eligard (injekcijas) izmanto, devām un blakusparādības

Kas ir Eligard?

Eligard lieto vīriešiem, lai ārstētu simptomus prostatas vēzi. Eligard ārstē tikai simptomus prostatas vēzi un nav ārstēt vēzi pati.

Eligard var arī izmantot mērķiem, šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Daži zīmoli vai stiprās leuprolide tiek izmantoti, lai ārstētu tikai vīrieši, un nedrīkst lietot sievietēm un bērniem.

Svarīga informācija

Eligard var kaitēt nedzimušajam bērnam vai radīt iedzimtus defektus. Nelietot, ja esat grūtniece.

Daži zīmoli vai stiprās leuprolide tiek izmantoti, lai ārstētu tikai vīrieši, un nedrīkst lietot sievietēm un bērniem. Vienmēr pārbaudiet savu zāles, lai pārliecinātos, esat saņēmis pareizo zīmolu un izturību. Jautājiet farmaceitam, ja Jums ir kādi jautājumi par šo zāļu saņemat aptiekā.

Jums nevajadzētu lietot Eligard ja Jums ir alerģija pret leuprolide vai līdzīgas zāles, piemēram, buserelīns, goserelīna, histrelin, Azaglinafarelīns, vai ja jums ir

patoloģiska asiņošana no maksts, kas nav pārbaudīt ārstam; vai

Pirms šo zāļu lietošanas

ja esat grūtniece.

Lai pārliecinātos Eligard ir droši par jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir

riska faktori kaulu zudumu (personīgai vai ģimenes anamnēzē osteoporoze, smēķēšana, alkohola lietošana, kas lieto steroīdu vai konfiskācijas zāles ilgtermiņa)

diabēts, augsts asinsspiediens, nesen svara pieaugums, augsts holesterīna līmenis (īpaši vīriešiem)

sirds slimības, sastrēguma sirds mazspēju, vēsture Long QT sindromu

elektrolīts līdzsvara traucējumi (tādi kā zems kālija vai magnija līmenis asinīs)

epilepsija

astma

migrēnas

nieru slimība

vēsture depresija

kaulu vēzis skar savu mugurkaulu

asinis urīnā; vai

ja jūs nevarat urinēt.

Eligard var izraisīt iedzimtus defektus. Nelietot, ja esat grūtniece. Pastāstiet ārstam, ja Jums iestājas grūtniecība ārstēšanas laikā.

Leuprolide parasti izraisa sievietes pārtraukt ovulācijas vai kam menstruācijas. Tomēr jūs joprojām varat palikt stāvoklī. Izmantojiet barjera formu dzimstības kontroles (prezervatīvs vai membrānas ar spermicīdu). Hormonālā kontracepcija (pretapaugļošanās tabletes, injekcijas, implanti, ādas plankumi, un maksts gredzeni), var nebūt pietiekami efektīvs, lai izsargātos no grūtniecības ārstēšanas laikā.

Jo Eligard ir paredzams, izraisa jūsu menstruācijas apstāties, sazinieties ar savu ārstu, ja menstruācijas turpinās, kamēr Jūs ārstē ar šīm zālēm.

Nav zināms, vai leuprolide nokļūst mātes pienā vai ja tas varētu kaitēt baro bērnu. Jūs nedrīkstat barot bērnu ar krūti, lietojot Eligard.

Eligard injicē zem ādas vai muskulī. Jums var tikt parādīts, kā izmantot injekcijas mājās. Nav self-injicēt šīs zāles, ja nav pilnībā saprast, kā veikt injekciju un pareizi iznīcināt izlietotās adatas un šļirces.

Kā man vajadzētu izmantot Eligard?

Jo dažādu marku vai stiprās leuprolide tiek izmantoti, lai ārstētu dažādus nosacījumus, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs saņemat tieši zīmolu un izturību Jūsu ārsts ir nozīmējis. Ja jūs self-injicēt Eligard mājās, vienmēr pārbaudiet savu medikamentus, lai pārliecinātos, ka esat saņēmis pareizo zīmolu un tipa noteicis Jūsu ārsts.

Eligard var lietot vienu reizi mēnesī vai reizi 3, 4 vai 6 mēnešus, atkarībā no stipruma izmantot.

Jūsu simptomi var kļūt uz laiku sliktāk kā jūsu hormoni regulēt to, kad jūs pirmo reizi sākt lietot šīs zāles. Lai iegūtu labākos rezultātus, turpināt izmantot zāles, kā norādījis ārsts. Jūsu stāvoklis ir beidzot jāuzlabo ar ilgstošu lietošanu Eligard.

Vienlaikus izmantojot Eligard, jums var būt nepieciešams bieži asins analīzes. Leuprolide var būt ilglaicīgas sekas uz jūsu ķermeņa, un jums var būt nepieciešams arī medicīniskās pārbaudes uz īsu laiku pēc tam, kad Jūs pārtraucat lietot šīs zāles.

Uzglabāt Lupron oriģinālā iepakojumā istabas temperatūrā, prom no mitruma un siltuma.

Uzglabāt Eligard ledusskapī. Nesasaldēt. Jūs varat lietot zāles, un ļaut tam sasniegt istabas temperatūru pirms sajaukšanas un injicējamo devu. Pēc tam, kad deva tiek sajaukti, jums ir izmantot injekcija 30 minūšu laikā.

