lietot zāles dienā jūs būtu jāņem savu nākamo progestīna tikai tabletes, vai dienā implants vai IUS ir noņemta, vai dienā, jums būs jūsu nākamo injekciju. Jums ir arī izmantot otru kontracepcijas metodi (piemēram, prezervatīvs, diafragma, spermicīdu) pirmajās 7 dienās Jums veikt drospirenonu un etinilestradiolu.

Par drospirenona un etinilestradiola devu būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas drospirenona un etinilestradiola. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ārsts var lūgt jums, lai sāktu savu devu pirmajā dienā jūsu menstruālā perioda (sauc 1.diena sākums), vai pirmajā svētdienā pēc jūsu menstruālā perioda sākuma (saukta Svētdiena Sākuma). Kad jūs sāksiet noteiktā dienā, ir svarīgi ievērot šo grafiku, pat tad, ja esat izlaidis devu. Nemainiet savu grafiku par savu. Ja grafiks, ka jūs izmantojat nav ērti, sazinieties ar savu ārstu par mainīt to. Par svētdienas sākumu, jums ir nepieciešams izmantot cita veida dzimstības kontroli (piemēram, prezervatīvs, diafragma, spermicīdu) pirmajās 7 dienās.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot drospirenonu un etinilestradiolu

Jums vajadzētu sākt savu nākamo un visus turpmākos 28 dienu shēmas terapijas tajā pašā nedēļas dienā kā pirmais režīms sāka un to pašu grafiku.

Zvaniet savam ārstam vai farmaceitam par norādījumiem.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos drospirenons un etinilestradiolu darbojas pareizi un neizraisa nevēlamas sekas. Šie apmeklējumi parasti būs ik 6 līdz 12 mēnešiem, bet daži ārsti prasa tos biežāk. Jūsu ārsts var arī vēlas pārbaudīt savu asinsspiedienu, vienlaikus ņemot drospirenonu un etinilestradiolu.

drospirenona un etinilestradiola blakusparādības

drospirenons / etinilestradiolu

Lai gan jūs izmantojat drospirenonu un etinilestradiolu, lai izsargātos no grūtniecības, jums vajadzētu zināt, ka, izmantojot drospirenonu un etinilestradiolu grūtniecības laikā var kaitēt nedzimušam bērnam. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam. Pārliecinieties, ka Jūsu ārsts zina, ja Jums ir bijušas dzemdības 4 nedēļu laikā, pirms sākat lietot drospirenonu un etinilestradiolu.

var rasties asiņošana no maksts dažādu summu starp jūsu regulāri menstruācijas pirmo 3 mēnešu lietošanas laikā. To dažreiz sauc smērēšanās, kad neliels, vai asiņošanas kad smagāku.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jūs garām menstruācijas. Mēnešreizes var rasties, ja jūs izlaist vienu vai vairākas tabletes, un nav veikušas savu tabletes tieši tā, kā norādīts. Ja esat izlaidis divus periodus pēc kārtas, konsultējieties ar ārstu. Jums var būt nepieciešams grūtniecības testu.

Ja jums ir aizdomas, ka Jums varētu būt iestājusies grūtniecība, pārtrauciet drospirenonu un etinilestradiolu nekavējoties sazinieties ar savu ārstu.

Nelietojiet drospirenonu un etinilestradiolu, ja Jūs smēķējat cigaretes, vai, ja jums ir vairāk nekā 35 gadiem. Ja jūs smēķējat, lietojot kontracepcijas tabletes, kas satur drospirenonu, jūs palielināt savu risku, kam asins recekļa, sirdslēkme, insults vai. Jūsu risks ir vēl lielāks, ja jums ir vairāk nekā 35 gadu vecuma, ja Jums ir cukura diabēts, augsts asinsspiediens, augsts holesterīna līmenis, vai ja jums ir liekais svars. Konsultējieties ar savu ārstu par veidiem, kā atmest smēķēšanu. Saglabājiet jūsu diabēta kontrolei. Jautājiet savam ārstam par diētu un vingrošanu, lai kontrolētu savu svaru un holesterīna līmeni asinīs.

Izmantojot drospirenonu un etinilestradiolu var palielināt risku iegūt asins recēšanas problēmas, it īpaši pirmajos 6 mēnešos lietošanas. Šis risks var būt lielāks, ja jūs izmantojat pretapaugļošanās tableti, kas satur drospirenonu un etinilestradiolu. Pārtrauciet lietot drospirenonu un etinilestradiolu un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja Jums ir sāpes krūšu kurvī, cirksnis, vai kājām, jo ​​īpaši teļu, grūtības ar elpošanu, pēkšņs, stipras galvassāpes, neskaidra runa, pēkšņu, neizskaidrojamu elpas trūkums , pēkšņi zaudējums koordinācijas vai redzes izmaiņas, vienlaikus izmantojot drospirenonu un etinilestradiolu.

Sazinieties ar savu ārstu nekavējoties, ja Jūs nēsājat kontaktlēcas vai neskaidra redze, grūtības lasīšanā, vai jebkura cita redzes izmaiņas notiek laikā vai pēc ārstēšanas. Jūsu ārsts var vēlēties acu ārsts, lai pārbaudītu acis.

Pārtrauciet lietot drospirenonu un etinilestradiolu un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja Jums ir sāpes vai jutīgums augšējā kuņģī, tumšs urīns vai gaiši izkārnījumi, vai dzeltenas acis vai ādu. Tie varētu būt simptomi nopietna aknu problēmu.

Sazinieties ar savu ārstu, pirms uzpildīšana veco recepti, īpaši pēc grūtniecības. Jums būs nepieciešams vēl viens fizisku pārbaudi, un ārsts var mainīt savu recepti.

Pārliecinieties, ka kāds ārsts vai zobārsts, kurš izturas pret jums zina, ka jūs izmantojat drospirenonu un etinilestradiolu. Dažu medicīnisko pārbaužu rezultātus var ietekmēt drospirenona un etinilestradiola. Jums var būt nepieciešams pārtraukt izmantot drospirenonu un etinilestradiolu vismaz 4 nedēļas pirms un 2 nedēļas pēc tam, kad nopietna ķirurģiska iejaukšanās.

drospirenons un etinilestradiolu var izraisīt ādas krāsas izmaiņas. Lietojiet saules aizsargkrēmu, kad esat ārā. Izvairieties lampas un sauļošanās gultas.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu (piemēram, asinszāli) vai vitamīnu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Pinnes doksiciklīns, klindamicīns aktuāls, eritromicīns aktuāls, tetraciklīns aktuāls, minociklīnu

Menstruāciju traucējumi Yaz, traneksāmskābi, Yasmin, Microgestin Fe 20/01, Gildess Fe 20/01, Necon 1/35

Birth Control Mirena, Depo-Provera, medroksiprogesterona, Provera, Nexplanon, NuvaRing

Premenstrual disforisks traucējumi sertralīns, Zoloft, Prozac, fluoksetīns, paroksetīns, Yaz