dutasterīdu un tamsulosīnu (orāli) apraksts un zīmolu

Piezīme: Sievietes reproduktīvā vecumā nedrīkst izmantot vai rīkoties ar šo zāļu lietošanas. Dutasterīds var izraisīt iedzimtus defektus vīriešu augļiem.

Dutasterīds un tamsulosīnu kombināciju lieto vīriešiem, kuriem ir simptomi paplašinātajā prostatas dziedzeri, kas ir arī pazīstams kā labdabīgu prostatas hiperplāziju (LPH). Labdabīgs paplašināšanās prostatas ir problēma, kas var rasties vīriešiem, kā viņi saņem vecāki. Prostatas dziedzeris atrodas zem urīnpūšļa. Kad prostatas dziedzeri kļūst lielāki, daži muskuļi dziedzeris nokļūt ceļā caurule, kas šķērso urīns no urīnpūšļa. Tas var radīt problēmas ar urinēšanu, piemēram, vajadzība urinēt bieži, vāja plūsma urinējot, vai sajūta nav iespējams iztukšot urīnpūsli pilnībā.

Dutasterīds bloķē fermentu sauc 5-alfa-reduktāzes. Šis ferments mainās testosterona uz citu hormonu, kas izraisa prostatas dziedzera augt. Dutasterīds radīs izmērs prostatas samazināties, bet efekts ilgst tikai tik ilgi, kamēr tiek pieņemts zāles. Ja tā tiek pārtraukta, prostatas sāk atkal pieaugt.

Tamsulosīns palīdz atpūsties muskuļus prostatas dziedzera un atvēršanu urīnpūšļa. Tas var palīdzēt palielināt plūsmu urīna vai samazinājums simptomiem.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

kapsula

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

alerģija

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

pediatrisks

Dutasterīds un tamsulosīnu kombinācija nav indicēts lietošanai bērniem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Geriatric

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību dutasterīdu un tamsulosīna kombināciju gados vecākiem cilvēkiem.

grūtniecība

Zīdīšanas

zāļu mijiedarbība

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

citas Mijiedarbība

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Citi Medical Problēmas

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

dozēšana

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lietot šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts.

Šīs zāles nāk ar pacientu informācijas ieliktni. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet norādījumus ieliktni. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Veikt kapsulu aptuveni 30 minūtes pēc tam, kad tajā pašā maltītes katru dienu. Norijiet kapsulu veselu. Nelietojiet košļāt vai atvērt to.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

aizmirsto devu

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

glabāšana

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi un lai pārbaudītu nevēlamas sekas.

Sievietes un bērni nedrīkst lietot šīs zāles. Grūtnieces vai sievietes, kas var iestāties grūtniecība, nedrīkst rīkoties vai pieskarties kapsulas. Dutasterīds var uzsūkties caur ādu un var izraisīt iedzimtus defektus vīriešu augļiem. Ja grūtniece nāk saskarē ar šīm zālēm, skartā platība jānomazgā uzreiz ar ziepēm un ūdeni, it īpaši, ja kapsula ir bojāta.

Tāpēc, ka šīs zāles var izraisīt daži cilvēki kļūt reibonis vai reibonis, pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai neesat brīdinājumu.

Reibonis, apreibums, vai ģībšana var rasties pēc šo zāļu lietošanas, jo īpaši, ja jūs piecelties pēkšņi no guļus vai sēdus stāvoklī. Piecelšanās lēnām var palīdzēt ar šo problēmu. Ja jūtat reiboni, atgulties tāpēc jums nav vāju. Tad sēdēt uz brīdi, pirms celt prasību, lai novērstu reibonis atkārtošanos.

Ja jūs plānojat ir kataraktas operācija, pastāstiet savam acu ārstam (oftalmologs), ka lietojat šīs zāles vai ka izmantojāt šo zāļu iepriekšējos 9 mēnešos. Nopietna acu problēma sauc Intraoperatīva kustīgas varavīksnenes sindroms (SFI) radusies dažiem pacientiem, kuri lietoja šīs zāles vai kuriem nesen bija veikusi šīs zāles, ja viņi bija kataraktas operācija.

Šīs zāles var ietekmēt prostatas specifiskā antigēna (PSA) tests, ko var izmantot, lai noteiktu prostatas vēzi rezultātus. Pārliecinieties, ka jums pateikt visas jūsu ārstu, ka lietojat šīs zāles.

Šīs zāles nav novērst prostatas vēzi, bet var palielināt risku saslimt ar augstas kvalitātes prostatas vēzi. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir bažas par šo risku.

Jums vajadzētu meklēt medicīnisko palīdzību uzreiz, ja Jums rodas ilgstošu erekciju, lietojot šīs zāles. Tas ir ārkārtīgi reta nevēlamu efektu, kas ir jāārstē uzreiz, lai novērstu pastāvīgu erektīlās bojājumu (impotence).

Vīriešiem, kuri ir veikuši šīs zāles nedrīkst ziedot asinis, kamēr nav pagājuši 6 mēneši kopš pēdējās devas. Dutasterīds var palikt Jūsu asinīs uz ilgu laiku, un tikt nodota grūtniecei, kas saņem asins pārliešana.

Šīs zāles parasti neietekmē normālu seksuālo spējas lielākajai daļai vīriešu. Jūs ievērosiet, ka jūs izšļākt mazāk šķidrumu, kad jums ir sekss.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.