edoxaban (orāli) piesardzības pasākumi

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai Jums jāturpina lietot to. Asins un urīna analīzes, var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Pārliecinieties, ka jebkuru ārstu, kurš izturas pret jums zina, ka jūs izmantojat šīs zāles. Jums var būt nepieciešams pārtraukt lietot šīs zāles vairākas dienas, pirms operācijas, tai skaitā zobārstniecības procedūras.

Nav pēkšņi pārtraukt šo zāļu neprasot ārstu. Jums varētu būt lielāks risks insulta pēc pārtraukt lietot šīs zāles.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir kādi neparasta asiņošana vai zilumi, melni, darvai līdzīgi izkārnījumi, asinis urīnā vai izkārnījumos, galvassāpes, reibonis vai vājums, sāpes, pietūkums, vai diskomforta sajūta locītavā, punktveida sarkani plankumi uz ādas , neparastas deguna asiņošana, vai neparasta asiņošana no maksts, kas ir smagāks nekā parasti. Tās var būt pazīmes asiņošanas problēmas.

Šīs zāles var palielināt risku asins receklis mugurkaula vai epidurālās jomā, kas var novest pie ilgtermiņa vai pastāvīgu paralīzi. Tas ir vairāk iespējams, ja jums ir epidurālo katetru ievietots muguras, lietojat NPL vai asins recēšanas zāles, ir bijušas atkārtotas epidurālo punkcijas vai problēmas ar mugurkaulu, vai ir bijusi operācija jūsu mugurkaulā. Pastāstiet ārstam, ja jums ir muguras sāpes, urīnpūšļa vai zarnu kontrole, tirpšana, nejutīgums, vai muskuļu vājums, it īpaši kājas un pēdas.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.