Ephedra (Ephedra spp.), ma huang drošība

Dabas Standard® Pacientu Monogrāfija, Copyright © 2016 (). Visas tiesības aizsargātas. Commercial izplatīšana aizliegta. Šī monogrāfija ir paredzēta tikai informatīviem nolūkiem, un to nevajadzētu interpretēt kā specifisku medicīnisko palīdzību. Jums vajadzētu konsultēties ar kvalificētu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju pirms lēmumu pieņemšanas par terapiju un / vai veselības stāvokli.

2003.gadā, bija nāve ASV Major League beisbola krūka, kas tika uzskatīts par saistītu ar ephedra. ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) ir savākti vairāk nekā 800 ziņojumi par smagu toksicitāti, tai skaitā vairāk nekā 22 nāves gadījumiem. Gada 6. februārī, 2004, FDA izdeva noteikums aizliedz uztura bagātinātājiem, kas satur efedrīnu alkaloīdi (efedra) pārdošanu. Šis noteikums tika izdota jo bagātinātāji ar ephedra radīt nopietnu risku slimības vai traumas.

2005.gadā šis noteikums tika notriekti Utah bet apgrieztā atkal četrus mēnešus vēlāk. Ephedra pašlaik aizliegts visā ASV. Joprojām nav skaidrs, vai ephedra atkārtoti parādās tirgū, neraugoties uz nopietniem drošības riskiem, tai skaitā sirds notikumiem vai nāvi.

Key kategorijās

Svara zudums

Ephedra sinica, suga ephedra (ma Huang), satur efedrīnu un pseidoefedrīnu. Ephedra tika konstatēts, stimulē nervu sistēmu, palielināt gaisa plūsmu plaušās un savilkt asinsvadus. Kombinācijā ar kofeīnu, šķiet Ephedra izraisīt svara zudumu. Tomēr ir dažādi efekti efedru vai efedrīnu monoterapiju. Efedrīns ir plaši pētīta astmas un zems asinsspiediens. Tomēr kvalitātes pētījumi komerciālo bagātinātāji ar ephedra trūkst.

Lielākie drošības problēmas ir saistītas ar efedru vai efedrīnu izmantošanu, tai skaitā augsts asinsspiediens, paātrināta sirdsdarbība, nervu sistēmas uzbudinājums, neregulāra sirdsdarbība, sirdslēkme, un insultu.

Turpmāk devas balstās uz zinātniskiem pētījumiem, publikācijām, tradicionālo lietošanu, vai eksperta atzinumu. Daudzi garšaugi un papildinājumi nav rūpīgi pārbaudīti, un nevar tikt pierādīta drošība un efektivitāte. Zīmoli var atšķirīgi, ar mainīgu sastāvdaļām, pat pašu zīmolu. Turpmāk devas var neattiekties uz visiem produktiem. Jums vajadzētu izlasīt produkta etiķetes, un apspriest devas ar kvalificētu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju pirms terapijas uzsākšanas.

Piezīme: ASV Federālā valdība ir aizliegusi efedru pārdošanu kopš 2004. Ephedra var izraisīt nopietnas negatīvas sekas pie jebkuras devas, jo īpaši, ja lieto kopā ar citām zālēm, piemēram, kofeīns. Sakarā ar nopietnām drošības problēmām, Ephedra nevar ierosināts nevienā devu.

Tradicionāli, herbalists ierosināja plašu devu (8-100 miligramiem efedra mutē trīs reizes dienā). Iepriekš, pār-the-counter zāles satur efedru sniedza konsultācijas ņemot 12,5-25 miligramus efedra iekšķīgi ik četras līdz sešas stundas, un nedrīkst pārsniegt 150 miligramus 24 stundu laikā.

Alerģiskas deguna simptomi (izmanto kā deguns mazgāšanas)

Alerģiskiem deguna simptomi, 1% efedrīns-sāls šķidrums ir ticis izmantots kā deguns mazgāt ik pēc 48 stundām četras nedēļas.

astma

Par sportisko rezultātu uzlabošanai, 1 miligrams efedrīna uz kilogramu ķermeņa svara ir iekšķīgi 90 minūtes pirms veikt vienu reizi nedēļā četras nedēļas.

