dzemdību: iemesli cesarean piegādes – topic pārskats

Bērnu var piedzimt vienā no diviem veidiem. Maksts dzimšanas ir tāda, kurā bērns tiek sniegts, izmantojot mātes dzimšanas kanālā (maksts). Cesarean dzimšanas (C-section) ir tāda, kurā bērns tiek piegādāta caur griezumu mātes vēdera lejasdaļā un dzemdē. Cesarean dzimšanas ir ķirurģiska procedūra veikta ar anestēziju. To var veikt 4 līdz 6 nedēļas, lai atgūtu pilnībā no operācijas. Bet lielākā daļa mātēm ir līdz un spēj rūpēties par saviem bērniem 3 līdz 4 dienas.

Daži nosacījumus vai problēmas, kas var prasīt cesarean dzimšanas var identificēt pirms darba sākuma. Šie nosacījumi ietver šādus

Daudzi cesarean dzimušie ir veikta ārkārtas situācijās, kad mātes vai augļa problēmas vai komplikācijas dzemdību laikā attīstīties. Šādas situācijas ietver

Agrāk sieviete, kurai bija viens cesarean dzimšanas, tad bija jābūt visas viņas citu bērnu ar ķeizargriezienu piegādāto arī. Tas vairs nav tas gadījums. Atkarībā no iemesla sākotnējo ķeizargriezienu un griezumu veidu, kas tika veikts, sieviete, iespējams, var sniegt savu nākamo bērnu vagināli. Lai iegūtu vairāk informācijas, Maksts Dzimšanas Pēc Cesarean (VBAC).

Mazuļa pēdas vai sēžamvieta ir novietots pret dzemdes kakla (aizslēgs amats); Placenta bloķē dzemdes kakla (placenta previa); Māte ir atvērt čūlas izraisa dzimumorgānu herpes, kad darba sākuma. Herpes var nodot auglim piegādes laikā un izraisīt nopietnas problēmas; Māte ir slimība vai stāvoklis, kas var izdarīt sliktāk ar stresu darba; Mazulis ir stingri lēsts, ka vairāk nekā 5000 g (11 lb) vai virs 4500 g (10 lb) par māti, kas ir diabēts. ; Asins piegādi placentu tiek samazināts pirms dzimšanas, visbiežāk tāpēc, ka māte attīsta augsts asinsspiediens grūtniecības vai preeclampsia laikā. (Parasti ārsts vai vecmāte nurse- mēģina izraisīt darbaspēka pirmais .; Auglim ir 2 vai vairāk nedēļas nokavēts (postmature). Kad grūtniecība ilgst pēdējo 42 nedēļu laikā, novecošanās placenta nevar nodrošināt pietiekami daudz skābekļa un barības vielas, lai auglim. Parasti , ārsts vispirms mēģina izraisīt darbaspēka. Ja indukcijas nedarbojas, ir vajadzīgs cesarean dzimšanas.

Augļa distress (ar ļoti strauju vai ļoti lēna sirdsdarbība ierosināts); Grūti, lēni darba (distociju); Darba, kas ir pilnīgi apstājusies (nespēja progress); Cephalopelvic disproporcija, kas ir par lielu augļa galvas un mātes šaurākā iegurņa struktūras kombinācija. Šis nosacījums bieži ir saistīta ar nespēju progress, vai grūtas dzemdības; Placenta abruptio, kas var izraisīt pārmērīgu asiņošanu (asiņošana) un samazināts skābekļa piegādi mazulim; Nabassaites problēmas. ietverot piemēri; Cord prolapss, kad vads ir ieslīdējusi dzemdību kanālu priekšā bērnam. Kad bērns pārceļas uz dzemdību kanālu un preses pret vadu, asinis (un skābekļa) padeve var nogriezt; Kad vads ir saplēsts piegādes laikā, samazinot mazuļa asins apgādi.