dzērveņu (Vaccinium macrocarpon) saistīto noteikumi

Dabas Standard® Pacientu Monogrāfija, Copyright © 2016 (). Visas tiesības aizsargātas. Commercial izplatīšana aizliegta. Šī monogrāfija ir paredzēta tikai informatīviem nolūkiem, un to nevajadzētu interpretēt kā specifisku medicīnisko palīdzību. Jums vajadzētu konsultēties ar kvalificētu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju pirms lēmumu pieņemšanas par terapiju un / vai veselības stāvokli.

Ir daži cilvēka pierādījumi atbalsta izmantošanu dzērveņu sulas un dzērveņu papildinājumiem novērst urīnceļu infekcijas (UCI), lai gan lielākā daļa pieejamie pētījumi ir zemākas kvalitātes. Skaidras dozēšanas vadlīnijas trūkst, bet, ņemot vērā drošību dzērveņu, tas var būt saprātīgi iesaka izmantot mērenas dzērveņu sulas kokteilis, lai novērstu UCI ārpus hroniski slimiem cilvēkiem.

Dzērveņu nav pierādīta efektīva kā attieksme pret dokumentētu UCI. Kaut dzērveņu var izmantot kā palīglīdzekli terapija atsevišķos gadījumos, ņemot vērā pierādīts efektivitāti antibiotikas, dzērveņu nevajadzētu uzskatīt par pirmās līnijas terapija.

Key kategorijās

Ahlorhidrija un B12 uzsūkšanos

Dzērveņu ir jāizmeklē, lai daudziem citiem medicīniskiem mērķiem, un daudzsološas jomas izmeklēšanas ietver novēršanu H. pylori infekciju, kas izraisa kuņģa-zarnu trakta čūlas un zobu aplikumu.

Turpmāk devas balstās uz zinātniskiem pētījumiem, publikācijām, tradicionālo lietošanu, vai eksperta atzinumu. Daudzi garšaugi un papildinājumi nav rūpīgi pārbaudīti, un nevar tikt pierādīta drošība un efektivitāte. Zīmoli var atšķirīgi, ar mainīgu sastāvdaļām, pat pašu zīmolu. Turpmāk devas var neattiekties uz visiem produktiem. Jums vajadzētu izlasīt produkta etiķetes, un apspriest devas ar kvalificētu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju pirms terapijas uzsākšanas.

Kā antioksidants, 250 mililitrus dzērveņu sulas (Ocean Spray® Dzērveņu Izvēlieties) ir veikti trīs reizes dienā divas nedēļas. Žāvēti dzērveņu sula (NutriCran®90, Decas Botāniskais Sinerģija, Amerikas Savienotās Valstis), divas kapsulas dienā (400 miligrami) vai divas kapsulas trīs reizes dienā (1,200 miligrami dienā) ir veikti astoņas nedēļas.

Sirds un asinsvadu slimībām, 480 mililitrus divreiz izturības dzērveņu sulu (kas satur 54% sulas, 835 miligramus no kopējā polifenoli, un 94 miligramus antociānu) ir izmantota katru dienu.

Diabēta, sešas kapsulas, kas satur dzērveņu sulas koncentrāta pulveri līdzvērtīgs 240 mililitriem dzērveņu sulas kokteilis ir izmantoti dienā sešas nedēļas.

Antibakteriāls

H. pylori infekciju, 250 mililitrus ir izmantota divas reizes dienā 90 dienas.

antioksidants

Par lipīdu līmeni pazeminošais efekts, sešas kapsulas, kas satur dzērveņu sulas koncentrāta pulveri līdzvērtīgs 240 mililitriem dzērveņu sulas kokteilis ir izmantota dienā sešas nedēļas. 125-500 mililitrus mazkaloriju dzērveņu sulas ir izmantota dienā četras nedēļas.

Pretvīrusu un pretsēnīšu

Par apakšējo urīnceļu simptomi (Luts), viens želatīna kapsula satur 500 miligramus dzērveņu augļu pulvera ir izmantota trīs reizes dienā uz sešiem mēnešiem.

vēža profilakse

Sirds un asinsvadu slimība

Hroniska urīnceļu infekcijas profilakse (bērniem ar neirogēnu urīnpūsli)

Par metabolo sindromu (sirds un asinsvadu slimību riska faktoriem un antioksidantu statuss), vienu tasi (240 mililitri) dzērveņu sulas ir izmantota divas reizes dienā, kā midmorning un agrās vakara uzkodām ar vismaz sešas stundas starp devām, astoņas nedēļas (par kopējā dienas deva 480mL).

