elepsia xr

Terapeitiskās klase: pretkrampju

Izmanto Elepsia XR

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ietekmei Levetiracetāma šķīdums iekšķīgai lietošanai vai tabletes (piemēram, Keppra®) bērniem, kas jaunāki par 1 mēneša vecumam, un levetiracetāms pagarināja darbības tabletes (piemēram, Keppra XR®) bērniem jaunāki par 16 gadiem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ietekmei levetiracetāma pagarināts darbības tabletēm (piemēram, Elepsia ™ XR) bērniem līdz 12 gadu vecumam. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību levetiracetāma vecāka gadagājuma cilvēkiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītas nieru problēmas, kas var rasties vajadzība pēc devas pielāgošana pacientiem, kuri saņem levetiracetāmu.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Pirms Izmantojot Elepsia XR

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur levetiracetāma. Tas nedrīkst būt raksturīgi Elepsia XR. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Lietot šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts, lai palīdzētu Jūsu stāvokli, cik vien iespējams. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Tāpat nav mainīt savu devu nepārbaudot vispirms ar savu ārstu.

Šīs zāles nāk ar medikamentu ceļvedi. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Levetiracetam var lietot kopā ar ēdienu vai bez tā, vai uz pilnu vai tukšā dūšā. Tomēr, ja ārsts Jums lietot zāles noteiktā veidā, ņemt to tieši tā, kā norādīts. Jums vajadzētu mēģināt lietot šīs zāles vienā un tajā pašā laikā katru dienu.

Norijiet tableti vai pagarināts tablete veselumu. Nav pārtraukumu, smalcināt vai košļāt. Ir mutisks šķidrā veidā šīs zāles, ja Jūs vai Jūsu bērns nevar norīt tabletes.

Pasākums mutvārdu šķidrums ar marķētas mērīšanas karoti, pipete, šļirces, vai zāles kauss. Vidējais mājsaimniecības tējkarote nevar turiet labo šķidruma daudzumu. Ja Jums ir kādi jautājumi par šo, jautājiet savam ārstam vai farmaceitam.

Šīs zāles var lietot kopā ar citām zālēm arestu. Saglabāt, izmantojot visas jūsu arestu zāles, ja vien ārsts Jums pārtraukt.

Tikai kā šīs zāles, ko ārsts noteiktā. Ja jūs atkārtoti jūsu recepti un jūsu tabletes atšķirties, nelietojiet zāles un pastāstiet savam ārstam vai farmaceitam uzreiz.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Pareiza lietošana levetiracetāma

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu vai sava bērna sekmes regulāriem apmeklējumiem, jo ​​īpaši pirmajos mēnešos Jūs vai Jūsu bērns lieto šīs zāles. Tas ir nepieciešams, lai ļautu devas korekcijas, un, lai samazinātu jebkādu nevēlamu ietekmi.

Levetiracetam var izraisīt izmaiņas garastāvokļa vai uzvedības, problēmas ar koordināciju, vai neparasts nogurums vai vājums. Pastāstiet ārstam, ja Jums vai Jūsu bērnam sāk justies nomākti, nemierīgi, dusmīgs, kļūst sajukums viegli, nemierīgs, vai ir domas par hurting sevi. Ziņot par ikvienu neparastu domas vai uzvedība, kas nepatikšanas jums, īpaši, ja tie ir jauni vai pasliktinās ātri.

Šīs zāles var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni, miegainību, noguris, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai nav brīdinājumu.

Nopietnas ādas reakcijas var rasties ar šīm zālēm. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums vai Jūsu bērnam ir čūlas, pīlings, vai izkustināšanu ādas, sarkani ādas bojājumi, smagu pinnes vai ādas izsitumi, čūlas vai čūlas uz ādas, drudzis vai drebuļi, kamēr lietojat šīs zāles.

Nepārtrauciet levetiracetāma, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Apstāšanās zāles pēkšņi var izraisīt jūsu lēkmes atgriezties vai biežāk notiek. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs pakāpeniski samazināt lietojat pirms apstāšanās to pilnībā.

Pārliecinieties, ka kāds ārsts vai zobārsts, kurš izturas pret jums zina, ka jūs izmantojat šīs zāles. Šīs zāles var ietekmēt dažu medicīnisko pārbaužu rezultātus.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Elepsia XR

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība pārtraukta pārtraukta

Elepsia XR blakusparādības

Elepsia XR (levetiracetāmu)

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Atsavināšana diazepāms, valium Topamax, Keppra, topiramāts, levetiracetāms Dilantin, fenitoīns, fenobarbitāls, Trileptal, primidons, okskarbazepīnu

Epilepsija gabapentīns, Lyrica, Neurontin, Lamictal, Depakote, Keppra, lamotrigīnu, levetiracetāms, Dilantin, karbamazepīns, Tegretol, divalproeksu nātrija

 vai iet pievienoties Elepsia XR atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kuriem ir līdzīgas intereses.