erektilā disfunkcija: nonoral ārstēšanu

Mutvārdu zāles nav vienīgais veids, lai ārstētu erektilās disfunkcijas. Zināt pilnu ārstēšanas iespējām un to, kā viņi strādā.

Ja jums ir erekcijas disfunkcija, un nevar veikt dažus mutvārdu zāles vai mutvārdu ārstēšana nav efektīva, jums ir citas ārstēšanas iespējas.

Saprast, kāpēc jūs varētu izvēlēties nonoral erektilās disfunkcijas un kā šie dažādie ārstēšanas strādāt.

Ne visi cilvēki var droši ņemt erektilās disfunkcijas mutvārdu zāles, piemēram, sildenafilu (Viagra), vardenafilu (Levitra, Staxyn), tadalafils (Cialis) un avanafil (Stendra). Zāles erektilās disfunkcijas ārstēšanai var nedarboties vai varētu būt bīstami, ja jums

Daži vīrieši varētu arī izvēlēties citu ārstēšanas iespēja, lai izvairītos no blakusparādībām, ko rada dažas mutvārdu zāles.

Nonoral medikamentus erektilās disfunkcijas ietver

Self-injekcijas. Vairākas zāles parasti ievada tieši dzimumlocekļa sasniegt erekciju. Visbiežāk lietotā zāles iekļaut Alprostadil, papaverīns, un fentolamīns. Izmantojot šo metodi, jūs izmantojat smalku adatu injicēt zāles uz pamatnes vai pusi no jūsu dzimumlocekļa.

Injekcijas terapiju mērķis ir ražot erekcija, kas ilgst apmēram 20 līdz 40 minūtes. Ja erekcija ilgst ilgāk par vienu stundu, jums būs nepieciešams, lai būtu zāles vai devas jāpielāgo, lai izvairītos no potenciāli ilgtermiņa komplikācijām. Jo adata izmanto, ir ļoti labi, sāpes no injekcijas vietas parasti ir neliela.

Blakusparādības var būt asiņošana injekcijas, ilgstoša erekcija (priapisms) un veidošanās šķiedrveida audu dzimumlocekļa vai injekcijas vietā.

Alprostadil urīnizvadkanāla svecīte. Alprostadil intraurethral (Muse) terapija ietver ievietojot niecīga Alprostadil svecīte iekšā jūsu dzimumlocekļa ar dzimumlocekļa urīnizvadkanāla. Jūs izmantot īpašu aplikatoru ievietot svecīte jūsu dzimumlocekļa urīnizvadkanāla.

Erekcija parasti sākas 10 minūšu laikā un ilgst no 30 līdz 60 minūtēm. Blakusparādības var būt sāpes, neliela asiņošana urīnizvadkanālā un veidošanos šķiedrveida audu iekšpusē jūsu dzimumlocekļa.

Testosterons nomaiņa. Daži vīrieši ir erekcijas disfunkcija, kas varētu būt sarežģīti ar zemu hormona testosterona. Šajā gadījumā, testosterona aizstāšanas terapija varētu ieteikt kā pirmo soli.

Testosterona aizstājterapiju var piegādāt, izmantojot injekcijas, plāksteris, želeja, smaganām un vaigu (mutes dobuma), intranazāli, zemādas granulu vai mutisku medikamentiem. Konsultējieties ar savu ārstu par jūsu personiskajām vēlmēm un iespējamām blakusparādībām.

Ja zāles nav efektīvas vai piemērota jūsu gadījumā, Jūsu ārsts var ieteikt atšķirīgu attieksmi. Cita ārstēšana ietver

Penis sūkņi. Dzimumlocekļa sūknis (vakuuma erekcija ierīce) ir doba caurule ar roku darbināms vai bateriju darbināms sūknis. Caurule ir novietota virs jūsu dzimumlocekļa, un pēc tam sūknis tiek izmantots, lai izsūkt gaisu iekšā caurulē. Tas rada vakuumu, kas velk asinis jūsu dzimumlocekļa.

Kad jums erekciju, jūs slīdēšanas spriedzi gredzens ap pamatnes jūsu dzimumlocekļa rīkot asinīs un saglabāt to firma. Pēc tam noņemiet vakuuma ierīci.

Erekcija parasti ilgst pietiekami ilgi, lai pāris ar seksu. Noņemt spriedzi gredzenu pēc dzimumakta. Zilumi no dzimumlocekļa ir iespējama blakusparādība, un ejakulācijas tiks ierobežota joslā. Jūsu penis varētu justies auksts uz tausti.

Ja penis sūknis ir laba attieksme izvēle Jums, Jūsu ārsts var ieteikt vai noteikt konkrētu modeli.

Dzimumlocekļa implanti. Šī apstrāde ietver ķirurģiski novietojot ierīces uz abām pusēm dzimumlocekļa. Šie implanti ir vai nu piepūšamo vai semirigid stieņiem. Piepūšamās ierīces ļauj jums kontrolēt, kad un cik ilgi jums ir erekcija. Par semirigid stieņi saglabāt savu penis firma bet bendable.

Dzimumlocekļa implanti parasti nav ieteicama, kamēr citas metodes ir mēģinājuši pirmās. Implanti ir augsts apmierinātības vīriešiem, kuri ir mēģinājuši un nav vairāk-konservatīvas terapijas vidū. Tāpat kā ar jebkuru operāciju, tur ir risks komplikācijas, piemēram, infekcijas.

Ja jūsu erektilās disfunkcijas izraisa stress, trauksme vai depresija – vai stāvoklis rada stresu un spriedzi attiecības – Jūsu ārsts var ieteikt, ka jums, vai jūs un jūsu partneris, apmeklējiet psihologu vai konsultants.

Getting atbilstošu ārstēšanos pamatcēlonis erektilās disfunkcijas varētu palīdzēt novērst ar to saistītās veselības problēmas un uzlabot seksuālo funkciju. Apstākļi, kas var izraisīt vai pastiprināt erekcijas disfunkcija ietvert

Ja jums ir erekcijas disfunkcija, jūs neesat viens – un jums ir daudz ārstēšanas iespējas. Darbs ar savu ārstu, lai atrastu, kas erekcijas varētu strādāt vislabāk disfunkcijas ārstēšana jums.

apmeklējiet savu ārstu