eovist

Gadolīnija kontrastvielas (GBCAs) palielina risku nefrogēnu sistēmisku fibrozi (NSF) pacientiem ar traucētu likvidēšanas narkotikām. Pacientiem ar hronisku, smagu nieru mazspēju (GFĀ ir mazāks par 30 ml / min / 1,73 m (2)) vai akūta nieru trauma ir vislielākais risks. NSF var izraisīt letālu vai novājinošām sistēmisku fibrozi ietekmē ādas, muskuļu un iekšējo orgānu. Izvairieties izmantot GBCAs pacientiem ar traucētu novēršanai, ja vien lietošana ir būtiska, un citu kārtību (piemēram, nav kontrasta uzlabota MRI) nav pieejami. Ekrāns akūtu nieru bojājumiem un citiem apstākļiem, kas var samazināt nieru darbību. Pacientiem risks hroniski pavājinātu nieru darbību (piemēram, vecuma lielāks par 60 gadiem, hipertensija, vai diabēts), veic laboratorijas testus, lai novērtētu GFĀ. Pacientiem ar augstāko NSF risku, nepārsniedziet ieteikto devu un ļauj pietiekami daudz laika, lai narkotiku likvidēšanas pirms jebkura Atkārtotai.

Izmanto Eovist

Terapeitiskās klase: Diagnostikas Agent

Gadoxetate ievada injekcijas pirms MRI, lai palīdzētu diagnosticēt problēmas ar aknām.

Šīs zāles ir jāizmanto tikai, vai tiešā uzraudzībā ārsta.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību gadoxetate bērniem. Drošība un efektivitāte nav pierādīta priekšlaicīgi dzimušiem zīdaiņiem.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību gadoxetate gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir vecumu saistītu aknu, nieru vai sirds slimība, kas var prasīt piesardzību pacientiem, kuri saņem gadoxetate.

Pirms Izmantojot Eovist

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Ārsts vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists sniegs Jums šīs zāles. Šīs zāles ir dota caur adatas novieto vienā no vēnām tieši pirms jums ir MRI.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir dedzināšana vai nieze, ādas, sarkanā vai tumši plankumi uz ādas, ādas pietūkums, sacietējums, vai pievelkot, locītavu stīvums, ierobežota kustību rokās un kājās, sāpes, kas ir dziļi gūžas kaula vai ribas, vai muskuļu vājums. Šie simptomi var liecināt par ļoti nopietnu slimību, ko sauc par nefrogēnu sistēmisku fibrozi (NSF).

Šīs zāles var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas veidu sauc anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Pastāstiet savam ārstam vai medicīnas māsai uzreiz, ja jums ir auksti, mitra āda, apjukums, reibonis, apreibums, ādas izsitumi, nieze, svīšana, sejas, mēles un rīkles, apgrūtināta elpošana vai sāpes krūtīs pēc saņemat zāles .

Pastāstiet ārstam, ja Jums ir viegla, dedzinošas sāpes, siltuma sajūta vai aukstuma, vai apsārtums injekcijas vietā.

Pārliecinieties, ka Jūsu ārsts zina, ka jums ir izmantojuši šīs zāles. Šīs zāles var ietekmēt dažu medicīnas testu (piemēram, seruma dzelzs) rezultātus.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

Pareiza izmantošana Eovist

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Aknu magnētiskās rezonanses attēlveidošanas gadoxetate dinātrija

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Eovist

Eovist blakusparādības

Eovist (gadoxetate dinātrija)