Sportisko sniegumu uzlabošanu

Zemu asinsspiedienu, 5-45 miligramus efedrīns ir ievadīts vēnā vai muskulī.

Zems asinsspiediens

elpceļu infekcijas

Seksuālā uzbudinājuma

Par seksuālo arousal, 50 miligrami efedrīnu sulfāta ir iekšķīgi pirms pakļaušanu erotiska stimuliem.

Tādi, pamatojoties uz tradīcijām vai teoriju

Svara zudums, 2 grami efedru ekstrakta ir iekšķīgi trīs reizes dienā astoņas nedēļas, 20-50 miligrami efedrīna ir iekšķīgi trīs reizes dienā 2-3 mēnešus.

Efedrīns nav ieteicams bērniem, jo ​​pastāv risks, ka toksicitātes un nāvi.

Astmas, 24-25 miligramiem efedrīnu vai 0,65-2,1 mg efedrīna par kilogramu ir iekšķīgi ik 6-8 stundas 1-8 nedēļas.

Šie izmantošanas veidi ir pārbaudīts cilvēkiem vai dzīvniekiem. Drošība un efektivitāte ne vienmēr tikusi pierādīta. Daži no šiem nosacījumiem ir potenciāli nopietnas, un būtu jāizvērtē ar kvalificētu veselības aprūpes sniedzēju.

Šķirošana pamatojums

Turpmāk lietojumi balstās uz tradīciju vai zinātniskās teorijas. Viņi bieži nav rūpīgi pārbaudīts cilvēkiem, un ne vienmēr ir pierādīta drošība un efektivitāte. Daži no šiem nosacījumiem ir potenciāli nopietnas, un būtu jāizvērtē ar kvalificētu veselības aprūpes sniedzēju.

Ephedra var paaugstināt asinsspiedienu. Piesardzība jāievēro cilvēkiem, kas lieto narkotikas, kas ietekmē asinsspiedienu.

Ephedra var pazemināt cukura līmeni asinīs, lai gan Ephedra-kofeīna kombinācijas var paaugstināt cukura līmeni asinīs. Jāievēro piesardzība, lietojot zāles, kas var arī mainīt cukura līmeni asinīs. Pacienti, kas lieto narkotikas diabēta iekšķīgi vai insulīnu rūpīgi jānovēro ar kvalificētu veselības aprūpes sniedzēju. var būt nepieciešama zāļu korekcijas.

Ephedra var traucēt to, kā organisms pārstrādā noteiktus medikamentus, izmantojot aknu s “citohroma P450” enzīmu sistēmu. Rezultātā līmenis šiem medikamentiem var mainīt asinīs, un tas var izraisīt pārveidotu ietekmi vai potenciāli nopietnām blaknēm. Cilvēki, kas izmanto kādas zāles vajadzētu pārbaudīt lietošanas instrukciju, un runāt ar kvalificētu veselības aprūpes speciālistu, tostarp farmaceitam, par iespējamo mijiedarbību.

Ephedra var mijiedarboties arī ar skābo aģentu, aģentiem izvadīts caur nierēm, aģenti, kas ietekmē imūnsistēmu, aģenti, kas ietekmē kuņģa vai zarnu, aģenti, kas ietekmē sirdsdarbību, pārstāvji, kas izraisa muskuļu bojājumus, aģenti, kas zemāka krampju slieksni, aģenti toksisks aknas, alkohols, alkalinizing līdzekļi, anestēzijas, antiadrenerģiska narkotikas (alfa blokatori), antiadrogens, antiasthma aģenti, antidepresantu līdzekļi (monoamīnoksidāzes inhibitori, tricikliskie antidepresanti, selektīvie serotonīna atpakaļsaistes inhibitori), Pretpodagras aģentus, pretiekaisuma līdzekļi, aspirīns, sirds glikozīdi , holesterīna aģenti, centrālās nervu sistēmas stimulanti, diurētiskie līdzekļi (palielinot urīna plūsmas), melnā rudzu grauda atvasinājumi, hormonālās aģentiem, metilksantīnus (teofilīna, kofeīns), oxytocics, fenotiazīna, phenylpropranolamine, steroīdus, vairogdziedzera hormoni, un svara zudums aģentiem.

