eposin

Smaga mielosupresija, kā rezultātā infekcija vai asiņošana var rasties etopozīda.

Smaga mielosupresija, kā rezultātā infekcija vai asiņošana var rasties etopozīds fosfātu.

Izmanto Eposin

Terapeitiskās klase: pretaudzēju līdzekļi

Farmakoloģiska klase: Mitotiskais inhibitors

Etopozīds pieder pie zāļu grupas, kas pazīstama kā pretaudzēju līdzekļiem. Precīzs etopozīds akti pret vēzi nav zināma. Tomēr šķiet traucēt izaugsmi vēža šūnas, kas galu galā iznīcina. Tā izaugsme normālu ķermeņa šūnas var ietekmēt arī etopozīdu, radīsies arī citas sekas. Daži no tiem var būt nopietnas, un jāziņo par to savam ārstam. Citas blakusparādības, piemēram, matu izkrišana, nedrīkst būt nopietna, bet var radīt bažas. Dažas blakusparādības var nenotikt līdz mēnešus vai gadus pēc lieto zāles.

Pirms sākat ārstēšanu ar etopozīdu, jūs un jūsu ārsts būtu runāt par ieguvumiem no šīm zālēm, kā arī risku, izmantojot to.

Šīs zāles ir jālieto tikai vai saskaņā tiešā uzraudzībā ārstu.

Pirms Izmantojot Eposin

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šie izmantošanas veidi nav iekļauti produktu marķējumā, etopozīds lieto atsevišķiem pacientiem ar šādiem veselības traucējumiem

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām etopozīds injekcijām bērniem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību etopozīds injekcijām vecāka gadagājuma cilvēkiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir nevēlamas blakusparādības (piemēram, infekcijas, slikta dūša un vemšana, matu izkrišana), un ir ar vecumu saistītas nieru, aknu vai sirds problēmas, kas var būt nepieciešama piesardzīgi gados vecākiem pacientiem, kuri saņem etopozīds injekcijas.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no turpmāk var radīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur etopozīds. Tas nedrīkst būt raksturīgi Eposin. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists sniegs Jums šīs zāles slimnīcā vai vēža ārstniecības iestādē. Šīs zāles ir dota caur adatas novieto vienā no vēnām. Zāles ir jāinjicē lēnām, lai jūsu IV caurule būs nepieciešams uzturēties vietā 30 līdz 60 minūtes.

Etopozīds dažreiz lieto kopā ar dažām citām zālēm. Ja jūs izmantojat kombināciju zāles, pārliecinieties, ka jūs veikt katru pareizu laiku, un nejaukt tos. Ja Jūs lietojat kādu no šīm zālēm ar muti, jautājiet savam ārstam, lai palīdzētu jums plānot veids, kā atcerēties, lai zāles lietot pareizajā laikā.

Etopozīds bieži izraisa sliktu dūšu, vemšanu un apetītes zudums, kas var būt smagas. Tomēr, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs turpināt saņemt zāles, pat ja jūs sāksiet justies slikti. Jautājiet ārstam, veidus, kā mazināt šo ietekmi.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

šo zāļu lietošana grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

Pareiza izmantošana etopozīdu

Etopozīds var īslaicīgi samazināt skaitu balto asins šūnu asinīs, palielinot izredzes jūsu iegūt infekciju. Tā var arī samazināt trombocītu skaitu, kas ir nepieciešami, lai pareizi asins recēšanu. Ja tā notiek, ir daži piesardzības pasākumi, jūs varat veikt, jo īpaši, ja jūsu asins aina ir zems, lai samazinātu inficēšanās risku vai asiņošanas

Šīs zāles var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas veidu sauc anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Pastāstiet savam ārstam vai medicīnas māsai uzreiz, ja Jums ir drebuļi, drudzis, vieglprātību, reibonis vai ģībonis, ātra, spēcīgas sirdsklauves, sejas, mēles un rīkles, vai problēmas ar elpošanu pēc saņemat zāles.

reakcijas injekcijas vietā var rasties, kamēr jūs saņemat šīs zāles. Pastāstiet ārstam, ja pamanāt pietūkums, sāpes vai apsārtums injekcijas vietā.

Šīs zāles var izraisīt leikēmiju (asins vēzis vai kaulu smadzenēs) retos gadījumos. Konsultējieties ar savu ārstu par jebkurām problēmām, kas jums ir par to.

Konsultējieties ar savu ārstu, pirms kļūst gripu vai citām vakcīnām, kamēr jūs saņemat šīs zāles, jo ir dažas vakcīnas, ka jums nevajadzētu saņemt.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Eposin

Šīs zāles bieži izraisa īslaicīgu matu izkrišana. Pēc ārstēšanas ar etopozīdu ir beigusies, normāls matu augšanu jāatgriežas.

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

D Grūtniecība kategorija Pozitīva pierādījumi riskam

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Eposin blakusparādības

etopozīds

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Sīkšūnu plaušu vēzis metotreksātu, etopozīds, topotekāns Hycamtin

Olnīcu vēzis Avastin, Taxol, karboplatīna, cisplatīns, ciklofosfamīds, doksorubicīns

Hodžkina limfomu ciklofosfamīda, doksorubicīna, Cytoxan, Opdivo, nivolumab, vinkristīnu

Sēklinieku vēzis cisplatīns, etopozīds, bleomicīns, ifosfamīdu, vinblastīna, dactinomycin