droxidopa

Uzraudzīt guļus asinsspiedienu pirms ārstēšanas ar droxidopa laikā, jo īpaši, ja palielinot devas. Paaugstinātu vadītājs gultas, var samazināt risku saslimt ar guļus hipertensiju un asinsspiediens jāmēra šajā stāvoklī. Ja guļus hipertensija nevar pārvaldīt ar paaugstinātu gultas galvgalī, samazināt vai pārtraukt droxidopa.

Izmanto droxidopa

Terapeitiskās klase: vazopresīvie

Farmakoloģiska klase: adrenoreceptoru

droxidopa ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par droxidopa, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret droxidopa vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām droxidopa bērnu mērķgrupā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību droxidopa gados vecākiem pacientiem.

Pirms Izmantojot droxidopa

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat droxidopa, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot droxidopa ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu droxidopa. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Veikt droxidopa tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

Veikt droxidopa tāpat katru dienu. Tas nozīmē ņemt to vienlaicīgi, un ņemt to konsekventi, vai nu ar pārtiku vai bez.

Norijiet kapsulu veselu. Nesasmalciniet, salauzt vai košļāt.

No droxidopa deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas droxidopa. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu droxidopa, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi un lai pārbaudītu nevēlamas ietekmes, ko izraisa droxidopa. Jums var būt nepieciešams kontrolēt savu asinsspiedienu mājās laikā, pirms un pēc ārstēšanas.

droxidopa var palielināt risku iegūt guļus hipertensija, kas var izraisīt insultu vai sirdslēkmi. Jūs ārsts pateiks jums atpūsties vai gulēt augšējā ķermeņa paaugstinātā stāvoklī un kontrolēt savu asinsspiedienu. Ja pamanāt, izmaiņas jūsu asinsspiedienu, pastāstiet par to savam ārstam.

droxidopa var radīt neskaidrības, drudzis, un no sirds vai asinsvadu problēmas pasliktināšanos. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir šiem nosacījumiem.

Pareiza izmantošana droxidopa

Ja Jūsu stāvoklis neuzlabojas 2 nedēļu laikā, vai ja tā kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi, lietojot droxidopa

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Hipotensija midodrine, fenilefrīns, efedrīns, Levophed, norepinefrīna, Northera, ProAmatine, Levophed Bitartrāts, Vazculep

 vai iet pievienoties droxidopa atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.

droxidopa blakusparādības

droxidopa