Ehrlichiosis slimība

Ehrlichiosis ir bakteriāla slimība, ko pārnēsā ērces, kas izraisa gripai līdzīgi simptomi. Pazīmes un simptomi Ehrlichiosis robežās no vieglas ķermeņa sāpes līdz smagu drudzi un parasti parādās nedēļas vai divām no ērces piesūkšanās laikā. Ja apstrādā ātri ar piemērotām antibiotikām, Ehrlichiosis parasti uzlabo dažu dienu laikā.

Vēl ērču infekciju – anaplazmoze – ir cieši saistīta ar Ehrlichiosis. Bet divi ir atšķirīgas atšķirības un izraisa dažādi mikroorganismi.

simptomi

Labākais veids, lai novērstu šo infekciju, lai izvairītos no ērču kodieniem. Atzīmējiet repelentiem, rūpīgi iestāde pārbauda pēc tam, kad ārā un pareizu noņemšana ērču jums vislabāko iespēju izvairīties Ehrlichiosis.

Neliels drudzis; galvassāpes; drebuļi; Muskuļu sāpes; Slikta dūša; vemšana; Caureja; nogurums; Apetītes zudums; Locītavu sāpes; apjukums; izsitumi; Klepus

Ja ērce uzskaites baktērijas, kas izraisa Ehrlichiosis ir bijis barošanas uz jums vismaz 24 stundas, var tikt parādīti šādi gripai līdzīgi simptomi un pazīmes – parasti septiņas līdz 14 dienas pēc koduma laikā

Daži inficēti ar Ehrlichiosis cilvēki var būt simptomi tik vieglas, ka viņi nekad meklēt medicīnisko palīdzību, un organisms cīnās off slimība pati. Bet neārstēta Ehrlichiosis ar noturīgiem simptomiem var izraisīt slimības pietiekami nopietna, lai nepieciešama hospitalizācija.

Tas var ilgt līdz pat 14 dienas pēc ērces piesūkšanās, lai jūs varētu sākt pazīmes un simptomus Ehrlichiosis. Ja Jums parādās simptomi, divu nedēļu laikā pēc ērces piesūkšanās laikā, sazinieties ar ārstu.

Būt ārā siltā laika. Vairumā gadījumu Ehrlichiosis notiek pavasara un vasaras mēnešos, kad populācijas Lone Star ērču ir to maksimumu, un cilvēki ir ārpus biežāk .; Dzīvo vai apmeklējot platība ar augstu ērču populācijas. Jums ir lielāks risks, ja esat zonā ar augstu Lone Star ērču populācijas. Amerikas Savienotajās Valstīs, Lone Star ērces ir visbiežāk dienvidaustrumu, austrumu un dienvidu centrālajā valstīm .; Ir vīrieši. Ehrlichiosis infekcijas ir biežāk vīriešiem, iespējams, tāpēc, ka lielāku laiku ārā darbam un atpūtai.

Ja Jums rodas kāds no iepriekš minētajiem simptomiem drīz pēc tam, kad esat bijis apgabalā zināms, ir ērces, redzēt savu ārstu. Noteikti pastāstiet ārstam, ka esat nesen saņēmis ērces piesūkšanās vai apmeklēja platība ar augstu iedzīvotāju ērces.

Nieru mazspēja; Elpošanas mazspēja; Sirdskaite; krampji; koma

cēloņi

Ehrlichiosis izraisa ehrlichia baktērijas un tiek pārraidīts galvenokārt ar Lone Star ērču.

Ērces barojas ar asinīm, atslēgas uz uzņēmējas un barošana, līdz viņi pietūkušas daudzas reizes to normāla izmēra. Laikā barošana, ērces ka pārnēsāt slimības ražotājvalstīm baktērijas var nodot baktērijas veselīgu uzņēmēja. Vai arī viņi var uzņemt baktērijas sevi, ja uzņēmēja, piemēram, baltastes brieži vai koijots, ir inficēts.

Parasti, lai saņemtu Ehrlichiosis, Jums ir jābūt sakosts ar inficēto ērču. Baktērijas ievadiet savu ādu, izmantojot BITE un beidzot padarīt savu ceļu uz jūsu asinsritē.

