elixophyllin

Terapeitiskās klase: bronhodilatatora

Izmanto Elixophyllin

Ķīmiskais klase: metilksantīnu

Teofilīns pieder zāļu grupai, kas pazīstama kā bronhodilatatoru. Bronhodilatatori ir medikamenti, kas atslābina muskuļus bronhu caurules (gaisa fragmenti) no plaušām. Viņi atbrīvot klepus, sēkšana, elpas trūkums, un satraukumu elpošana, palielinot gaisa plūsmu caur bronhu caurules.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību teofilīnu bērniem. Tomēr bērni, kas jaunāki par 1 gadu, visticamāk, ir nopietnas blakusparādības, kas var būt nepieciešama piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kuri saņem teofilīns.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību teofilīnu, kas vecāka gadagājuma cilvēkiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem var būt jutīgāki pret sekām teofilīna nekā gados jauniem pieaugušajiem, un, visticamāk, ir nieru, aknu, sirds vai plaušu problēmas, kas var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kuri saņem teofilīns.

Pirms Izmantojot Elixophyllin

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šiem parasti nav ieteicama, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no turpmāk var radīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur teofilīnu. Tas nedrīkst būt raksturīgi Elixophyllin. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Lietot šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to un nelietojiet to biežāk nekā ārsts lika. Šīs zāles darbojas vislabāk, ja ir konstants daudzums asinīs. Lai saglabātu asinīs nemainīgs, lietot šīs zāles vienā un tajā pašā laikā katru dienu, un neizlaist nevienu devu.

Pēc tam, kad Jūs vai Jūsu bērns sākt veikt teofilīnu, tas ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbauda līmeni zāļu daudzumu asinīs regulāri, lai izlemtu, vai deva ir jāmaina. Glabājiet visas tikšanās testēšanai asinīs.

Veikt pagarināts darbības kapsula vai tablete katru rītu vienā un tajā pašā laikā katru dienu. Jūs varat lietot otro devu 10 līdz 12 stundas pēc rīta devas un pirms vakara maltītes, ja vien ārsts nav norādījis savādāk.

Norīt pagarināts tablete veselumu. Nav pārtraukumu, smalcināt vai košļāt. Jums var būt pagarināts tablete ar ēdienu vai bez tā.

Vislabāk ir veikt pagarināts darbības kapsula vienu stundu pirms augsta tauku satura maltīti vai neatkarīgi no ēdienreizēm.

Pasākums mutvārdu šķidrums ar marķētas mērīšanas karoti, šļirces, vai zāles kauss. Vidējais mājsaimniecības tējkarote nevar turiet labo šķidruma daudzumu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Pareiza izmantošana teofilīna

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu progresu Jums vai Jūsu bērnam ar regulāriem apmeklējumiem, jo ​​īpaši pirmajās nedēļās pēc tam, kad sākat lietot šīs zāles. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Izmaiņas savā ierastajā uzvedībā vai fizisko labsajūtu var ietekmēt šo zāļu darbību organismā. Pastāstiet ārstam, ja Jums vai Jūsu bērnam

Pārtraukt lietot šīs zāles un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja Jums vai Jūsu bērnam ir šādi simptomi, lietojot šīs zāles: slikta dūša vai vemšana, kas turpina, galvassāpes, miega traucējumi, krampji, vai neregulāru sirdsdarbību.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Elixophyllin

Neapstājas vai mainīt šo zāļu devu, nepārbaudot vispirms ar savu ārstu.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka Jūs vai Jūsu bērns lietojat šīs zāles. Dažu testu rezultāti var ietekmēt šo zāļu.

Šīs zāles var pievienot centrālās nervu sistēmas (CNS) stimulantu sekām kofeīna saturošu pārtikas produktu vai dzērienu, piemēram, šokolāde, kakao, tēju, kafiju, un kolas dzērieniem. Izvairieties no ēšanas vai dzeršanas lielu daudzumu šo pārtikas produktu vai dzērienu, lietojot šīs zāles. Ja jums ir jautājumi par to, sazinieties ar savu ārstu.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [OTC]) zāles apetītes kontrolei, astma, saaukstēšanās, klepus, siena drudzis vai sinusa problēmas, un augu izcelsmes (piemēram, asinszāle) vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Elixophyllin blakusparādības

Elixophyllin (teofilīns)

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Astma, uzturēšana Symbicort, albuterol, flutikazona, montelukasta, Singulair, Advair Diskus, Ventolin, PROAIR HFA

Astma, akūts albuterol, Ventolin, deksametazons, PROAIR HFA, metilprednizolons, hidrokortizona, teofilīns

Priekšlaicīgi dzimušo apnojas teofilīnu, kofeīnu, aminofilīns, Theo-24, Theo-Dur, Uniphyl, Phyllocontin