Ehrlichiosis profilakse

Labākais veids, kā izvairīties no Ehrlichiosis ir izvairīties no ērču kodieniem.

Lielākā daļa ērces pievienot sevi jūsu zemāks kājām un pēdām, kā jūs staigāt vai darbs grassy, ​​mežainos apvidos vai aizaugusi jomās. Pēc ērču piešķir jūsu ķermeņa, tas parasti pārmeklē uz augšu, lai atrastu vietu, kur ala savā ādā. Jūs varat atrast ķeksīti uz muguras jūsu ceļgaliem, cirksnis, padusēm, ausīm, atpakaļ jūsu kakla un citur.

Noņemot ķeksīti pirmajās 24 stundās pēc pieķeršanās, jūs samazināt savu risku infekcijas. Lai gan jūs, iespējams, nevar izvairīties no došanās uz jomām, kur ērces ir klāt, šādus padomus var vieglāk atklāt un novērst ērces, pirms tās piešķir jūsu ādai

Piesakies repelentu. Produkti, kas satur DEET (Off! Deep Woods, atvairīt) vai permetrīnu (Atraida Permanone) bieži atvairīt ērces. Permetrīns ir lietošanai tikai apģērbu. Jūs varat izmantot DEET uz ādas vai apģērba, bet sekot ieteikumiem uz etiķetes.

Bērniem, izmantojiet DEET repelenti, kas satur mazāk nekā 30 procentiem DEET, un izmantot produktu piesardzīgi. Nelietojiet DEET uz Jūsu vai Jūsu bērnu rokām vai sejas.

Pārbaudiet savu ķermeni. Vai pilnīgu vizuālo pārbaudi par savu ķermeni. Noteikti pārbaudiet savu galvu un kaklu, jo ērces turpinās kāpt uz augšu, līdz viņi atrod piemērotu alu vietā. Izmantojiet savu roku sajust caur matiem un apgabalos jūs nevarat redzēt, kad jūs atgrieztos no sava izbrauciens vai dārzā.

Ērces var būt tik maza kā zemeņu sēklas, un tie parasti pievienot slēpto ādu. Pārliecinieties, lai pārbaudītu visas iespējas. Dušas vien reti izdzīt pievienots ērces no galvas un ķermeņa.