Ephedra var paaugstināt asinsspiedienu. Piesardzība jāievēro cilvēkiem, kuri lieto garšaugus vai uztura bagātinātājus, kas ietekmē asinsspiedienu.

Ephedra var pazemināt cukura līmeni asinīs, lai gan Ephedra-kofeīna kombinācijas var paaugstināt cukura līmeni asinīs. Jāievēro piesardzība, lietojot garšaugus un piedevas, kas var arī mainīt cukura līmeni asinīs. Glikozes līmeni asinīs var būt nepieciešama uzraudzība, un devas var būt nepieciešams korekcija.

Ephedra var traucēt to, kā organisms pārstrādā dažus garšaugus vai uztura bagātinātājus, izmantojot aknu s “citohroma P450” enzīmu sistēmu. Rezultātā līmenis citiem garšaugiem vai papildinājumiem var mainīt asinīs. Tā var arī izmainīt iedarbību, ka citi garšaugi vai papildinājumi, iespējams, ir par P450 sistēmā.

Ephedra var mijiedarboties arī ar anestēzijas līdzekļiem, antiadrenerģiska garšaugiem un bagātinātājiem (alfa blokatorus), antiadrogens, antiasthma garšaugus un piedevas, antidepresantu garšaugiem un bagātinātājiem (monoamīnoksidāzes inhibitori, selektīvie serotonīna atpakaļsaistes inhibitori), pretpodagras garšaugus un piedevas, pretiekaisuma garšaugus un papildinājumiem, apetīte stimulanti, kofeīnu saturošus augus un uztura bagātinātājus, sirds glikozīdi, holesterīna garšaugus un uztura bagātinātājus, centrālās nervu sistēmas stimulanti, diurētiskie līdzekļi (palielinot urīna plūsmu), garšaugi un papildinājumus izdalās caur nierēm, garšaugus un papildinājumiem, kas ietekmē imūnsistēmu, garšaugi un papildinājumi kas ietekmē kuņģa vai zarnu, garšaugus un piedevas, kas izmaina sirdsdarbību, garšaugus un uztura bagātinātājus, kas izraisa muskuļu iedalījumu, garšaugus un piedevas, kas mainītu urīna pH, garšaugus un piedevas, kas zemāka krampju slieksni, garšaugi un papildinājumi toksiskas aknām, hormonālie garšaugi un papildinājumi, kālija, steroīdi, stimulantu garšaugi un papildinājumi, un svara zudums garšaugi un papildinājumi.

Šo pacientu informācija ir balstīta uz profesionālā līmenī monogrāfiju rediģēto un recenzē ar ziedotājiem pie Natural Standard sadarbību pētniecības jomā ().

monogrāfija metodoloģija

6-hydroxykynurenic skābes, amp II, amsania, Brigham tēju, budshur, CaO ma Huang (ķīniešu), cathine lietošana, chewa, ķīniešu ephedra, ķīniešu locītavu egle, D-pseidoefedrīnu, tuksnesis herb, tuksnesis tēju, Dextro-rotatory, Efedra altissima, Ephedra americana, Ephedra anti-syphilitica, Ephedra distachya, Ephedra equisetina, Ephedra fasciculata, Ephedra geradiana, Ephedra Helvetica, Ephedra intermedia, Ephedra galvenais, Ephedra nevadensis, Ephedra shennungiana, Ephedra sinica, Ephedra trifurca, Ephedra viridis, Ephedra vulgaris, Ephedraceae (ģimenes ), Ephedra herba, ephedrae herba, efedrīns, efedrīns alkaloīdi, epitonin, Eiropas Ephedra, Gnetales, herba ephedrae, augu ekstazī, kosa, hum, Huma, Indijas locītavu egle, starpposma Ephedra, izoefedrīna, locītavu egle, Khama, khat, L- efedrīnu, Levo-rotatory efedrīns, mahoàng, máhuáng, mahuuanggen, Mao (ķīniešu), mao-Kon, methylephedrine, methylpseudoephedrine, meksikāņu tēja, MOC tac ma Hoàng, Mongolijas Ephedra, Mormon tēja, mu-tsei-ma-Huang, muzei mu Huang, dabas ekstazī, norephedrine, norpseudoephedrine, fenilpropanolamīns, Phok, popotillo, pseido-efedrīns, pseudoepehdrine, hinolīna, san-ma-Huang, jūra vīnogu, shrubby, soma, dziesma Tue ma Hoàng, Squaw tēja, synephrine, miecvielas, dzinējs ir tēja , Trun aa Hoàng, tsao-ma-Huang, tutgantha, dzeltena savelkoša, dzeltens zirgs, Zhong ma huang.

