es varu pārvaldīt alerģijas ar pār-the-counter narkotikas?

alerģijas tendences

Daudzi cilvēki atrast alerģijas zāles viņi pērk pie narkotiku veikalā ir pietiekami, lai atvieglotu to simptomus. Antihistamīna piemēram Allegra, Benadryl, Claritine, un Zyrtec ārstēt aizlikts deguns no alerģijām. Jūs varat arī izmantot sālsūdens skalošanas vai gļotādas tūskas tableti, ja jums nav augsts asinsspiediens. Tūskas aerosoli var palīdzēt unstop savu degunu, bet jums vajadzētu izmantot tikai tos trīs dienas. Steroīdu deguna pilieni mazina iekaisumu. Tikai divi, Nasacort un Flonase, šobrīd ir pieejami pāri letei.

Ja tie nedarbojas, redzēt savu ārstu. Ir arī citas narkotikas, ka viņš var noteikt, lai jūs justos labāk.

Pirms sākat jebkuru attieksmi, apmeklēt ārstu, lai pārliecinātos, alerģijas izraisa bērna nepatikšanām. Tiklīdz jūs zināt, viņš tiešām ir sezonas alerģijas, šie ātri padomus var piedāvāt tik ļoti nepieciešamo palīdzību; Palikt iekšā. Labākais veids, lai ārstētu alerģijas simptomus, ir izvairīties no alergēnu, lai sāktu ar. Tātad, kad ziedputekšņu skaita planēt, turēt bērniem iekštelpās, cik vien iespējams. Ziedputekšņi ir parasti vislielākais rīta, agri vakarā, un, kad vējš pūš; Izmantot sālsūdens. Ņemot pieslēgts-up degunu …

AVOTI

Paul Enright, MD, alerģiju Exper; pētījumu profesors medicīnā un sabiedrības veselība, University of Arizona, Tucson.

Jeffrey M. Factor, MD, pārstāvis, akadēmija Alerģijas, astmas un Immunolog; asociētais klīniskās profesors, pediatrija, University of Connecticut veselības centrs, West Hartford, Conn.

Neil Kao, MD, FACP, pārstāvis, astma un alerģijas fonds Americ; Alerģiska slimība un Astma centrs, Greenville, S.C.

Ng, D. Pediatrics, 2004. gada novembris.

Koledža astma, alerģijas un imunoloģijas.

News release, FDA.