galā ar stresu alerģiskā astma

Ņemot alerģisku astmu var būt stresa. Diemžēl, emocionāls stress var izraisīt astmas lēkmes dažiem cilvēkiem. Izpratne stratēģijas tiktu galā ar stresu var palīdzēt novērst vai pārtraukt šo apburto loku.

Writing astma rīcības plānu var atvieglot savu stresu, palīdzot jums justies vairāk kontrolēt savu stāvokli. Tas var arī palīdzēt jums izvairīties no stresa, kas saistīts ar neplānotiem izdevumiem steidzamas aprūpes apmeklējumu.

Darbs ar savu ārstu, lai attīstītu savu rīcības plānu ar informāciju, piemēram,

Keep regulāras tikšanās ar ārstu, un ieplānot papildu tikšanās, ja jūs ierobežot normālu darbību vai nav darbu, jo jūsu astmu. Zvaniet savam ārstam, ja pamanāt izmaiņas jūsu simptomi, ir miega traucējumi vai izmantojot savu ātrās palīdzības medikamentus biežāk.

Ja jums ir trauksme vai bažas par ņemot ikdienas medikamentus alerģiskas astmas, konsultējieties ar savu ārstu. Lielākā daļa astmas zāles ir drošas un bez paradumu veidošanu, un ar pareizu izmantošanu, jūs varat samazināt vai pat likvidēt to blakusparādībām.

Runājot par savu stāvokli un meklē atbalstu no ģimenes un draugi arī var palīdzēt jums tikt galā ar jebkuru stresu, ko izraisa jūsu alerģisku bronhiālo astmu.

Mācības par savu stāvokli var atvieglot savas bailes un noskaidrot jebkurus maldus jūs vai jūsu ģimenes locekļi varētu būt par alerģisko astmu. Piemēram, daži cilvēki neapzinās, ka izmantot – bet potenciāls astma sprūda – nedrīkst izvairīties. Pat tiem, ar vidēji smagu astmu var dzīvot fiziski aktīvu dzīvi.

Jūs varētu apsvērt alternatīvus vai papildu zāles, lai ārstētu Jūsu alerģisku astmu. Piemēram, masāža, relaksācijas metodes un joga var palīdzēt jums atpūsties, mazināt trauksmi un kontrolēt savu elpošanu. Tas varētu palīdzēt jums tikt galā ar savām alerģiskas astmas simptomus. Tomēr ir nepieciešama turpmāka izpēte, lai noteiktu, vai šie paņēmienu veidi var uzlabot plaušu funkciju.

Pirms jaunas zāles vai mēģināt jaunu terapiju, kas varētu traucēt jūsu recepšu medikamentus vienmēr konsultējieties ar savu ārstu.

Dažos gadījumos var būt vajadzīgi medikamentus, lai palīdzētu jums pārvaldīt trauksme vai depresija. Jautājiet savam ārstam par savām iespējām.

Tas ir kopīgs apjukt diagnozi hronisku stāvokli, bet ar informāciju, ārstēšanu un atbalstu, jūsu alerģiska astma nav jābūt stresu.

apmeklējiet savu ārstu