zobu aplikumu

Novēršanai urīnceļu akmeņu, šādi ir izmantoti: viena cet dzērveņu sulas kokteilis ikdienā; astoņas unces dzērveņu sulas četras reizes dienā vairākas dienas, tad astoņas unces divas reizes dienā, un viens no dzērveņu sulas litru dienā septiņas dienas. Efektivitāte nav pierādīta šīm devām.

diabēts

Novēršanas urīnceļu infekciju, devām robežās no 30 līdz 480 mililitros (1-16 unces) dzērveņu sulas kokteilis 2-3 reizes dienā līdz 40 nedēļām, vai 15-30 mililitri nesaldinātas 100% dzērveņu sulas dienā. Viens grams koncentrēta dzērveņu ekstraktu (CranVerry, Mērķis This Way, Cambridge, MA) ir izmantota divas reizes dienā sešus mēnešus, un 1,5 unces saldētas sulas koncentrāta divas reizes dienā ir izmantotas. Astoņi unces dzērveņu sulas kokteilis (Ocean Spray® mazkaloriju sulas kokteilis) tika veikti divas reizes dienā uz sešiem mēnešiem. Viena līdz trim dzērveņu kapsulas (36 miligrami dzērveņu proantocianidīna; PAO) ir veikti katru dienu 30 dienas. Četras līdz piecas mililitrus dzērveņu tinktūra ir dots trīs reizes dienā (anecdotally). Par jaunu koncentrēta dzērveņu šķidrumu maisījums (Uti-Stat®), ieteicamā deva tika noteikta 60 mililitriem dienā. Bagātinātājiem, kas satur 200-8,000 miligramus dzērveņu ir veikti katru dienu līdz pat sešiem mēnešiem.

H. pylori infekcija

Urīnceļu infekcijas ārstēšanai, 360-480 mililitri (12-16 unces) no dzērveņu sulas ir ņemti dienā līdz 21 dienām.

Nav pietiekami daudz zinātnisku pierādījumu, kas liecinātu, dzērveņu papildināšanu bērniem (ārpus atrodama parastā sabalansētu uzturu summām). Dzērveņu droši lietots devās 15 mililitriem kilogramā. Bērniem (2-18 gadi) ar neirogēnu urīnpūsli saņem tīru intermitējošs katetrizācijas, 300 mililitrus dienas dzērveņu sulas uz trim mēnešiem tika izmantota. Lielas devas var izraisīt toksicitāti.

Šie izmantošanas veidi ir pārbaudīts cilvēkiem vai dzīvniekiem. Drošība un efektivitāte ne vienmēr tikusi pierādīta. Daži no šiem nosacījumiem ir potenciāli nopietnas, un būtu jāizvērtē ar kvalificētu veselības aprūpes sniedzēju.

Šķirošana pamatojums

Turpmāk lietojumi balstās uz tradīciju vai zinātniskās teorijas. Viņi bieži nav rūpīgi pārbaudīts cilvēkiem, un ne vienmēr ir pierādīta drošība un efektivitāte. Daži no šiem nosacījumiem ir potenciāli nopietnas, un būtu jāizvērtē ar kvalificētu veselības aprūpes sniedzēju.

Teorētiski, pateicoties tās skābu pH, dzērveņu sula var neitralizēt antacīdiem. Dzērveņu sula teorētiski var palielināt iedarbību antibiotiku urīnceļu un palielināt izdalīšanos dažu narkotiku urīnā. Dzērveņu sula var palielināt uzsūkšanos B12 vitamīna pacientiem, izmantojot protonu sūkņa inhibitori, piemēram, esomeprazolu (Nexium®).

Daži dzērveņu tinktūru var būt augsts alkohola saturs un var izraisīt vemšanu, ja to lieto kopā ar narkotiku disulfirāma (Antabuse®) vai metronidazolu (Flagyl®).

Lai gan tas ir strīdīgs, daži pētījumi liecina, ka, ņemot zāles asins plānāks varfarīnu (Coumadin®) un dzērveņu produktus tajā pašā laikā var pacelt starptautisko standartizēto koeficientu (INR), kas varētu palielināt asiņošanas risku.

Teorētiski, dzērveņu sula var palielināt izdalīšanos daži augi vai papildinājumiem ar urīnu.

Nierakmeņi

Teorētiski dzērveņu produktus var palielināt asiņošanas risku cilvēkiem, kas lieto citus garšaugus vai uztura bagātinātājus, piemēram, ķiploku vai Danshen.

Lipīdu līmeni pazeminošas efekti

Kavēšana H. pylori baktērijas, kas var izraisīt kuņģa-zarnu trakta čūlas, var palielināt, ja oregano un dzērveņu ir kopā.