Izvēlieties kombinācija produkti: Acceleration®, AllerClear®, AllerPlus®, Andro Heat®, Better BodyEnergy par Life®, Bio Trim®, Biovital Plus®, pūšļaļģe-Pienene Virtue®, Bofu-Tsusho-san, Bofutsushosan, elpot-Aid Formula® , elpa Easy®, Cordephrine XC®, Diēta Fuel®, Dymetadrine Xtrem®, EPH-833®, Ephedra 1000®, Ephedra Plus®, Guarana-Gotu Kola Virtue®, Herba Fuel®, Herbal tūskas atkrēpošanas Capsules®, Herbalife-Thermojetics Original Green®, Hydroxycut®, Letigen®, Mahuang zhisou, Metabolife 356®, Metabolift®, Metaboloss®, MetaboTRIM®, Naturafed®, Protams Ripped®, Naturatussin 1®, Nātre-Reishi Virtue®, Power Thin®, PROLAB Stoked® , Pro-Ripped Ephedra®, ReSPA-Herb®, Elpošanas Support Formula®, Ripped Fuel®, Ripped Degvielas Extreme®, Shegan mahuang, Shoseiryuto (TJ-19), SinuCheck®, SinuClear®, SnoreStop®, Super Stinger®, Thermadrene ®, ieveidošanas Blast®, Thermicore®, Thermo Cuts®, ThermoDiet®, Thermogen®, TrimSpa®, Ultra Diēta Pep®, Virgin Earth®, Xenadrine®, Xenadrine® RFA, Xenadrine® RFA-1, Yellow Jacket®.

Piezīme: Ir aptuveni 40 sugas ephedra.

ASV Pārtikas un zāļu pārvalde nav strikti regulēt garšaugus un uztura bagātinātājus. Nav garantijas spēka, tīrību un produktu drošību, un sekas var atšķirties. Jums vienmēr vajadzētu izlasīt produkta etiķetes. Ja Jums ir slimība, vai lietojat citas narkotikas, garšaugi, vai uztura bagātinātājus, jums vajadzētu runāt ar kvalificētu veselības aprūpes sniedzēju, pirms sākt jaunu terapiju. Konsultējieties ar veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja Jūs novērojat blakusparādības.

Izvairieties no cilvēkiem ar zināmu alerģiju vai jutīgums pret efedru, efedrīnu vai pseidoefedrīnu (Sudafed®). Alerģijas pazīmes var būt izsitumi, nieze, vai sarkans, zvīņošanās ādu.

ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) ir savākti vairāk nekā 800 ziņojumi par smagu toksicitāti, tai skaitā vairāk nekā 22 nāves gadījumiem. ASV Federālā valdība ir aizliegusi efedru pārdošanu ASV kopš 2004. gada.

Ephedra var ietekmēt cukura līmeni asinīs. Jāievēro piesardzība, lietojot zāles, kas arī var ietekmēt cukura līmeni asinīs. Cilvēkiem, kas lieto narkotikas diabēta iekšķīgi vai insulīnu rūpīgi jānovēro ar kvalificētu veselības aprūpes speciālistu, tostarp farmaceitam. var būt nepieciešama zāļu korekcijas.