Pirms baktērijas var pārsūtīt, ērču jāpievieno un barošana vismaz 24 stundas. Pievienotu ērce ar pietūkušas izskats var būt barošanas pietiekami ilgi, lai būtu pārraida baktērijas. Noņemot ērces, cik drīz vien iespējams, var novērst inficēšanos.

Tas ir arī iespējams, ka Ehrlichiosis var nosūtīt pa asins pārliešanas, no mātes uz embriju, un izmantojot tiešus kontaktus ar inficēto, nokauts dzīvnieks.

Riska faktori

Pieaugušo sieviešu Lone Star ērču parāda raksturīgo balto plankumu uz muguras, un var augt būt tikpat liels kā 1/3 collas pirms barošanas.

Pierakstīt visus simptomus, jūs piedzīvo, pat ja tie šķiet saistīts ar apstākļiem esat regulāro tikšanos .; Pierakstiet galveno personisko informāciju, tostarp jebkādu neseno ceļojumu uz jomām, kurās ērcēm varētu būt kopīgs .; Izveidojiet sarakstu ar visiem medikamentiem, vitamīniem un piedevām, ka jūs lietojat, informāciju devas .; Pierakstīt jautājumu sarakstu uzdot ārstam.

komplikācijas

Ehrlichiosis izplatās kad inficēto ērču, galvenokārt Lone Star ērču, iekož un plūsmas uz jums 24 stundas vai ilgāk. Šādi faktori var palielināt risku saslimt ar ērču infekciju

Vai ērces piesūkšanās rada šos simptomus ?; Vai ir citi iespējamie iemesli manu simptomi ?; Ko pārbaude man ir ?; Vai šī infekcija ir ilgstoša ietekme ?; Kādas procedūras ir pieejamas, un ko jūs ieteiktu ?; Kāda veida blakusparādības es varu sagaidīt no ārstēšanas ?; Man ir cits veselības problēmas. Kā es varu vislabāk pārvaldīt šos nosacījumus kopā ?; Vai ir kādas alternatīvas primārās pieeja esat liek domāt ?; Vai pastāv vispārējs alternatīvu zāles jūs izrakstīšanas ?; Ko es varu darīt, lai novērstu šāda veida infekciju nākotnē ?; Vai ir brošūras vai citu iespieddarbu, es varu ņemt līdzi? Kādas mājas lapas jūs ieteiktu?

Bez tūlītēja ārstēšana, Ehrlichiosis var būt nopietna ietekme uz citādi veseliem pieaugušajiem vai bērnam.

Kad jūs sākat piedzīvo simptomi ?; Jūsu simptomi ir nepārtrauktas vai gadījuma ?; Cik smaga ir jūsu simptomi ?; Vai esat ceļojis pēdējā laikā ?; Vai jums ir pārgājienu, golfu vai piedaloties citās āra aktivitātēm nesen ?; Vai jums atrast kādas ērces uz jums? Ja jā, kad ?; Vai jums ir bijušas problēmas ar antibiotikām pagātnē?

Gatavošanās Jūsu iecelšanu

Cilvēki ar novājinātu imūno sistēmu ir pie vēl lielāku risku, vairāk nopietnas un potenciāli dzīvībai bīstamas sekas. Nopietnas komplikācijas neārstētu infekcijas ietver

Jūs varētu vispirms redzēt savu primārās aprūpes ārstu vai iespējams arī istabas ārstu avārijas, atkarībā no smaguma jūsu pazīmes un simptomus. Tomēr, jūs tad var nodot pie ārsta, kurš specializējas infekcijas slimībām.

Samazināts balto asins šūnu skaits – šīs šūnas ir organisma slimības cīnītāji; Zems trombocītu skaits – trombocītu ir būtiski, lai asins recēšanu; Aknu funkciju

Ja Jums ir laiks, pirms jūsu tikšanās, lai sagatavotos, tas ir noderīgi, lai būtu konkrēta informācija pie rokas. Lūk, ko jūs varat darīt, lai palīdzētu sagatavoties Jūsu iecelšanu, un ko jūs varat sagaidīt no sava ārsta.

