graudaugu brokastīm: 7 veidi, lai padarītu to veselīgi

Nekas saka “ātri un viegli brokastis”, piemēram, bļoda graudaugu. Kad esat iepirkšanās labības eju, to var Mulsina atrast veselīgāko iespējas, it īpaši, ja jūs pērkat ar veselības stāvokli prātā, piemēram, 2. tipa diabētu, sirds slimības, augsts asinsspiediens vai holesterīna.

Pirmais noteikums: Izlaist aprakstus vai veselīguma norādes redzat priekšpusē paketi. “Tas ir, ja ražotāji izvietot lielāko daļu to tirdzniecību,” saka Lori Zanini, diētas un diabēta pedagogs Losandželosā.

Viņas padoms: “Flip uz uzturvērtības marķējumu, kur atrodas tas s.” Kad jūs lasāt labo daļu kastes, saglabāt šos padomus prātā

“Mērķis ir graudaugu, kas ir 200 kalorijas vai mazāk uz porciju lielumu.” – Kristen Smith, RD

Porcija izmēru graudus var atšķirties no 1/2 tase uz vairāk nekā vienu tasi. Lielākā daļa cilvēku ēd vairāk.

Mērķis par graudaugu, kas ir 200 kalorijas vai mazāk vienu porciju, “saka Kristen Smith, RD, diētas par WellStar Vispārējā Bariatric programmas Atlantā. Izmantojiet mērtrauku, lai saglabātu sev godīgi, un pieturēties pie ieteicamo apkalpo izmēru.

Rafinēts graudi ir atņemtas šķiedrvielu un barības vielas. “Tikai daži, bet parasti ne visi, barības vielu pievieno atpakaļ, un diemžēl, nevis šķiedra,” Smith saka.

Gudrāka izvēle: veseli graudi, piemēram, kviešu, brūnie rīsi un kukurūza, kas uztur visu graudu kodolu.

“Veseli graudi sniedz ievērojamu daudzumu vitamīnu un minerālvielu, kas palīdz ķermeņa funkcijas,” Smith saka. “Viņi arī samazina risku saslimt ar sirds slimībām, un tāpēc, ka tie aizņems ilgāku laiku sagremot, liks jums justies pilnīgāku, ilgāk.”

Meklējiet galvenajiem pirmajiem sastāvdaļām, piemēram, “100% veseli” kviešu, auzu vai citu graudu, kā arī dzeltenu zīmogu uz iepakojuma no visa Graudu padomes. Ja kaste saka “pilngraudu”, tad vismaz puse graudu sastāvdaļas ir viss. Ja tā saka “100%”, tas nozīmē visas graudu sastāvdaļas ir viss.

Augstas fiber diētu var samazināt jūsu izredzes iegūt sirds slimību un 2. tipa cukura diabētu. Tomēr lielākā daļa cilvēku saņemt tikai apmēram 16 gramus šķiedrvielu dienā. Tas ir daudz mazāk nekā ieteicamo summu 25 grami sievietēm un 38 grami vīriešiem.

“Fiber saturs labībā ir ļoti atšķirīga, bet izvēlēties vienu, kas nodrošina vismaz 5 gramus uz porciju,” Zanini saka. “Vairāk ir pat labāk.

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Vistas, Šokolādes, Salāti, Deserti, zupa