Ephedra var izraisīt augstu asinsspiedienu. Piesardzība jāievēro cilvēkiem, kas lieto narkotikas, kas ietekmē asinsspiedienu.

Izmantot piesardzīgi cilvēkiem jutīgu stimulantiem vai kombinācijā ar citiem zināmiem stimulējošu līdzekli (piemēram, kafija).

Izmantot piesardzīgi cilvēkiem ar nieru, vairogdziedzera, aknu, vai peptiskas čūlas slimības.

Izmantot piesardzīgi cilvēkiem ar sirds slimībām, piemēram, strukturālu sirds slimības, neregulāra sirds ritma, aizsērējusi artērijās, augstu asinsspiedienu, insultu, vai tiem, kas lietoja aģenti sirdi.

Izmantot piesardzīgi cilvēkiem ar glaukomu, problēmas ar kuņģa vai zarnu, vai krampjiem.

Izmantot piesardzīgi cilvēkiem ar depresiju, trauksme, anoreksija / bulīmija, vēsturi suicidālas domas, vai iepriekšējo lietošanu monoamīnoksidāzes inhibitoru (MAOI) anti-nomācošiem.

Izmantot piesardzīgi cilvēki, kas ir grūtības urinācijas vai ir palielinātas prostatas.

Nelietot lielākajiem medicīnas procedūrām (piemēram, operācijas laikā), kā Ephedra var samazināt efektivitāti anestēzijas. Pārtrauciet lietot vismaz vienu nedēļu pirms lielas operācijas vai citas procedūras.

Izvairieties no lielākas devas nekā ieteikts vai izmantojot uz ilgu laiku (vairāk nekā septiņas dienas), sakarā ar toksicitātes risks.

Nelietot bērniem, jo ​​risks toksicitāti un nāvi.

Nelietot grūtniecības vai zīdīšanas laikā, jo ephedra var nonākt mātes pienā.

Izvairieties no cilvēkiem ar zināmu alerģiju vai jutīgums pret efedru vai tās daļu.

Kaitīgā ietekme ephedra var būt diskomforta sajūta vēderā, uzbudinājums, trauksme, aklumu (pārejoša), asins recekļi, asiņaina caureja, smadzeņu slimības, elpošanas grūtības, izmaiņas aknu enzīmu, spiedošu sajūtu krūtīs, aizsērējusi artērijās, apjukums, aizcietējumi, kontrakcijas dzemdes, bojājumi, bojājumi sirds muskuli, nāvi, delīrijs, depresija, caureja, reibonis, sausa mute, blāvi galvā, eiforija, pārspīlētas refleksi, ierosmes, ģībonis, šķidruma uzkrāšanās plaušās, halucinācijas, galvassāpes, dzirdes zudums, sirds lēkme , sirds problēmas, grēmas, nespēja urinēt, pastiprināta vairogdziedzera hormonu, pastiprināta urinācija, iekaisums sirds, bezmiegs, neregulāru sirdsdarbību, uzbudināmība, aknu bojājumus, aknu iekaisums, ēstgribas zudums, samaņas zudums, zems kālija līmenis asinīs , nieru mazspēja, nierakmeņi, mānija, muskuļu sāpes, muskuļu sadalījums, slikta dūša, obsesīvi kompulsīvi traucējumi (OKT), orgānu mazspēja, pārāk aktīvi refleksi, sāpīga urinācija, Parkinsona slimība līdzīgi simptomi, psihoze, ātra sirdsdarbība, nemiers, sāta sajūtu, krampji, elpas trūkums, ādas iekaisums, ādas tirpšanu, spazmas asinsvados, sāpes vēderā, insults, pašnāvības idejām, nogurums, trīce, vemšana, novājināta un paplašināta sirds, vājums, un svara zudums.

Izvairieties grūtniecēm un ar krūti barojošām sievietēm. Ephedra var izraisīt dzemdes kontrakcijas vai problēmas zīdaiņiem, piemēram, raud, paātrināta sirdsdarbība, uzbudināmība un miega problēmas.