Polimerāzes ķēdes reakciju (PCR) tests. Šis tests palīdz noteikt konkrētus gēnus unikāla Ehrlichiosis. Tomēr, ja esat jau sākuši ārstēšanu, šā testa rezultātus var ietekmēt .; Netiešā fluorescējošo antivielu (IFA) tests. Šo testu, neizmanto kā parasti kā PCR testā mēra daudzumu antivielas jums ir jūsu asinīs, lai baktērijas, kas izraisa Ehrlichiosis.

Sagatavot sarakstu ar jautājumiem var palīdzēt jums veikt lielāko daļu sava laika ar savu ārstu. Par erhlichiosis, daži pamatjautājumi, lai vaicājiet ārstam ir

Nevilcinieties jautājiet savam ārstam jebkurus citus būtiskus jautājumus.

Izmantot pinceti, ja iespējams. Izmantot pāri plakanu smaili pinceti vai segt savu roku ar salveti vai cimdu noņemt ķeksīti. Ērces siekalās un ķermeņa šķidrumiem var veikt to pašu baktērijas, kas ir atrodama savā mutē un baktērijas var iekļūt jūsu organismā caur iegriezumiem vai gļotādas ādu .; lēnām noņemiet ķeksīti. Grab ķeksīti pa mutē daļās, kur tas ir piestiprinātas pie ādas. Velciet to uz augšu un no ādas vienmērīgi un lēni bez saraustītas vai pagriežot to .; Ja jūs pull pārāk ātri vai paķert ķeksīti ar savu ķermeni, ērce būs iespējams atdalīt, atstājot mutē daļas savā ādā. Ja ērces mutes daļas darīt break off jūsu ādas, noņemt tos ar pinceti .; Vazelīns un karstā spēles nav efektīvas ārstēšanas noņemšanai ērces vai ērču daļas no ādas. Šīs metodes var jārēķinās izraisot ķeksīti, lai atbrīvotu vairāk tās ķermeņa šķidrumiem, un kas varētu radīt tālāku inficēšanos .; Nogalināt ķeksīti. Kad esat veiksmīgi noņem ķeksīti, nogalināt to, ievietojot to traukā ar berzes alkoholu tajā. Nesasmalciniet ķeksīti jūsu rokās vai ar savu nagiem, jo ​​šķidrumus tas izdala var būt inficēti baktērijas .; Ja jūs vēlaties, lai saglabātu ērču testēšanai, ja esat saslimis, ielieciet to plastmasas maisiņā vai burkā, datums traukā un ievieto to saldētavā .; Notīriet kodums vietā. Mazgāt kodums vietu rūpīgi ar roku antiseptisku vai ziepēm un ūdeni. Un, rūpīgi nomazgājiet rokas .; Uzraudzīt kodums vietā. Turpmākajās dienās un nedēļās, skatīties kodums vietni izsitumi un pievērst uzmanību jebkādām pazīmēm un simptomiem, kas attīsta, piemēram, drudzis, muskuļu sāpes vai locītavu sāpēm .; Ja pamanāt kaut ko no parastā, redzēt savu ārstu. Ja iespējams, celt ķeksīti ar jums, lai jūsu tikšanās.

