Dzemdības: plāno c-section laba izvēle? – Topic pārskats

Jo pēdējo 40 gadu laikā, likme cesarean (C-sadaļā) piegādēm ir pieaudzis no aptuveni 1 no 20 dzimušajiem līdz apmēram 1 no 3 dzimušie. 1. Šī tendence ir izraisījuši eksperti jāuztraucas, ka C sekcijas tiek darīts biežāk, nekā nepieciešams.

Bet dažas sievietes un viņu partneriem ir personīgās iemesli vēlas plānot savu mazuļa dzimšanas.

Ja jūs domājat, ka tā C-sadaļā personisku iemeslu dēļ, tas ir svarīgi apsvērt to, ko jūs vēlaties, pret riskiem. Jūs varat runāt ar savu ārstu par iemesliem un pret plānoto C-sadaļā.

A C-sadaļa ir piegāde bērnu caur griezuma (griezumu) mātes vēdera un dzemdes.

Darba kas palēnina vai aptur; Augsts asinsspiediens vai citas problēmas mātei; Pazīmes avarējuši bērnam. Šīs pazīmes var būt ļoti ātra vai lēna sirdsdarbība.

Lielākā daļa C sekcijas neplānotu. Tās tiek darīts, jo bija problēmas, kas rodas dzemdību laikā. Šīs problēmas var ietvert

Lai gan lielākā daļa mātēm un bērniem darīt arī pēc C-sadaļā, tā ir nopietna ķirurģiska iejaukšanās. Tas ir vairāk risku nekā maksts piegādi. Par C-sadaļā riski ietver

Infekcija griezumu vai dzemdes; Heavy asins zudums; Traumas mātei vai bērnam; Problēmas no anestēzijas. Tie var būt slikta dūša, vemšana un slikta galvassāpes; Elpošanas problēmas bērnam, ja viņš vai viņa tika taisīts pirms noteiktā termiņa; Garāks slimnīcā nekā pēc maksts dzimšanas; Risks par turpmāko grūtniecību. Sieviete, kas ir bijusi C-sadaļā ir neliels risks rētas asarošanu atvērts darba laikā, ja viņa ir maksts dzimšanas. Viņa arī ir nedaudz lielāks risks problēmas ar placentu, piemēram, placentas previa.