Chen WL, Tsai TH, Yang CC, et al. Ietekme ephedra uz veģetatīvo nervu modulāciju veseliem jauniem pieaugušajiem. J.Ethnopharmacol. 8-9-2010,130 (3): 563-568; Chen ZX un Hu GH.. [Ietekme modificētā shegan mahuang novārījums par citokīnu bērniem pacientiem ar klepu un astmu variants]. Zhongguo Zhong.Xi.Yi.Jie.He.Za Zhi. 2010,30 (2):. 208-210; Choi JH, Chung MJ, un Ak DH. Klasifikācija Sasang konstitucionālās ķermeņa tipiem, izmantojot imūnstimulējošā darbības sastādīts specifisku augu ekstrakti cilvēka primārās imūnās šūnas. J.Med.Food 2012,15 (9). 824-834; Cohen PA un Ernst E. drošība augu piedevas: rokasgrāmata kardiologi. Cardiovasc.Ther. 2010,28 (4):. 246-253; Flanagan CM, Kaesberg JL, Mitchell ES, et al. Koronāro artēriju aneirisma un tromboze pēc hroniskas efedru izmantošanu. Int.J.Cardiol. 2-18-2010,139 (1): E11-E13; Hallas J, Bjerrum L, Støvring H, et al.,. Izmantošana noteiktā efedrīnu / kofeīna kombināciju un risks nopietnu kardiovaskulāru notikumu: lieta, krusteniskā pētījumā reģistra bāzes. Am.J.Epidemiol. 10-15-2008,168 (8):. 966-973; Hasani-Ranjbar S, Nayebi N, Larijani B, et al. Sistemātisks pārskats par efektivitāti un drošību augu izcelsmes zāles, ko izmanto, lai ārstētu aptaukošanos. World J.Gastroenterol. 7-7-2009,15 (25): 3073-3085; Jing H, Luo, L, Li H, et al.,. Efedrīns kontrolē sirdsdarbību ar sirds I (KS) strāvas aktivizēšanu. J.Cardiovasc.Pharmacol. 2010,55 (2):. 145-152; Kim HJ, Park JM, Kim JA, et al. Ietekme augu Ephedra Sinica un Evodia rutaecarpa par ķermeņa uzbūvi un atpūtas vielmaiņas ātrums: randomizēts, dubultmaskēts klīniskais pētījums Korejas sievietēm pirms menopauzes. J.Acupunct.Meridian.Stud. 2008,1 (2):. 128-138; Martinez-Quintana E, Rodriguez-Gonzalez F, un Kuba-Herrera J. [miokarda nekroze un smagas biventricular disfunkcija kontekstā hroniskas efedrīnu ļaunprātīgu]. Adicciones. 2010,22 (1):. 25-28; PALAMAR J. Kā efedrīns izbēguši regulējumu ASV: vēsturisku pārskatu par ļaunprātīgu izmantošanu un saistīto politiku. Veselības politika 2011,99 (1):. 1-9; Retamero C, Rivera T, un Murphy K. “Efedru-free” uzturs pill psihozēm. Psychosomatics 2011,52 (6). 579-582, Singh A, Rajeev AG, un Dohrmann ML. Kardiomiopātija saistīta ar ephedra saturošiem uztura bagātinātājiem. Congest.Heart Fail. 2008,14 (2):. 89-90; Thomas JE, Munir JA, McIntyre PZ, et al. STEMI ar 24 gadus vecs vīrietis pēc lietošanu synephrine saturošu uztura bagātinātāju: gadījuma ziņojumu un pārskatu par literatūras. Tex.Heart Inst.J. 2009,36 (6). 586-590, Vigano M, Lampertico P, un Colombo M. Akūts hepatīts pēc pieņēmums par augu aizsardzības līdzekli. Eur.J.Gastroenterol.Hepatol. 2008,20 (4): 364-365.

Šī pierādījumiem balstītu monogrāfija sagatavoja Dabas Standard sadarbību pētniecības