elkonis sāpes cēloņi

Elbow sāpes parasti nav nopietni, bet tāpēc, ka jūs izmantojat savu elkoni tik daudzos veidos, elkoņu sāpes var būt ļoti nomākta. Jūsu elkonis ir sarežģīts kopīgs, tas ļauj gan paplašināt un flex, kā arī pagriezt savu roku un apakšdelmu. Tā kā lielākā daļa kustības ir no šīm darbībām kombinācija, jūs varat dažreiz ir grūti aprakstīt, tieši kuri kustība nes uz sāpēm.

Elkoņa sāpes bieži izraisa pārmērīgu. Daudzi sporta, hobiji un darba vietas prasa atkārtotas roku, plaukstas locītavu vai roku kustības. Elbow sāpes reizēm var būt saistīts ar artrītu, bet kopumā, jūsu elkoņa locītava ir daudz mazāk nodilst-un-asaru kaitējumu nekā daudzi citi savienojumi.

Acīmredzams kroplība jūsu elkoņa; izvirzītu kauls

Meklēt neatliekamo palīdzību, ja Jums ir

Lielākā daļa elkonis sāpes uzlabo ar vienkāršām mājas ārstēšanu, piemēram,

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

Ieplānot biroja apmeklējumu, ja Jums ir

apmeklējiet savu ārstu

Pašaprūpes

Stipras sāpes, pietūkums un zilumi ap kopīgo; Trouble pārvietot savu elkoni normāli, izmantojot savu roku vai pagrieziena jūsu rokas no plaukstas līdz plaukstu uz leju un otrādi

Elbow sāpes, kas neuzlabojas pēc aprūpe mājās; Sāpes, kas notiek, pat ja jūs neesat izmantojot savu roku, Palielinot apsārtums, pietūkums vai sāpes cietušās jomā

Aizsargāt. Uzglabāt teritoriju no iegūt turpmāku kaitējumu;. Atpūtu. Izvairieties aktivitāti, kas izraisa traumas,. Ice. Novietojiet ledus iepakojuma uz kakla zonā 15 līdz 20 minūtes, trīs reizes dienā;. Saspiešana. Izmantojiet kompresijas pārsēju, lai samazinātu tūsku;. Pacēlumu. Saglabājiet savu roku paaugstināts, lai palīdzētu samazināt pietūkumu.