elestat

Kas ir Elestat?

Elestat lieto, lai novērstu niezi acīs, ko izraisa alerģijas.

Elestat nedrīkst lietot, lai ārstētu acu kairinājumu vai diskomfortu, ko rada valkājot kontaktlēcas.

Elestat var arī izmantot mērķiem, šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Svarīga informācija

Elestat parasti izmanto tikai neilgu laiku, līdz alerģijas sezonas galiem.

Neļaujiet gals pilinātāju pieskarties jebkuras virsmas, ieskaitot jūsu acīm vai rokām. Ja pipete kļūst piesārņoti tas var izraisīt infekciju acī, kas var novest pie redzes zudumu vai nopietnu kaitējumu acīm. Elestat nedrīkst bērnam jaunāks par 2 gadiem, bez ārsta konsultācijas. Nelietojiet šīs zāles, kamēr valkā kontaktlēcas. Elestat var saturēt konservantus, kas var nezaudēs krāsu mīkstās kontaktlēcas. Pagaidiet vismaz 15 minūtes pēc tam, izmantojot Elestat pirms liekot jūsu kontaktlēcu in. Pārtrauciet lietot acu pilienus un izsauktu ārstu, ja jums ir pietūkums, apsārtums, kreveles vai kanalizācija, smaga dedzināšana, smaga durstīšana, vai citu kairinājumu pēc tam, izmantojot acs pilieni.

Jums nevajadzētu lietot Elestat ja Jums ir bakteriāla, vīrusu vai sēnīšu infekcija acī, ja vien jums ir arī, izmantojot pretinfekcijas zāles.

valdība grūtniecības kategorija C. Nav zināms, vai Elestat kaitēt nedzimušam bērnam. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību, lietojot šīs zāles. Nav zināms, vai epinastine nokļūst mātes pienā vai ja tas varētu kaitēt baro bērnu. Nelietojiet šīs zāles, neinformējot ārstam, ja Jūs barojat bērnu ar krūti bērnu. Elestat nedrīkst bērnam jaunāks par 2 gadiem, bez ārsta konsultācijas.

Pirms izmantot Elestat

Skaties arī: Grūtniecība un zīdīšanas brīdinājumi (jo sīkāk)

Izmantojiet Elestat acu pilieni tieši tā, kā noteicis ārsts. Nelietot lielākām vai mazākām summām vai ilgāk, nekā ieteikts. Izpildiet savu recepšu etiķetes.

Šīs zāles parasti lieto tikai uz īsu brīdi, līdz alerģijas sezonas galiem.

Elestat parasti izmanto divas reizes dienā. Sekojiet ārsta norādījumiem.

pirms lietojat acu medikamentus nomazgājiet rokas.

Lai izmantotu Elestat acu pilieni

Atlieciet galvu atpakaļ nedaudz un nojaukt jūsu apakšējo plakstiņu izveidot nelielu kabatas. Turiet pilinātāju virs acs ar tip leju. Paskaties uz augšu un prom no pipetes, kā jūs izspiest piliens, tad aizveriet acis.

Izmantojiet tikai skaitu pilienus ārsts ir nozīmējis.

Maigi piespiediet pirkstu iekšpusē stūrī acs (netālu degunu) apmēram 1 minūti, lai saglabātu šķidrumu no nosusināšana jūsu asaru kanālā.

Ja jūs izmantojat vairāk nekā vienu pilienu pašā acī, pagaidiet apmēram 5 minūtes pirms nodošanas nākamajā kritums.

Arī pagaidiet vismaz 10 minūtes pirms izmantojot jebkuru citu acu pilieni, ka ārsts ir nozīmējis.

Neļaujiet gals pilinātāju pieskarties jebkuras virsmas, ieskaitot jūsu acīm vai rokām. Ja pipete kļūst piesārņoti tas var izraisīt infekciju acī, kas var novest pie redzes zudumu vai nopietnu kaitējumu acīm.

Nelietojiet acu pilienus, ja šķidrums ir mainījis krāsu vai satur daļiņas tajā. Zvaniet savam ārstam par jaunu recepti.

Uzglabāt Elestat istabas temperatūrā prom no mitruma un siltuma. Nesasaldēt. Uzglabāt cieši noslēgtā, kad to nelieto.

Lietojiet aizmirsto devu, tiklīdz atceraties. Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

nav gaidāms pārdozēšana Elestat būt bīstama. Jāmeklē neatliekamā medicīniskā attentionPoison Palīdzības līnija pie 222-1222, ja kāds ir nejauši norijis zāles.

Nelietojiet šīs zāles, kamēr valkā kontaktlēcas. Elestat var saturēt konservantus, kas var nezaudēs krāsu mīkstās kontaktlēcas. Pagaidiet vismaz 15 minūtes pēc tam, izmantojot Elestat pirms liekot jūsu kontaktlēcas in.

Neizmantojiet citas acu zāles ārstēšanas laikā ar šīm zālēm, ja vien ārsts Jums.

Kā man vajadzētu izmantot Elestat?

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šiem pazīmes alerģiskas reakcijas pret Elestat: nātreni; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Pārtrauciet lietot Elestat un izsauktu ārstu, ja Jums ir nopietnas blakusparādības, piemēram,

pietūkums, apsārtums, izteikts diskomforts, kreveles vai drenāža (ap plakstiņiem); vai

smaga dedzināšana, durstīšana vai cita kairinājums pēc tam, izmantojot acu pilienus.

Mazāk nopietnas Elestat blakusparādības var būt

viegla dedzināšana, nieze, vai acu kairinājums

acu asarošana

galvassāpes; vai

auksti simptomi, piemēram, aizlikts deguns, šķaudīšana, iekaisis kakls.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Tas nav iespējams, ka citas zāles Jūs lietojat mutiski vai injicēt būs ietekme uz epinastine izmanto acīs. Bet daudzas narkotikas var mijiedarboties ar otru. Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat. Tas ietver receptes, pār-the-counter, vitamīnu un augu izcelsmes produktiem. Nesāciet jaunus medikamentus, neinformējot savu ārstu.

3.01.2012-06-12, 11:34:19.

Kas notiek, ja es garām devu?

Kas notiek, ja es pārdozēt?

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Ko vajadzētu izvairīties?

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Konjunktivīts, alerģisks prednizonu, azelastine oftalmoloģijas, doxylamine, cromolyn oftalmoloģijas, Deltasone, Zaditor, Optivar, Unisom SleepTabs, Ketotifen oftalmoloģijas, Lastacaft, Alaway, Sterapred, Bepreve, carbinoxamine, triprolidīna, nedokromils oftalmoloģijas, bepotastine oftalmoloģijas, Opticrom, vienādot miega atbalsts, Alamast , epinastine oftalmoloģijas, Emadine, alcaftadine oftalmoloģisko

Elestat blakusparādības

Citu narkotisko vielu ietekmē Elestat?

Elestat (epinastine oftalmoloģijas)