Econazole aktuāls

Terapeitiskās klase: Pretsēnīšu

Izmanto Econazole

Ķīmiskais klase: Imidazols

Econazole krēms tiek izmantots, lai ārstētu

Econazole putas lieto ēdes pēdas starp pirkstiem (starppirkstu kode pedis; sportista pēdas).

Econazole ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par Econazole, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija uz Econazole vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību Econazole aktuālu putu bērniem 12 gadus veciem un vecākiem. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem līdz 12 gadu vecumam.

Pirms Izmantojot Econazole

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām Econazole aktuālu krēmu bērniem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību Econazole aktuālu putām gados vecākiem pacientiem.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām Econazole aktuālu krēmu geriatrijas iedzīvotājiem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat Econazole, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot Econazole ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot Econazole ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Ir ļoti svarīgi, ka jūs izmantojat Econazole tikai, kā norādījis ārsts. Nelietojiet vairāk par to, nelietojiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. To darīt, var izraisīt nevēlamas blakusparādības vai ādas kairinājumu.

Econazole ir lietošanai uz tikai uz ādas. Do not get to savā acu, deguna, mutes vai maksts.

pirms un pēc tam, izmantojot Econazole nomazgājiet rokas.

Piesakies pietiekami zāles, lai segtu skartos un apkārtējos ādas zonām, un berzēt viegli.

Pacientiem izmanto putas

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekciju pilnīgi, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs turpināt izmantot Econazole par pilna laika ārstēšanas, pat ja simptomi sāk noskaidrot pēc dažām dienām. Tā kā sēne vai rauga infekcija var būt ļoti lēns noskaidrot, jums var būt nepieciešams turpināt izmantot Econazole katru dienu vairākas nedēļas vai vairāk. Ja Jūs pārtraucat lietot Econazole pārāk ātri, simptomi var atjaunoties. Nepalaidiet garām nevienu devu.

No Econazole deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas Econazole. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu Econazole, piemērot to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Pareiza izmantošana Econazole

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi un pārbaudiet jums par problēmām vai nevēlamu ietekmi, kas var izraisīt Econazole.

Neizmantojiet Econazole uz ādas problēmu, ka nav pārbaudīts ārsts.

Ja jūsu āda problēma neuzlabojas 2 nedēļas vai vairāk laikā, vai ja tā kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir ādas izsitumi, dedzināšana, sāpes, pietūkums, apsārtums vai kairinājums uz ādas.

Labas veselības paradumi ir nepieciešami arī pacientiem lieto Econazole palīdzēt noskaidrot jūsu infekciju pilnīgi un lai palīdzētu pārliecinātos, ka tas neatgriežas.

Piesardzības pasākumi, lietojot Econazole

Pacientiem, izmantojot krēms sportista pēdas (kode pedis, ēdes pēdas), šādi norādījumi palīdzēs saglabāt kājas vēsā un sausā

Pacientiem izmanto krēms ēdes cirksnis (kode cruris; Jock nieze), šādi norādījumi palīdzēs samazināt berzi un kairinājumu, un arī palīdzēs uzturēt cirkšņu apvidū vēsā un sausā

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Econazole blakusparādības

Econazole aktuāls

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Ādas kandidoze Nistatīns aktuāls, klotrimazols aktuāls, ketokonazols aktuāls, terbinafīns, Lamisil, mikonazols aktuāls

Kode pedis Clotrimazole aktuāls, ketokonazols aktuāls, terbinafīns aktuāls, Lotrisone, Lamisil

Kode Cruris Clotrimazole aktuāls, ketokonazols aktuāls, terbinafīns aktuāls, Lotrisone, Lamisil

Kode Corporis Clotrimazole aktuāls, ketokonazols aktuāls, terbinafīns, Lotrisone, Lamisil