efalizumabs zemādas

Izmanto Efalizumaba

Efalizumabam palielina risku progresējošas multifokālas leikoencefalopātijas (PML). Par PML risks var būtiski palielināties ilgāku Efalizumaba iedarbības. Monitor pacientus par pazīmēm un simptomiem PML un pārtraukt terapiju, ja kāda zīme vai simptoms PML attīstās. Nopietnas infekcijas, daži izraisa hospitalizāciju vai nāvi, tika novērota pacientiem, kuri ārstēti ar Efalizumaba un ietver baktēriju sepsi, vīrusu meningītu, invazīvas sēnīšu slimības un citas oportūnistiskas infekcijas. Izglītot pacientus par simptomiem infekcijas un laikā un pēc ārstēšanas uzraudzīt pazīmes un simptomi infekciju. Pārtrauciet Efalizumaba ja nopietna infekcija attīstās.

Pirms Izmantojot efalizumabu

Terapeitiskās klase: Imūnsistēmas nomācošas

Farmakoloģiska klase: monoklonāla antiviela

efalizumabs bija pieejama tikai ar ārsta recepti.

Genentech paziņoja gada 8. aprīlī, 2009, ka visi produkti, kas satur efalizumabu vairs nebūs pieejami tirgū pēc 8. jūnijā, 2009, jo tas var izraisīt retu, bet nopietnu blakusparādību.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par Efalizumaba, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret efalizumabu vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pareiza izmantošana Efalizumaba

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām Efalizumaba bērnu mērķgrupā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību Efalizumaba gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir infekcijas, kas var prasīt piesardzību pacientiem, kuri saņem efalizumabu.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu Efalizumaba. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

efalizumabs ievada shot zem ādas. Ārsts Jums iemācīs, kā sagatavot un injicēt zāles. Pārliecinieties, ka jūs saprotat, kā tieši šīs zāles tiek sagatavots un injicēt.

efalizumabs nāk ar medikamentu ceļvedi. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Jums tiks parādīts ķermeņa jomas, kurās tas shot netiek sniegti (piem, augšstilbā vai augšējo kāju, augšdelma, vēdera, vai sēžamvieta). Izmantot citu ķermeņa zonā katru reizi jūs sev shot. Izsekot, kur tu dod katra šāviena, lai pārliecinātos, jūs pagriezt ķermeņa zonām. Tas palīdzēs novērst ādas problēmas no injekcijām.

Efalizumaba deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas Efalizumaba. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Zvaniet savam ārstam vai farmaceitam par norādījumiem.

Uzglabāt ledusskapī. Nesasaldēt.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Izmetiet izmantotas adatas cietas, slēgtā traukā, ka adatas nevar pabāzt cauri. Saglabājiet šo tvertni prom no bērniem un mājdzīvniekiem.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums regulāri apmeklējumu jebkādām asins problēmas vai kādas citas blakusparādības, kas var izraisīt Efalizumaba.

Piesardzības pasākumi, lietojot efalizumabu

Svarīgi pastāstīt ārstam, ja Jums iestājas grūtniecība. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs pievienoties grūtniecības reģistra par pacientiem, kuri lietoja efalizumabu.

Kamēr Jūs ārstē ar Efalizumaba, un pēc tam, kad pārtraukt ārstēšanu ar to, nav nekādu imunizāciju (vakcinācija) bez ārsta apstiprinājums. Efalizumabam var samazināt Jūsu organisma pretestību un pastāv iespēja, jūs varētu saņemt infekciju imunizācijas ir domāts, lai novērstu. Turklāt pārējie dzīvo Jūsu mājsaimniecībā personas nedrīkst lietot perorālo poliomielīta vakcīnu, jo pastāv iespēja, viņi varētu iet poliomielīta vīruss uz jums. Arī izvairīties no personas, kas nesen veikti mutvārdu poliomielīta vakcīnu. Do not get tuvu viņiem vai uzturēties vienā telpā ar viņiem ļoti ilgi. Ja jūs nevarat veikt šos piesardzības pasākumus, jums vajadzētu apsvērt valkājot aizsargājošu masku, kas aptver degunu un muti.

efalizumabs var palielināt risku saslimt ar infekcijas, tostarp nopietnus smadzeņu infekcija, ko sauc progresīva multifokāla leikoencefalopātija. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir vairāk nekā vienu no šiem simptomiem: muguras sāpes, neskaidra redze, apjukums, krampji, reibonis, miegainība, drudzis, galvassāpes, vai neparasts nogurums vai vājums.

Ir svarīgi, lai pārbaudītu ar savu ārstu, ja Jums ir kādi infekcijas simptomi, piemēram, drudzis vai drebuļi, klepus vai aizsmakums, sāpes muguras lejasdaļā vai sānu, sāpīga vai apgrūtināta urinācija. Ja Jūsu simptomi neuzlabojas dažu dienu laikā, vai, ja tie kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jūs sākat ar nejutīgums, tirpšana vai vājums jūsu rokas, kājas, vai sejas, vai problēmas ar domāšanu, līdzsvaru, runā, pastaigas, vai redzi. Tie var būt simptomi, nervu sistēmas traucējumu.

Sazinieties ar ārstu nekavējoties, ja Jūs novērojat neparastu asiņošanu vai asinsizplūdumu, melna, darvai līdzīgi izkārnījumi, asinis urīnā vai izkārnījumos, vai punktveida sarkani plankumi uz ādas.

Kad jūs pirmo reizi sākt lietot efalizumabu, jums var būt galvassāpes, drudzis, muskuļu sāpes, slikta dūša un vemšana, īpaši pēc pirmās devas. Šie simptomi parasti noskaidrot, kad lietojat šīs zāles regulāri.

Pastāstiet ārstam, ja jūs vēlaties pārtraukt izmantot efalizumabu. Psoriāze var kļūt sliktāk, ja esat izlaidis devu vai pārtraukt lietot zāles vispār.

efalizumaba blakusparādības

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

efalizumabs

Pieejamība pārtraukta pārtraukta

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Psoriāze Humira, metotreksātu, Remicade, ciklosporīns, Stelara infliksimabs, adalimumabs, acitretīns, Soriatane, Trexall, Neoral, Gengraf

Plāksne Psoriāze Humira, deksametazons, metilprednizolons, Betametazons aktuāls, Enbrel, Remicade, Otezla infliksimabs, adalimumabs, Cosentyx, etanerceptu, calcipotriene aktuāls

 vai iet pievienoties efalizumaba atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.