galā ar bailes no garīgās slimības

Aptuveni 25% no pieaugušajiem, un gandrīz 10% bērnu cieš no garīgas slimības Tomēr bieži vien ir saistīta ar garīgo slimību stigmatizāciju, un bieži vien neprecīzi portretējumi garīgo slimību medijos.

Cilvēki ar garīgām slimībām, un viņu ģimenes locekļiem, var veikt noteiktus pasākumus, lai palīdzētu tikt galā ar aizspriedumus

Omar Epps, co-zvaigzne Fox hit medicīnas drāma House, arī kopīgi zvaigznes TV, radio un tiešsaistes kampaņu, lai palīdzētu apturēt pašnāvību dalībnieku vidū militāro; Augsts pašnāvību militārajā – mēs vēlējāmies spīdēt nelielu skaidrību par to, “saka Epps, atsaucoties uz zvaigzne-studded cast par sabiedrisko pakalpojumu paziņojumiem.” Ja tur ir kāds kritums, kā rezultātā, tas ir laba lieta; Epps pievienojas daudz citas slavenības – ieskaitot Michael Chiklis, Melissa Leo, Terrell Owens un Alfre Woodard – Kas …

AVOTI

Nacionālā alianse Garīga slimība.

Atceroties, ka jūs un jūsu mīļajiem ir izvēle: Jūs varat izlemt, kam pastāstīt par garīgo slimību – tāpat, kā jūs varat ar jebkuru citu personisku vai privātu informāciju – un ko viņiem pateikt; Atceroties, ka jūs neesat vieni: Daudzi citi cilvēki tikt galā ar līdzīgām situācijām. Cilvēki parasti cīnās ar depresiju, trauksmi, vielu lietošanu, un citām garīgām slimībām; Turot cerību un atcerēties, ka ārstēšana darbojas: drošas un efektīvas zāles un psihoterapeitiskās procedūras ir pieejamas, un jaunākas ārstēšana tiek izstrādātas. Kā rezultātā, daudzi cilvēki ar garīgām slimībām baudīt produktīvu dzīvi; Slavē savu mīļoto, lai meklē palīdzību: Garīgā veselība ārstēšana var būt grūti, jo cilvēki bieži vien ir nepieciešams būt pacietīgam, cenšoties jaunos medikamentus, tikt galā ar blakusparādībām, un apgūstot jaunas uzvedību. Palīdzot savu mīļoto justies labi par viņu vai sevi ir svarīga; Atlikušais aktīvs un apkārtējo sevi ar atbalstošiem cilvēkiem: Sociālā izolācija var būt negatīvs blakusefekts drīksna saistīts ar garīgās slimības a. Izolācijas un izbeigtu piedalīties aktivitātēs jūs vai jūsu mīļoto bauda nodot jums augsts risks depresijas un pārpūle. Riskēt un izmēģināt jaunas aktivitātes savā kopienā. Jūs varat izpētīt vietējo nodaļu NAMI (Nacionālā apvienība par garīgo slimību ārstēšanai) vai brīvprātīgo organizācija.

University of Oklahoma Veselības zinātņu centrs / neatrodas ASV. Department of veterānu lietu: ” Darbs ar aizspriedumiem garīgās slimības. ”

s jaunu e-sēriju par diagnosticēt, ārstēt, un dzīvo ar iedzeršana ēšanas traucējumi