Testi un diagnostika

Piemēri jautājumiem ārsts var lūgt, ietvert

Valkājiet gaišas krāsas apģērbu. Ērces ir tumšas krāsas. Gaismas apģērbu palīdz jums un citiem pamanīt ērces uz apģērba, pirms viņi var pievienot sevi ādu .; Izvairieties no atvērtā toed kurpes vai sandales. Ērces parasti dzīvo grassy jomās vai nozarēs, un var pievienot sevi ar jūsu pēdu un kāju, kad jūs tīriet ar. Valkā atvērtā toed kurpes vai sandales palielina risku ērču pievienojot savu kailas ādas un darba savu ceļu zem drēbēm, no redzesloka no atklāšanas .; Piesakies repelentu. Produkti, kas satur DEET (Off! Deep Woods, atvairīt) vai permetrīnu (Atraida Permanone) bieži atvairīt ērces. Permetrīns ir lietošanai tikai apģērbu. Jūs varat izmantot DEET uz ādas vai apģērba, bet sekot ieteikumiem uz etiķetes .; Bērniem, izmantojiet DEET repelenti, kas satur mazāk nekā 30 procentiem DEET, un izmantot produktu piesardzīgi. Nelietojiet DEET jūsu vai jūsu bērnu rokām vai sejas .; Valkāt garas bikses un garām piedurknēm krekls. Jo mazāk ādas jūs pakļaut, jo mazāk platība ērču ir iekost. Attiecībā uz papildu aizsardzību, valkā krekli, bikses un zeķes ar permetrīna impregnēta auduma .; Iešūt savu kreklu jūsu bikses un jūsu bikses iekļaušanu jūsu zeķes. To darot, ērces būs mazāka iespēja indeksēt uz atklātās ādas. Tomēr jāapzinās, ka, ja ērces saņemt par savu apģērbu, viņi kāpt uz augšu, līdz tie sasniedz skarto ādu. Pārbaudiet savu apģērbu bieži, kamēr jūs esat ārā .; Palieciet uz skaidriem takām, kad vien iespējams. Ērces dod grassy jomās un var būt mazāk izplatīta uz labi uzvarēts ceļus .; Pārbaudiet savu ķermeni. Vai pilnīgu vizuālo pārbaudi par savu ķermeni. Noteikti pārbaudiet savu galvu un kaklu, jo ērces turpinās kāpt uz augšu, līdz viņi atrod piemērotu alu vietā. Izmantojiet savu roku sajust caur matiem un apgabalos jūs nevarat redzēt, kad jūs atgrieztos no sava izbrauciens vai dārzā .; Ērces var būt tik maza kā zemeņu sēklas, un tie parasti pievienot slēpto ādu. Pārliecinieties, lai pārbaudītu visas iespējas. Dušas vien reti izdzīt pievienots ērces no galvas un ķermeņa .; Pārbaudiet savas drēbes un rīkiem. Pārbaudiet savas drēbes, mugursomas un citus zvejas rīkus, ja jums mājās meklēt ērcēm, kas uzrāpās viņam. Spinning savas drēbes žāvētājā apmēram stundu būs nogalināt ērces jūs neatbildētos .; Neaizmirstiet jūsu mājdzīvniekiem. Vai ikdienas pārbaudi par ērcēm uz jebkuru pet, kas pavada laiku ārā.

Ērču infekcijas ir grūti diagnosticēt, pamatojoties tikai uz pazīmēm un simptomiem, jo ​​pazīmes un simptomi, tādi kā drudzis un muskuļu sāpes, ir līdzīgi daudziem citiem kopīgiem nosacījumiem.

Patoloģiski konstatējumi par vairākiem asins analīzes, kopā ar savu vēsturi, iespējamo iedarbību, var novest ārstam aizdomām par ērču slimību. Ja jums ir Ehrlichiosis, Jūsu asins analīzes būs iespējams parādīt

Apstrāde un narkotikas

Konkrētāki asins testi Ehrlichiosis ietver

Ja jūs dzīvojat teritorijā, kur ērces ir kopīgas, ārsts var Jums parakstīt antibiotikas pirms par asins analīžu rezultāti neatgriežas, jo agrāk ārstēšanas rezultātus, lai labāk iznākumu dažos ērču slimībām.

Dzīvesveida un mājas aizsardzības līdzekļi

Ja ārstam ir aizdomas, ka Jums ir Ehrlichiosis vai citu ērču slimība, jūs, iespējams, saņemsiet recepti par antibiotiku doksiciklīnu (Doryx, Vibramycin, citi). Jūs vispār lietot antibiotikas līdz pat 10 dienām. Ārsts var Jums veikt antibiotikas uz ilgāku laiku, ja tu esi smagi slims.

profilakse

Ja esat grūtniece, ārsts var izrakstīt antibiotiku rifampīns (Rifadin, Rimactane) vietā, jo doksiciklīns nav ieteicams lietot grūtniecības laikā.

