dynacin

Terapeitiskās klase: Antibiotiku

Izmanto Dynacin

Ķīmiskais klase: Tetraciklīns (klase)

Minociklīnu kapsulas lieto, lai ārstētu bakteriālas infekcijas daudzās dažādās ķermeņa daļās. To lieto arī, lai ārstētu Sibīrijas mēra infekcijas un citu infekcijas pacientiem, kuri nevar saņemt penicilīnus.

Minociklīnu pieder pie zāļu grupas, kas pazīstama kā tetraciklīna antibiotikām. Tas darbojas, nogalinot baktērijas vai novērst to augšanu. Tomēr šīs zāles nestrādās saaukstēšanās, gripas vai citu vīrusu infekcijām.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību Minociklīnu pagarināts darbības kapsulas un tabletes bērniem 12 gadus veciem un vecākiem. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem līdz 12 gadu vecumam.

Pirms Izmantojot Dynacin

Minociklīnu var izraisīt pastāvīgu krāsas zobu un palēnināt izaugsmi kauliem. Šīs zāles nedrīkst lietot bērniem, kas jaunāki par 8 gadiem, izņemot gadījumus, ja bērna ārsts.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību minociklīnu gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir nieru, aknu vai sirds problēmas, kuras var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kuri saņem minociklīnu.

Pētījumi liecina, ka šīs zāles var izmainīt piena ražošanu vai sastāvu. Ja alternatīva šīs zāles nav noteikts, jums vajadzētu pārraudzīt zīdainis par blakusparādībām un atbilstošu piena uzņemšanu.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no turpmāk var radīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur minociklīnu. Tas nedrīkst būt raksturīgi Dynacin. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Lietot šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības. Šīs zāles nav ilgtermiņa lietošanai.

Šīs zāles nāk ar lietošanas pamācībā. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Norijiet kapsulu, paplašināta darbības kapsula vai tableti veselu, uzdzerot ūdeni. Vai nav, saspiest, pauze, vai košļāt.

Jūs varat lietot šīs zāles ar ēdienu vai atsevišķi. Šo zāļu lietošana kopā ar pārtiku, var samazināt jūsu izredzes kairinājumu vai čūlas barības vads (caurule, kas savieno muti ar kuņģi).

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekciju pilnīgi, turpināt lietot šīs zāles par pilnu laiku ārstēšanas, pat ja jūs sāksiet justies labāk pēc dažām dienām. Ja Jūs pārtraucat lietot šīs zāles pārāk ātri, simptomi var atjaunoties.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Pareiza izmantošana minociklīnu

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu progresu Jums vai Jūsu bērnam ir regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai Jums jāturpina lietot to. Asins un urīna analīzes, var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Ja jūsu vai jūsu bērna simptomi neuzlabojas vai ja tās kļūst sliktāks pēc 12 nedēļu ilgas ārstēšanas, konsultējieties ar ārstu.

šo zāļu lietošana grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Zāles var izraisīt iedzimtus defektus, ja tēvs to izmanto, kad viņa seksuālais partneris paliek stāvoklī. Ja grūtniecība iestājas, kamēr jūs lietojat šīs zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Dynacin

Kontracepcijas tabletes var nedarboties, kā arī, kamēr jūs izmantojat minociklīnu. Lai saglabātu no kļūst grūtniecība, izmantot papildu pretapaugļošanās ar saviem tabletes. Citi veidi ietver prezervatīvus, diafragmu vai kontracepcijas putas vai želeju.

Šīs zāles var tumšākas krāsu jūsu ādas, nagiem, acīm, zobiem, smaganām, vai rētas. Konsultējieties ar savu ārstu, ja Jums vai Jūsu bērnam ir kādas problēmas.

Minociklīnu var izraisīt caureju, un dažos gadījumos tas var būt smagas. Tas var notikt 2 mēnešus vai vēlāk pēc jums pārtraukt šo zāļu lietošanu. Nelietojiet zāles, lai ārstētu caureju, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Caureja zāles var padarīt caureja sliktāks vai dara to ilgāk. Ja Jums vai Jūsu bērnam ir kādi jautājumi par šo vai ja viegla caureja turpinās vai pasliktinās, konsultējieties ar ārstu.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums vai Jūsu bērnam ir sāpes vai jutīgums augšējā kuņģa, gaiši izkārnījumi, tumšs urīns, apetītes zudums, slikta dūša, vemšana, vai dzeltenas acis vai ādu zudumu. Tie varētu būt simptomi nopietna aknu problēmu.

Šīs zāles var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni vai lightheaded. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šo kombināciju zāļu pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, kamēr jūs zināt, kā šīs zāles Jūs ietekmē.

Šīs zāles var izraisīt paaugstinātu spiedienu jūsu galvas, kas var novest pie pastāvīgas redzes zudumu. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums vai Jūsu bērnam ir stipras galvassāpes, neskaidra redze, vai jebkādas redzes izmaiņas.

Sazinieties ar savu ārstu, ja drudzis, izsitumi, locītavu sāpes, vai nogurums iestājas. Tie varētu būt simptomi autoimūnu sindroms, kad organisms uzbrūk pats.

Dynacin blakusparādības

Dynacin (minociklīnu)

Minociklīnu var izraisīt jūsu āda ir jutīgāka pret saules gaismu, nekā tas ir parasti. Saules gaismas iedarbības, pat uz īsu laika periodu, var izraisīt ādas izsitumi, nieze, apsārtums vai cita ādas krāsa, vai smaga saules apdegumu. Kad jūs sākat lietot šīs zāles

Ja Jums ir smaga reakcija no saules, konsultējieties ar ārstu.

Šīs zāles var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas, tai skaitā anafilakse. Anafilakse vajadzīga neatliekamā medicīniskā palīdzība. Vissmagākās pazīmes šīs reakcijas ir ļoti ātra vai neregulāra elpošana, gasping elpa, vai ģībonis. Citas pazīmes var ietvert izmaiņas ādas krāsas sejas, ļoti ātri, bet neregulāra sirdsdarbība vai pulss, nātrenei līdzīgi izsitumi uz ādas, un tūsku vai pietūkumu no plakstiņiem vai ap acīm. Ja rodas šīs blakusparādības, saņemt ārkārtas palīdzību uzreiz.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka Jūs vai Jūsu bērns lietojat šīs zāles. Dažu testu rezultāti var ietekmēt šo zāļu.

Ja jūs plānojat ir bērni, konsultējieties ar savu ārstu pirms šo zāļu lietošanas. Šīs zāles var ietekmēt procesu spermas šūnu veidošanos vīriešiem.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

D Grūtniecība kategorija Pozitīva pierādījumi riskam

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Pinnes doksiciklīns, klindamicīns aktuāls, eritromicīns aktuāls, tetraciklīns aktuāls, minociklīnu

Bakteriāla infekcija ciprofloksacīns, amoksicilīns, doksiciklīns, azitromicīnu, metronidazolu, Augmentin

Ādas un struktūra infekcija ciprofloksacīnu, azitromicīnu, Augmentin, Zithromax, cefdinir

Actinomycosis amoksicilīns, doksiciklīns, minociklīnu, Amoxil, Vibramycin, Minocin

 vai iet pievienoties Dynacin atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.