Paskābinātājiem, Alcheimera aģenti, kā arī antibakteriālas, pretsēnīšu, antihelminthics (izraida tārpi), antilipemics (holesterīna līmeni pazeminošus līdzekļus), Pretvēža (pretvēža līdzekļi), antioksidanti, antiparasitics, antiulcer aģenti, pretvīrusu, citohroma P450-metabolizējas aģenti (aģenti sadalīti aknās ), diurētiskie līdzekļi, kuņģa-zarnu trakta aģenti, hypoglycemics (cukura līmenis asinīs pazemina), brūkleņu, kas izdalās caur nierēm aģenti (aģenti izvadītas caur nierēm), salicilāts saturošas vielas, vitamīns B12.

Šo pacientu informācija ir balstīta uz profesionālā līmenī monogrāfiju rediģēto un recenzē ar ziedotājiem pie Natural Standard sadarbību pētniecības jomā ().

monogrāfija metodoloģija

American dzērveņu, arándano Americano (spāņu), arándano trepador (spāņu), lācis ogu, melna dzērvenes, purva dzērveņu, ēriku dzimtas (ģimenes), Eiropas dzērvenes, Grosse Moosebeere (vācu), isokarpalo, Kranbeere (vācu), Kronsbeere (vācu), liels dzērveņu, zems dzērvenes, purva ābolu, Moosebeere (vācu), mossberry, kalnu dzērveņu, Oxycoccus hagerupii, Oxycoccus macrocarpus, Oxycoccus microcarpus, Oxycoccus palustris, Oxycoccus quadripetalus, pikkukarpalo (Somijas), (vācu), Ronce d’Amerique Preisselbeere (franču ), trailing purvs dzērveņu, Tsuru-kokemomo (japāņu), Vaccinium Edule, Vaccinium erythrocarpum, Vaccinium hageruppi, Vaccinium microcarpum, Vaccinium occycoccus, Vaccinium plaustre, Vaccinium vitis.

ASV Pārtikas un zāļu pārvalde nav strikti regulēt garšaugus un uztura bagātinātājus. Nav garantijas spēka, tīrību un produktu drošību, un sekas var atšķirties. Jums vienmēr vajadzētu izlasīt produkta etiķetes. Ja Jums ir slimība, vai lietojat citas narkotikas, garšaugi, vai uztura bagātinātājus, jums vajadzētu runāt ar kvalificētu veselības aprūpes sniedzēju, pirms sākt jaunu terapiju. Konsultējieties ar veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja Jūs novērojat blakusparādības.

Dzērveņu jāizvairās cilvēkiem ar alerģiju vai paaugstinātu jutību pret Vaccinium sugas (dzērvenes un mellenes) to daļu, vai locekļu Ericaceae dzimtas. Cilvēki, kuriem ir alerģija pret aspirīnu vajadzētu izvairīties dzerot lielu daudzumu dzērveņu sulas.

Pacientiem ar cukura diabētu vai glikozes nepanesība varat dzert bez cukura dzērveņu sulu, lai izvairītos no augsta cukura devu. Augstas devas dzērveņu var izraisīt kuņģa ciešanas un caureja, vai var palielināt risku nierakmeņu cilvēkiem, ar vēsturi oksalātu akmeņu. Daži komerciāli pieejamo produktu ir daudz kaloriju. Vidēji seši unces dzērveņu sulas satur aptuveni 100 kalorijas. Viens pētījums parādīja iespēju rašanos maksts rauga infekciju tām sievietēm, kuras bieži vien patērē dzērveņu sulu, lai gan tas nav pierādīts. Izmantot piesardzīgi ja lietojat antikoagulantus (asins atšķaidītāji), piemēram, varfarīnu, zāles, kas ietekmē aknas, vai aspirīnu. Izmantot piesardzīgi pacientiem ar izmainīta aknu funkciju vai tiem, kas lietoja citohroma P450-metabolizējas aģentiem. Izmantojiet dzērveņu sulu piesardzīgi sakarā ar augstu cukura saturu, kas var negatīvi ietekmēt zobu veselību. Izmantot piesardzīgi pacientiem ar reimatoīdo artrītu, pamatojoties uz potenciālu skābas sulas, lai palielinātu locītavu sāpes. Izvairieties no tiem ar zināmu alerģiju vai jutīgums pret Vaccinium sugas (dzērvenes un mellenes), to detaļu, vai locekļu Ericaceae dzimtas.

Drošība nav noteikta grūtniecības un zīdīšanas, gan dzērveņu sula, domājams, ir drošs daudzumos bieži sastopamas pārtikas produktos. Daudzi tinktūru satur augstu alkohola un jāizvairās grūtniecības laikā.

