egrifta

Kas ir Egrifta?

Egrifta tiek izmantota, lai samazinātu lieko tauku kuņģī vai ap to, ko izraisa, veicot noteiktus HIV medikamentus. Šo nosacījumu sauc arī lipodistrofiju (sārms-PoE-DIS-troe-maksa).

Egrifta nav svara zudums zāles, un to nedrīkst izmantot, lai ārstētu aptaukošanos.

Egrifta var kaitēt nedzimušajam bērnam vai radīt iedzimtus defektus. Nelietot, ja esat grūtniece. Jums nevajadzētu lietot Egrifta ja Jums ir alerģija pret tesamorelin, vai ja jums ir bijusi audzēja vai operācija jūsu hipofīzes, vēsturi, galvas traumas vai staru terapijas.

Svarīga informācija

Pirms sākat lietot Egrifta, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir sirds slimības, augsts asinsspiediens, nieru slimības, cukura diabēts, epilepsija, astma, migrēnas, virsnieru dziedzeru traucējumi, vai arī, ja jums kādreiz ir bijusi vēzis, jebkura veida audzēja vai atklātas sirds operācijas .

Arī pastāstīt ārstam par jebkuru lielu slimība vai nesen traumas vai neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Jums nevajadzētu lietot Egrifta ja Jums ir alerģija pret tesamorelin, vai ja jums ir

vēzis

Pirms izmantot tesamorelin

hipofīzes dziedzeris traucējumi

vēsture hipofīzes audzēja vai operācijas

vēsture galvas traumas vai radiācijas ārstēšanu; vai

ja esat grūtniece.

Lai pārliecinātos, ka jūs varat droši veikt Egrifta, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir kāds no šiem citiem nosacījumiem

anamnēzē vēzis vai audzējs (vai nu labdabīgi vai ļaundabīgi)

sirds slimības, augsts asinsspiediens

nieru slimība

diabēts, acu problēmas, ko izraisa diabētu

epilepsija

astma

migrēna galvassāpes

virsnieru dziedzeris traucējumi

ja Jums kādreiz bijusi atklātas sirds operācijas; vai

ja jums ir liela slimība vai nesen traumu vai neatliekamā medicīniskā palīdzība.

valdība grūtniecības kategorija X. Egrifta var kaitēt nedzimušajam bērnam vai radīt iedzimtus defektus. Nelietojiet Egrifta, ja esat grūtniece. Pastāstiet ārstam, ja Jums iestājas grūtniecība ārstēšanas laikā. Sievietes ar HIV vai AIDS, nevajadzētu barot bērnu. Pat ja jūsu bērns ir dzimis bez HIV vīruss var tikt nodots bērnam savā mātes pienu. Nedod Egrifta bērnam bez ārsta konsultācijas.

Skaties arī: Grūtniecība un zīdīšanas brīdinājumi (jo sīkāk)

Egrifta injicē zem ādas. Jums var tikt parādīts, kā izmantot injekcijas mājās. Nelietojiet sev injicēt Egrifta ja Jums nav pilnībā saprast, kā veikt injekciju un pareizi rīkoties izmantoto adatas un šļirces.

Egrifta nāk ar iesmidzināšanas norādījumus drošai un efektīvai izmantošanai. Rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam vai farmaceitam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Kā Egrifta dota?

Egrifta ir pulveris zāles, kas jāsajauc ar šķidrumu (atšķaidītāju), pirms to izmanto. Ja jūs izmantojat injekcijas mājās, pārliecinieties, ka jūs saprotat, kā pareizi sajaukt un glabāt zāles.

Sagatavojiet devu šļircē tikai tad, ja esat gatavs dot sev injekciju. Nelietojiet zāles, ja tā ir mainījusies krāsas vai ir daļiņas. Zvaniet savam ārstam par jaunu recepti. Pēc sajaukšanas Egrifta ar šķīdinātāju, jums ir jāizmanto uzreiz. Neglabājiet maisījumu vēlākai izmantošanai.

Egrifta parasti ievada vienu reizi dienā. Sekojiet ārsta dozēšanas norādījumus ļoti uzmanīgi.

Izmantot citu vietu uz vēdera katru reizi, kad dod injekcijas. Jūsu aprūpes sniedzējs parādīs labākās vietas uz ķermeņa, lai injicēt zāles. Nav injicēt tajā pašā vietā divas reizes pēc kārtas.

Nekad dalīties Egrifta šļirci ar citu personu, pat ja maināt adatu. Koplietošanas šļirces vai adatas var ļaut HIV vai citām slimībām, kas pāriet no vienas personas uz otru.

Lai pārliecinātos Egrifta palīdz Jūsu stāvokli un neizraisa kaitīgu ietekmi, jūsu asinis būs jāpārbauda biežāk. Nepalaidiet garām uz papildu apmeklējumu ārstu.

Store flakoni Egrifta pulvera ledusskapī, nesasaldēt. Uzglabāt šķīdinātāju istabas temperatūrā prom no mitruma, siltuma un gaismas.

Izmetiet neizlietoto flakoni pēc derīguma termiņu uz etiķetes ir pagājis.

Zvaniet savam ārstam par instrukcijām, ja esat izlaidis devu Egrifta.

Neinjicēt Egrifta uz rētaudi vai uz ādas, kas ir bruised. Nedrīkst injicēt tieši jūsu naba (vēders pogu).

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šiem pazīmes alerģiskas reakcijas pret Egrifta: nātreni; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums. Pārtrauciet lietot Egrifta un izsauktu ārstu, ja Jums ir nopietnas blakusparādības, piemēram,

Kas notiek, ja es garām devu?

pietūkums jūsu roku, potīšu vai pēdu

Kas notiek, ja es pārdozēt?

sāpes vai stīvums muskuļos vai locītavās

sāpes rokās vai kājās

Ko vajadzētu izvairīties?

locītavu sāpes vai nejūtīgums

nejutīgums vai tirpšana rokās vai pirkstiem

sirdsklauves sirdsdarbību vai plīvo krūšu kurvī

Egrifta blakusparādības

augsts cukura līmenis asinīs (palielināts slāpes, palielināts urinācija, bads, sausa mute, sulīgs elpa smarža, miegainība, sausa āda, neskaidra redze, svara zudums)

Mazāk nopietnas Egrifta blakusparādības var būt

nomākts garastāvoklis, miega traucējumi (bezmiegs)

svīšana naktīs

viegla izsitumi vai nieze

muskuļu spazmas

slikta dūša, vemšana, kuņģa darbības traucējumi

sāpes, apsārtums, nieze, pietūkums, zilumi, asiņošana vai cita kairinājums injekcijas tika dota

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat, jo īpaši

ciklosporīns (Gengraf, Neoral, Sandimmune)

testosterons vai hormonu aizstājterapiju

konfiskāciju zāles

steroīdi (prednizonu un citi)

Šis saraksts nav pilnīgs, un ir daudzas citas narkotikas, kas var mijiedarboties ar Egrifta. Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat. Tas ietver receptes, pār-the-counter, vitamīnu un augu izcelsmes produktiem. Nesāciet jaunus medikamentus, neinformējot savu ārstu. Uzglabāt sarakstu ar visiem jūsu zāles un parādīt to uz jebkuru veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, kas izturas pret tevi.

1.02.2013-03-04, 04:07:04

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Citu narkotisko vielu ietekmē Egrifta?

Lipodistrofija metreleptin, tesamorelin

Egrifta (tesamorelin)