eflornitīns (aktuāli maršruts) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Šīs zāles nāk ar pacientu norādījumu lapā. Izlasiet šo lapu uzmanīgi un sekojiet norādījumiem. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, kā lietot šīs zāles, pārliecinieties, ka lūgt jūsu veselības aprūpes speciālists.

Šīs zāles parasti izmanto uz sejas un tuvumā iesaistīti jomas tikai saskaņā zoda. Nesaņem zāles jūsu acis, degunu vai muti. Rūpīgi noskalot ar ūdeni un konsultējieties ar ārstu, ja zāles saņem acīs

Jums ir nepieciešams, lai turpinātu savu parasto matu noņemšanas procedūru, lietojot šīs zāles, un zāles jālieto vismaz piecas minūtes pēc noņemšanas nevēlamu mati. Jums vajadzētu gaidīt, kamēr zāles izžūst, pirms kosmētikas lietošanu vai sauļošanās.

Nemazgājiet apstrādātas platības vismaz 4 stundas pēc pieteikšanās zāles.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

glabāšana

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, piemērot to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.