galā ar pavasara alerģijas simptomiem

Kad pavasaris ir ap stūri, jūsu domas var dabiski vērsties baudot ārā, kam piknikus, un kļūst izmantot svaigā gaisā.

Tomēr, cilvēkiem ar pavasara alerģijām vēlas piedalīties šajos pasākumos bez sniffling, šķaudīšana, nieze, un berzes acis.

Jutīgi cilvēki zvaniet stāvoklis siena drudzi, taču ārsti to pazīstam kā sezonālo alerģisko rinītu. Galvenais vaininieks pavasarī? Putekšņi. Un tas ir visur. Tātad, ko jūs varat darīt?

Drīz pēc tam, kad Valentīna diena, pavasara alergēni šūpoles darbībā, saka Bradley Becker, MD, profesors pediatrijā pie St Louis Universitātes Medicīnas skolas un ārsts pie kardināla Glennon Bērnu Medical Center.

Koki kick off ziedputekšņu sezonas agrā pavasarī, kam seko stiebrzāles vēlā pavasarī un vasaras sākumā. Nezāļu ziedputekšņi var izraisīt simptomus arī, sākot ar vasaras beigās.

Kas ziedputekšņi plaukt – un tieši tad, kad – ir atkarīgs, ko jomā valstī jūs dzīvojat, saka Becker, loceklis akadēmijas Alerģija astmas un imunoloģijas.

Neatkarīgi no tā, cik daudz putekšņu traucē jums, jūs varat izdzīvot un zelt pavasarī ar šiem padomiem, saka eksperti

No putekšņu graudu lielums – tiny šūnas nepieciešamas, lai mēslot augus – nosaka, vai tas ir iespējams, lai jūs nelaimīgs, saka Sakina Bajowala, MD, alergologa St Charles, Ill, un loceklis akadēmijas Alerģija astmas & Immunology. .

Radīt problēmas, par “ziedputekšņu [graudu], ir ļoti maza un ļoti viegls,” Bajowala saka. Šāda veida ziedputekšņiem – izdala koki, graudzāles un nezāles – ir paredzēts, lai ceļotu uz vēju.

Tātad, tas nav pārsteigums, ka vējainās dienās parasti ir sliktāks par siena drudža slimniekiem nekā klusums dienas, Bajowala saka. Vējš var pārvadāt putekšņus vairāk nekā 100 jūdzes no tās avota.

Dažādi cilvēki ir jūtīgi pret dažādām zāli un koku ziedputekšņi, viņa saka. Jutība mainās pārāk pēc reģiona valstī Jūs dzīvojat un kurā koki ir kopīgs.

Āra Exercise un alerģiju

Neļaujiet sezonas alerģijas pārtraukt izmantot rutīnas. Padomus, āra fitnesa visa gada garumā.