dzemdes kakla vēža skrīningu (pdqâ®): skrīninga [] -cervical vēža skrīningu

Testi tiek izmantoti, lai ekrāna dažāda veida vēzi.

Zinātnieki pēta skrīninga testus, lai atrastu tos, ar vismazāk risku un lielākā daļa ieguvumu. Vēža skrīninga pētījumi arī ir domāti, lai parādītu, vai agrīna diagnosticēšana (konstatējot vēzi, pirms tā izraisa simptomus) samazina cilvēka izredzes no šīs slimības mirst. Attiecībā uz dažiem vēža veidiem, iespēja atgūšanas ir labāk, ja slimība ir atrasts un apstrādāts agrīnā stadijā.

Klīniskie pētījumi, ka pētījums vēža skrīninga metodes notiek daudzās valsts daļās. Informācija par notiekošo klīnisko pētījumu ir pieejama tīmekļa vietnē.

Pētījumi liecina, ka pārbaudes dzemdes kakla vēzi palīdz samazināt nāves gadījumu skaitu no slimības.

Regulārs skrīnings sievietēm vecumā no 21 līdz 65 gadiem ar Pap testa samazina savas izredzes nomirt no dzemdes kakla vēža.

Pap testu parasti izmanto, lai ekrāna dzemdes kakla vēzi.

Pap tests ir procedūra, lai savāktu šūnas virsmu no dzemdes kakla un maksts. Gabals kokvilnas, otu, vai nelielu koka nūju tiek izmantots, lai viegli nokasīt šūnas no dzemdes kakla un maksts. Šūnas tiek skatīti ar mikroskopu, lai noskaidrotu, vai tie ir neparasti. Šī procedūra tiek saukta arī Pap uztriepes. Ir izstrādāta jauna metode, vācot un apskati šūnas, kurā šūnas tiek ievietots šķidrumā pirms laišanas slaidā. Nav zināms, vai jaunā metode darbosies labāk nekā standarta metodi, lai samazinātu nāves gadījumu skaitu no dzemdes kakla vēža.

Pap tests. Par spoguli tiek ievietota makstī, lai paplašinātu to. Tad, suka tiek ievietota makstī, lai savāktu šūnas no dzemdes kakla. Šūnas pārbauda ar mikroskopu, lai slimības pazīmes.