Bailey DT, Dalton C, Joseph Daugherty F, et al. Vai koncentrēta dzērveņu ekstraktu novērstu atkārtotas urīnceļu infekcijas sievietēm? Izmēģinājuma pētījums. Phytomedicine 2007 Apr 14 (4):. 237-41; BODET C, Grenier D, Chandad F, et al. Potenciālie mutvārdu veselības ieguvumiem no dzērveņu. Crit Rev Food Sci Nutr 2008 augusts, 48 ​​(7):. 672-80; apkalpju WD Jr, Harrison DW, Griffin ML, et al. Dubultā, placebo kontrolētā, randomizētā pētījumā par neuropsychologic efektivitāti dzērveņu sulas paraugā kognitīvi neskartu vecākiem pieaugušajiem: eksperimentālā pētījuma secinājumiem. J altern papildinājums Med 2005 Apr 11 (2). 305-9, Elliott SP, Villar R, Duncan B. Bacteriuria vadība un uroloģiskās izvērtēšana pacientiem ar spina bifida un neirogēnu urīnpūšļa: daudzcentru pētījums. J Urol 2005 Jan, 173 (1):. 217-20; Gettman MT, Ogan K, Brinkley LJ, et al. Ietekme dzērveņu sulas patēriņa urīnceļu akmeņu riska faktoriem. J Urol 2005 augusts, 174 (2): 590-4, viktorīna 801., Gotteland M, Andrews M, Toledo M, et al, modulēšana Helicobacter pylori kolonizācijas ar dzērveņu sulu un Lactobacillus johnsonii LA1 in children.Salazar G. Nutrition 2008 maijā, 24 (5):. 421-6, Grant P. Varfarīns un dzērveņu sula: mijiedarbība? J Heart Valve Dis 2004 Jan, 13 (1):. 25-6, Haber, S. L., Cauthon, K. A., un RANEY, E. C. dzērveņu un varfarīnu mijiedarbība: lieta ziņojums un pārskats par literatūru. Consult.Pharm. 2012,27 (1):. 58-65; Jepson RG, Craig JC. Dzērvenes novēršanai urīnceļu infekcijas. Cochrane Database Syst Rev 2008 Janvāris 23, (1):. CD001321; Kontiokari T, Salo J, Eerola E, et al. Dzērveņu sula un baktēriju kolonizācija bērniem – placebo kontrolētā randomizētā pētījumā. Clin Nutr 2005 Dec 24 (6):. 1065-1072; Linsenmeyer TA, Harrison B, Oakley A, et al. Novērtēšana dzērveņu piemaksas par samazināšanai urīnceļu infekciju personām ar neirogēnu pūšļiem sekundāru uz muguras smadzeņu traumu. Potenciālajiem, dubultmaskēti, placebo kontrolētā, krusteniskā pētījumā. J Muguras smadzeņu Med 2004,27 (1):. 29-34; Neto CC, Amoroso JW, Liberty AM. Pretvēža aktivitātes dzērveņu phytochemicals: atjauninājumu. Mol Nutr Food Res 2008 jūnijs, 52. Suppl 1:. S18-27, Stapleton, AE, Dziura, J., Hooton, TM, Cox, ME, Yarova-Yarovaya, Y., Chen, S., un Gupta, K. Atkārtotas urīnceļu infekcijas un urīnceļu Escherichia coli sievietēm uzņemt dzērveņu sula katru dienu: randomizētā. Mayo.Clin.Proc. 2012,87 (2):. 143-150; Waites KB, Canupp KC, Armstrong S, et al. Ietekme dzērveņu ekstrakta bacteriuria un Leikocitūrija personām ar neirogēnu urīnpūsli sekundāru uz muguras smadzeņu traumu. J Muguras smadzeņu Med 2004,27 (1):. 35-40, Wing DA, Ramniju PJ, Preslicka CW, et al. Daily dzērveņu sula novēršanai asimptomātiskas bacteriuria grūtniecības laikā: randomizēts, kontrolēts izmēģinājuma pētījums. J Urol 2008 Oct, 180 (4): 1367-1372.

Šī pierādījumiem balstītu monogrāfija sagatavoja Dabas Standard sadarbību pētniecības

atmiņas uzlabošana

metaboliskā sindroma

Staru terapiju blakusparādības (prostatas vēzis)

Samazināšana smakas no urīna nesaturēšanas / urīnpūšļa katetrizācijas

uzsvars

Urīnceļu traucējumi (Luts)

Urīnceļu infekcija (profilakse)

Urīnceļu infekcija (ārstēšana)

urīna paskābināšanās

urolitiāzi

Urostomy aprūpe

Tādi, pamatojoties uz tradīcijām vai teoriju