dulera

Terapeitiskās klase: Antiasthma, pretiekaisuma / bronhodilatatora Kombinācija

Izmanto Dulera

Farmakoloģiska klase: Formoterols

Mometazona pieder pie ģimenes zāļu pazīstams kā kortikosteroīdus (kortizons līdzīgas zāles). Tas darbojas, novēršot iekaisumu (tūsku) plaušās, kas izraisa astmas lēkmes.

Formoterola pieder pie ģimenes zāļu pazīstams kā adrenerģiskie bronhodilatatoru. Adrenerģiskos bronhodilatatoriem ir medikamenti, kas tiek ieelpots caur muti atvērt bronhus (gaisa fragmentus) plaušās. Viņi atbrīvot klepus, elpas trūkums, un satraukumu elpošana, palielinot gaisa plūsmu caur bronhu caurules.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību mometazona un formoterola kombināciju bērniem. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem līdz 12 gadu vecumam.

Pirms Izmantojot Dulera

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību mometazona un formoterola kombināciju gados vecākiem cilvēkiem. Tomēr gados veciem pacientiem ar sirds problēmām var būt nepieciešama īpaša piesardzība, saņemot mometazona un formoterola kombināciju.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šīs zāles lieto ar īpašu inhalatoru un parasti nāk ar pacientu virzieniem vai medikamentu ceļvedi. Pirms šo zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet norādījumus. Ja jūs nesaprotat norādījumus vai neesat pārliecināts, kā lietot inhalatoru, jautājiet savam ārstam vai farmaceitam, lai parādītu Jums to, ko darīt.

Lietot šīs zāles tikai kā norādīts. Nelietojiet vairāk par to un nav to izmantot biežāk nekā ārsts lika. Tāpat nav pārtraukt šo zāļu lietošanu, neinformējot savu ārstu. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

Kad jūs izmantot inhalatoru pirmoreiz, vai ja neesat to izmanto 5 dienas vai ilgāk, tas nevar piegādāt pareizo zāļu daudzumu ar pirmo dvesma. Tāpēc, pirms izmantojot inhalatoru, galvenais to izsmidzinot zāles četras reizes gaisā prom no sejas, un kratot to krietni pirms katras spray.

Kā lietot šīs zāles

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis šo zāļu devu, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Pareiza izmantošana Dulera

Glabājiet tvertnes istabas temperatūrā, prom no karstuma un tiešas gaismas. Nesasaldēt. Neturiet šīs zāles automašīnas salonā, kur tas varētu būt pakļautas pārmērīga karstuma vai aukstuma. Nav kule caurumi tvertnes vai mest to ugunī, pat ja tvertnei ir tukšs.

Kad jūs glabājat inhalatoru, pārliecinieties, ka vienmēr novietojiet iemuti uz leju.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu progresu Jums vai Jūsu bērnam ir regulāri vizītēs, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi un, lai pārbaudītu jebkādu nevēlamu ietekmi, kas var izraisīt šo zāļu. Jums var būt nepieciešams, lai jūsu acis jāpārbauda regulāri vizītēs. Pārliecinieties, lai saglabātu visas tikšanās.

Lai gan šīs zāles samazina skaitu astmas epizodes, tas var palielināt izredzes smagas astmas epizodes, kad tie notiek. Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par kādi jautājumi vai bažas, kas jums ir.

Jūs vai Jūsu bērns nedrīkst lietot šīs zāles, ja jūsu astmas lēkme jau ir sākusies, vai, ja jums jau ir smaga astmas lēkme. Jūsu ārsts var izrakstīt citas zāles (piemēram, īslaicīgas darbības inhalatoram), lai jūs varētu izmantot, ja akūtas astmas lēkmes. nekavējoties zvaniet savam ārstam, lai saņemtu norādījumus.

Nelietojiet nevienu citu astmas zāles vai zāles elpošanas problēmas, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Šīs zāles nedrīkst lietot kopā ar arformoterol (Brovana®), budezonīds / formoterola (Symbicort®), formoterola (Foradil®, Perforomist®) vai salmeterols (Serevent®) inhalatori.

Konsultējieties ar savu ārstu vai kādu citu medicīnas aprūpi, uzreiz, ja

Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs veikt medicīnisko identifikācijas karti, kurā norādīts, ka Jūs vai Jūsu bērns lietojat šīs zāles, un kas jums var būt nepieciešams papildu zāles laikā ārkārtas situācijās, smaga astmas lēkme vai cita slimība, vai neparastu stresu.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Dulera

Jūs varat iegūt infekciju vieglāk, izmantojot šīs zāles. Pastāstiet ārstam, ja Jums vai Jūsu bērnam ir pakļauti kādam ar vējbakām vai masalām.

Šīs zāles var izraisīt sēnīšu infekcija mutes vai rīkles (piena sēnīte). Pastāstiet ārstam, ja Jums ir balti plankumi mutē vai rīklē vai sāpes ēdot vai rīšanu.

Izmantojot pārāk daudz no šīs zāles, vai izmantojot to uz ilgu laiku var palielināt risku iegūt virsnieru dziedzera problēmas. Konsultējieties ar savu ārstu, ja Jums vai Jūsu bērnam ir vairāk nekā vienu no šiem simptomiem, kamēr jūs izmantojat šīs zāles: tumšāka ādas, caureja, reibonis, ģībonis, apetītes zudums, garīga depresija, slikta dūša, izsitumi uz ādas, neparasts nogurums vai vājums vai vemšana.

Šīs zāles var samazināt kaulu minerālo blīvumu, ja to izmanto uz ilgu laiku. Zems kaulu minerālais blīvums var izraisīt vāji kauli vai osteoporozi. Ja Jums ir kādi jautājumi par šo, konsultējieties ar savu ārstu.

Šīs zāles var izraisīt bērni aug lēnāk nekā parasti. Runājiet ar sava bērna ārstu, ja Jums ir kādas šaubas.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Dulera blakusparādības

Dulera (formoterola / mometazona)

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Astma, uzturēšana Symbicort, albuterol, flutikazona, montelukasta, Singulair, Advair Diskus, Ventolin, PROAIR HFA, metilprednizolons, budezonīds, teofilīns, Xopenex

Astma prednizonu, montelukasta, Singulair, triamcinolona, ​​deksametazons, metilprednizolons, ipratropija, Xopenex, Decadron, Breo Ellipta, medrols Dosepak, Atrovent