Ja jums atrast ķeksīti uz ķermeņa, ne uztraukties. Noņemot ķeksīti 24 stundu laikā pēc aresta laikā, tas ir maz ticams, jūs saņemsiet Ehrlichiosis vai citas ērču slimībām. Izpildiet šīs darbības, par drošu izņemšanu ērču

lēnām noņemiet ķeksīti. Grab ķeksīti pa mutē daļās, kur tas ir piestiprinātas pie ādas. Velciet to uz augšu un no ādas vienmērīgi un lēni bez saraustītas vai pagriežot.

Uzziniet vairāk par Ehrlichiosis

Ja jūs pull pārāk ātri vai paķert ķeksīti ar savu ķermeni, ērce būs iespējams atdalīt, atstājot mutē daļas savā ādā. Ja ērces mutes daļas darīt break off jūsu ādas, noņemt tos ar pinceti.

Vazelīns un karstā spēles nav efektīvas ārstēšanas noņemšanai ērces vai ērču daļas no ādas. Šīs metodes var jārēķinās izraisot ķeksīti, lai atbrīvotu vairāk tās ķermeņa šķidrumiem, un kas varētu izraisīt tālāku inficēšanos.

Vairāk par Ehrlichiosis

Nogalināt ķeksīti. Kad esat veiksmīgi noņem ķeksīti, nogalināt to, ievietojot to traukā ar berzes alkoholu tajā. Nesasmalciniet ķeksīti jūsu rokās vai ar savu nagiem, jo ​​šķidrumus tas izdala var būt inficēti baktērijas.

Ja jūs vēlaties, lai saglabātu ērču testēšanai, ja esat saslimis, ielieciet to plastmasas maisiņā vai burkā, datums traukā un ievieto to saldētavā.

Uzraudzīt kodums vietā. Turpmākajās dienās un nedēļās, skatīties kodums vietni izsitumi un pievērst uzmanību jebkādām pazīmēm un simptomiem, kas attīsta, piemēram, drudzis, muskuļu sāpes vai locītavu sāpēm.

Ja pamanāt kaut ko no parastā, redzēt savu ārstu. Ja iespējams, celt ķeksīti ar jums, lai jūsu tikšanās.

Labākais veids, kā izvairīties no Ehrlichiosis ir izvairīties no ērču kodieniem.

Lielākā daļa ērces pievienot sevi jūsu zemāks kājām un pēdām, kā jūs staigāt vai darbs grassy, ​​mežainos apvidos vai aizaugusi jomās. Pēc ērču piešķir jūsu ķermeņa, tas parasti pārmeklē uz augšu, lai atrastu vietu, kur ala savā ādā. Jūs varat atrast ķeksīti uz muguras jūsu ceļgaliem, cirksnis, padusēm, ausīm, atpakaļ jūsu kakla un citur.

Noņemot ķeksīti pirmajās 24 stundās pēc pieķeršanās, jūs samazināt savu risku infekcijas. Lai gan jūs, iespējams, nevar izvairīties no došanās uz jomām, kur ērces ir klāt, šādus padomus var vieglāk atklāt un novērst ērces, pirms tās piešķir jūsu ādai

Piesakies repelentu. Produkti, kas satur DEET (Off! Deep Woods, atvairīt) vai permetrīnu (Atraida Permanone) bieži atvairīt ērces. Permetrīns ir lietošanai tikai apģērbu. Jūs varat izmantot DEET uz ādas vai apģērba, bet sekot ieteikumiem uz etiķetes.

Bērniem, izmantojiet DEET repelenti, kas satur mazāk nekā 30 procentiem DEET, un izmantot produktu piesardzīgi. Nelietojiet DEET uz Jūsu vai Jūsu bērnu rokām vai sejas.

Pārbaudiet savu ķermeni. Vai pilnīgu vizuālo pārbaudi par savu ķermeni. Noteikti pārbaudiet savu galvu un kaklu, jo ērces turpinās kāpt uz augšu, līdz viņi atrod piemērotu alu vietā. Izmantojiet savu roku sajust caur matiem un apgabalos jūs nevarat redzēt, kad jūs atgrieztos no sava izbrauciens vai dārzā.

Ērces var būt tik maza kā zemeņu sēklas, un tie parasti pievienot slēpto ādu. Pārliecinieties, lai pārbaudītu visas iespējas. Dušas vien reti izdzīt pievienots ērces no galvas un ķermeņa.

1

)