Izmantojiet vienreizējās adatu un šļirci tikai vienu reizi. Sekojiet Jebkura valsts vai vietējos likumus par izmetot Izmantotās adatas un šļirces. Izmantojiet necaurduramo “atsijas” Atkritumu konteineru (jautājiet farmaceitam kur iegūt vienu un to mest to prom). Saglabājiet šo tvertni nepieejamā bērniem un mājdzīvniekiem.

Deva pieaugušajiem par prostatas vēža; 7,5 mg depo IM vai depo zemādā reizi mēnesī vai; 22,5 mg depo IM reizi 3 mēnešos vai; 30 mg depo IM reizi 4 mēnešos vai; 45 mg subkutānas injekcijas ik pēc 6 mēnešiem.

Zvaniet savam ārstam, lai saņemtu instrukcijas, ja esat izlaidis devu.

Leuprolide var nonākt ķermeņa šķidrumiem (tostarp urīnu, fekālijām, vemšana). Vismaz 48 stundas pēc saņemat devu, izvairīties ļauj jūsu ķermeņa šķidrumi saskarei ar rokām vai citām virsmām. Aprūpētājiem jāvelk gumijas cimdus, bet sakopšanu pacienta ķermeņa šķidrumiem, apstrādes piesārņoto trash vai veļu vai mainot autiņbiksītes. Pirms un pēc izņemšanas cimdus mazgāt rokas. Mazgāt netīras drēbes un veļa atsevišķi no citiem veļas.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja Jums ir kādas pazīmes alerģiskas reakcijas pret Eligard: nātrene; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Eligard dozēšanas informācija

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

Kas notiek, ja es garām devu?

kaulu sāpes, pārvietošanās zaudējums jebkurā ķermeņa daļā

pietūkums, straujš svara pieaugums

Kas notiek, ja es pārdozēt?

sāpes, dedzināšana, durstīšana, zilumi vai apsārtums, kurā zāles tika ievadīts

vemšana, apjukums, lēna sirdsdarbība, vājš pulss, ģībonis, vai lēni elpošana

pēkšņas sāpes krūtīs vai diskomfortu, sēkšana, sauss klepus vai banalizēt

Ko vajadzētu izvairīties, izmantojot Eligard?

sāpīga vai apgrūtināta urinēšana

palielināta slāpes vai urinācija, bads, sausa mute, sulīgs elpa smarža, miegainība, sausa āda

sirdslēkme simptomi – sāpes krūtīs vai spiediena, sāpes izplatās jūsu žokļa vai pleca, slikta dūša, svīšana; vai

pazīmes insulta – pēkšņs nejutīgums vai vājums (īpaši vienā ķermeņa pusē), pēkšņs stipras galvassāpes, neskaidra runa, problēmas ar redzi vai līdzsvaru.

Retas bet nopietnas blakusparādības var būt

sāpes vai neparastas sajūtas muguras, nejutīgums, vājums, vai tingly sajūta kājās vai pēdās

muskuļu vājums vai izmantošanas zaudējums, zarnu vai urīnpūšļa kontroles zaudēšana; vai

aknu darbības traucējumi – slikta dūša, sāpes vēdera augšējā daļā, nieze, nogurums, apetītes zudums, tumšs urīns, māla krāsas izkārnījumi, dzelte (dzeltena ādas vai acīs).

Bieži Eligard blakusparādības var būt

garastāvokļa izmaiņas, karstā mirgo, svīšana, pinnes, izsitumi, nieze

galvassāpes, locītavu sāpes, muguras sāpes, vai vispār sāpes

aukstā vai gripas simptomi, vājums, nogurums, elpošanas traucējumi

maksts nieze vai izdalījumi

asiņošana sieviešu dzimuma bērns pirmajās nedēļās Eligard ārstēšanas laikā

pietūkums, vēdera uzpūšanās, svara pieaugums, problēmas ar urinēšanu

samazināts sēklinieku izmērs

apsārtums, dedzināšana, durstīšana, sāpes, pietūkums, vai arī asiņošana, ja bumba tika dota.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat, un tiem, jūs sākat vai pārtraucat lietot ārstēšanas ar Eligard laikā, īpaši

antibiotika – azitromicīnu, klaritromicīnu, eritromicīnu, levofloksacīnu moksifloksacīns, pentamidīns; anti-malārija medikamenti – hlorokvīns, halofantrīns

vēzis medicīna – arsēna trioksīds, vandetanib; sirds ritma medicīna – amiodarons, dizopiramīds, dofetilīds, dronedaronu, flekainīds, ibutilīds, hinidīns, sotalols; vai

Eligard blakusparādības

zāles depresijas ārstēšanai vai psihiski traucējumi – citalopramu, CNS, escitalopramu, haloperidolu, pimozīds, tioridazīnam.

Šis saraksts nav pilnīgs. Citas zāles var mijiedarboties ar Eligard, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Ne visi iespējamie mijiedarbība ir uzskaitītas šo medikamentu ceļvedi.

Citu narkotisko vielu ietekmē Eligard?

Eligard (leuprolide)

16.04.2015-08-05, 09:11:30.

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Prostatas vēža estradiols, PREMARIN, Lupron, Estrace, bicalutamide, Casodex, Taxotere, Xtandi, Zytiga, docetaksels, Zoladex, Lupron Depot, leuprolide, abiraterone, flutamide, Trelstar, FIRMAGON, konjugēts estrogēni, enzalutamide, triptorelīna, goserelin, mitoksantrona, degarelikss