Engerix-b

Terapeitiskās klase: Vakcīna

Izmanto Engerix-B

B hepatīta vakcīna rekombinantā tiek veikts bez cilvēka asinīm vai asins produktiem vai jebkuru citu cilvēka izcelsmes vielu. Tas nevar dot jums B hepatīta vīrusu (HBV) vai cilvēka imūndeficīta vīrusu (HIV).

HBV infekcija ir galvenais iemesls nopietnām aknu slimībām, piemēram, hepatītu un cirozi, un aknu vēža veidu sauc par primāro aknu šūnu karcinoma.

Grūtniecēm, kurām ir B hepatīta infekcija vai pārvadātājiem B hepatīta vīruss var dot slimības saviem mazuļiem, ja tie ir dzimuši. Šie bērni bieži cieš nopietnas ilgtermiņa slimības no slimības.

Imunizācija pret B hepatīta slimības ir ieteicama visiem jaundzimušajiem, zīdaiņiem, bērniem un pusaudžiem līdz 19 gadu vecumam. Ir arī ieteicams pieaugušajiem, kuri dzīvo teritorijās, kurās ir augsts līmenis B hepatīta slimības vai kam var būt paaugstināts risks infekciju no B hepatīta vīrusu. Šie pieaugušajiem ietver

Šī vakcīna ir pieejama tikai no sava ārsta vai cita pilnvarota veselības aprūpes speciālists.

Lemjot izmantot vakcīnu, risks veikt vakcīnu jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šo vakcīnu, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pirms Izmantojot Engerix-B

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību B hepatīta vakcīnas rekombinanto bērniem.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību B hepatīta vakcīnas rekombinanto gados vecākiem pacientiem.

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot šo vakcīnu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur B hepatīta vakcīnu. Tas nedrīkst būt raksturīgi Engerix-B. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists dos jums šo vakcīnu. Šī vakcīna tiek dots kā vārtiem vienā no jūsu muskuļus. Ja Jums ir asiņošanas problēmas, piemēram, hemofiliju, vakcīna var ievadīt vārtiem zem ādas.

Šī vakcīna parasti ievada 3 devās. Pēc pirmās devas, vēl divas devas tiek dota 1 mēnesi un 6 mēnešus pēc pirmās devas, ja vien ārsts nav norādījis savādāk.

Ir ļoti svarīgi, ka jūs vai jūsu bērns atgriezties ārsta birojā īstajā laikā par otro un trešo devu. Noteikti informējiet savu ārstu par jebkuru nevēlamu ietekmi, kas notiek pēc tam, kad Jūs vai Jūsu bērns saņem šo vakcīnu.

Šī vakcīna var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas veidu sauc anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Pastāstiet ārstam, ja Jums vai Jūsu bērnam ir izsitumi, nieze, pietūkums mēles un rīkles, vai apgrūtinātu elpošanu pēc jums injekciju.

Pastāstiet ārstam, ja Jums vai Jūsu bērnam ir alerģija pret lateksu. Adatas un gumijas virzuli no pilnšļirces satur sausu dabisko lateksa gumiju, kas var izraisīt alerģisku reakciju cilvēkiem ar lateksa alerģijas.

Šī vakcīna nevar aizsargāt jūs pret B hepatīta infekciju, ja jums jau ir inficēts ar vīrusu laikā saņemat shot.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pareiza izmantošana B hepatīta vakcīnas

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

B hepatīta profilakse hepatīta b pieaugušo vakcīna, Twinrix, Recombivax HB Pediatric / Pusaudžu, Pediarix, Comvax, Haemophilus influenzae b konjugāts (prp-omp) vakcīna / hepatīta b bērnu vakcīnu, Engerix-B Pediatric, Recombivax HB Pieaugušo, Recombivax HB dialīze formulēšana, difteriju anatoksīnu / hepatīta b pediatrisko vakcīnu / garo klepu, bezšūnu / poliomielīta vīruss vakcīnu, inaktivētu / stingumkrampju toksoīda

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Engerix-B

Engerix-B Side Effects

Engerix-B (hepatīta b pieaugušo vakcīna)