erlotiniba (orāli) piesardzības pasākumi

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs, lai pārliecinātos, šīs zāles darbojas pareizi. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

šo zāļu lietošana grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās. Jums jāturpina lietot kontracepcijas vismaz 14 dienas pēc pēdējās devas. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

Ir svarīgi, ka jūs runāt ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir smaga vai nepārtraukto caureja, slikta dūša, ēstgribas zudums, vemšana vai zudumu.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir neizskaidrojama elpas trūkums, klepus un drudzis, kas nāk pēkšņi. Tie varētu būt simptomi nopietnu plaušu stāvokļa.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir asiņaina vai melns, darvai līdzīgi izkārnījumi, stipras sāpes vēderā vai vemšana ar asinīm vai materiāla, kas izskatās kā kafijas biezumi. Tie varētu būt simptomi nopietnu kuņģa vai zarnu problēmas.

Pastāstiet ārstam, ja Jums ir tumšs urīns vai gaiši izkārnījumi, dzeltena āda vai acis, slikta dūša vai vemšana, vai sāpes vēderā augšējo. Tie varētu būt simptomi aknu problēmas.

Nopietnas ādas reakcijas var rasties ar šīm zālēm. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir čulgas, pīlings, vai izkustināšanu ādas, sarkani ādas bojājumi, smagu pinnes vai ādas izsitumi, čūlas vai čūlas uz ādas, drudzis vai drebuļi, kamēr lietojat šīs zāles.

Jūs varat izmantot alkoholu bez mīkstinošs krēmi, sauļošanās vai saule bloķēšanas losjoni novērst sausa āda un citas nopietnas ādas reakcijas.

Sazinieties ar savu ārstu, ja redzes traucējumi vai jebkura redzes pārmaiņas, acu sāpes, vai acu kairinājums rodas terapijas laikā vai pēc. Ārsts var norādīt Jums ir acis jāpārbauda oftalmologs (acu ārsts), ar.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un ārstniecības augu (asinszāli) vai vitamīnu.