gatavot tā vienkārši: 5-sastāvdaļu receptes

Kas notiek, ja jūs redzat recepti ar sastāvdaļu sarakstu, ka konkurenti iepirkumu sarakstu upscale ēdināšanas? Ja jūs, piemēram, lielākā daļa no mums, ieslēdzot lapas ātrāk, nekā jūs varat teikt: “Vai tas būs pick-up vai piegāde?”

Samazināti Fat Bisquick (universālie cepamais mix; Bottled Marinara / spageti mērce; Healthy pieprasījums Cream vistas un sēņu kondensēto zupas (lietošanai sautējumiem; Bottled gaismas / zema tauku salātu mērces, jo krēmveida un vinegretu iespēju; Saldēti vai svaigi tortellini / ravioli, Saldētas vai svaigas dārzeņu medleys, kuros vairākas veggies ir iepakoti kopā maisā; pazeminātu tauku pusmēness roll mīklas (ātri kreveļu; Garšvielas paketes, piemēram, taco seasonin; Spice / viņas maisījumi, piemēram, misis Das; Cake maisījumi (jums nav pievienot jebkuru tauku maisījums, vienkārši pievienojiet to pašu daudzumu citu sastāvdaļu, piemēram, beztauku krējumu vai augļu biezeņa .; Komerclikuma pesto, saldēti vai ledusskapī; Rotisserie vistas (izmantot sasmalcinātu gaļu receptēm ; Marinēti tuncis, jau vārītas un aromātu, pieejamas pouche; veggie mīļāko salāti, pieejami maisu ražot sadaļā (tas ir burkāni, cukurzirņiem un sasmalcinātus purpura kāposti papildus salātu; Bottled / konservi salsa un enchilada mērci , zaļā vai sarkanā krāsā

Vairumam ģimeņu, jēdziens “mazāk ir vairāk” noteikti var pieteikties uz receptēm – jo mazāk sastāvdaļu, jo labāk.

Personīgi, es cenšos samazināt stūriem visur es varu, jo es esmu tranšejās, pārāk (precējies ar divām aizņemts tīņi un strādā ārpus mājām). Uz manu domāšanas veidu, laika un piepūles taupīšanas receptes vajadzētu būt ne vairāk kā piecas sastāvdaļas. Un, ja jums gadās būt visas piecas sastāvdaļas uz rokām? Jūs esat tikko uzvarējis virtuves loterijā!

Divas atslēgas piecu sastāvdaļu receptes ir saglabāt to vienkārši un, izmantojot ērtības produktus, – tas ir, ja jūs esat apmierināts ar diētu grilētiem siera sviestmaizes un quesadillas. Ir dažas lielas produkti šeit, kas palīdz veikt piecu sastāvdaļas receptes iespējams. Šeit ir 15 no maniem favorītiem

Es gandrīz izvirzīja konservi refried pupiņas (beztauku un veģetārie ēdieni) un konservi čili sarakstā. Bet man nav personīgi iegādāties konservus čili, un, lai gan es iet cauri var no beztauku refried pupiņas nedēļā, es domāju, ka viņi vairāk samazināt uz laiku nekā skaitam sastāvdaļu.

Ja jūs gūstat Tamale pīrāgs, jūs varat lietot saspiestu čili un padarīt cornmeal papildināšanas. Konservētas refried pupiņas var būt zvaigzne sastāvdaļa vienkāršiem ēdieniem, piemēram, liellopu gaļas un pupiņu enchiladas, ātri pupiņu burritos, vai pat 5-slāņu krituma (refried pupiņas sajaukta ar taco garšvielas, kārtojums ar guacamole vai beztauku krējumu, sasmalcinātu sieru, zaļa sīpoli un svaigi sasmalcinātas tomāti).

Tagad šeit ir divas ļoti dažādas, 5 sastāvdaļas receptes, lai iegūtu Jums sākusies!

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Vistas, Šokolādes, Salāti, Deserti, zupa